Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Смілі нададуть позику від Уряду у розмірі 25 млн грн

2018 11 16 позика

 

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко повідомляє у ЗМІ, що нашому місту дають позику від Уряду в розмірі 25 млн грн для запуску опалювального сезону. Це – завдяки твердій позиції та рішенню Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. «Така допомога мешканцям Сміли вкрай важлива! Але вона можлива за умови відповідальності місцевої влади, яка має забезпечити підписання договорів між комунальним підприємством та Нафтогазом», - говорить Геннадій Зубко.
Проте всі сміляни вчора могли особисто переконатись, що столичні владці не чують реальну думку людей, не хочуть розуміти, що містяни не винні у боргах Енергоінвесту і будь-які позички Уряду будуть надані лише у тому разі, якщо місто візьме борги на себе. Тож на нашу громаду продовжують тиснути, аби ми взяли на себе чужі борги.

scroll back to top

Коментарі  

Олексій
0 #7 Олексій 20.11.2018, 13:21
Цитую Ірина:

Люди платили. Це не люди заборгували. Компанія приватна, яка надавала послуги не перераховувала кошти на рахунки нафтогаза. ........


1. вже повторювали,додаткові платіжки надходити людям не будуть
2.мене зовсім не влаштовує борг який лягає на бюджет міста, це і мої податки також,а я хочу щоб їх тратили на дороги,школи,лікарні,а не "борги"
3.мене обурює брехня місцевої влади що людям будуть повторно приходити "платіжки",або ж включать "борг" в новий тариф
4.місцева влада нічого не зробила за весь час який в них був щоб між опалювальними сезонами.Блокували дозволи на індивідуальне опалення,не переводили котелень на альтернативне паливо,не модернізували старі газові котельні,не проводили утеплення будівель(теплі кридити). А тепер виставляють себе "жертвами" і людей підставляють.

Пані Ірино, вина як "центральної влади"-неналежне розслідуванн справи ЕнергоІнвесту.Так і місцевої влади-бездіяльність.
Цитата
Ірина
+2 #6 Ірина 20.11.2018, 12:51
Цитую Олексій:
Цитую Іван:
Треба не позику, а компенсірувать ті гроші, що вкрали.


Хм... а скажіть чому інші громадяни України мають щось компенсовувати зі своїх подітків? Якщо "компенсовувати" всю суму то це 86 млн, приблизно по 3грн з кожного працюючого українця. Уявіть, приходить завтра хтось до вас і каже:"дайте 3 грн бо **** заборгували,треба компенсувати". :-)


Люди платили. Це не люди заборгували. Компанія приватна, яка надавала послуги не перераховувала кошти на рахунки нафтогаза. А тепер вони вимагають ці кошти з людей.
Хай судяться з компанією,якій вони декілька років дарували газ. Ні сміляни, ні українці вцілому ці кошти компенсувать не повинні.
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 20.11.2018, 10:30
Цитую Іван:
Треба не позику, а компенсірувать ті гроші, що вкрали.


Хм... а скажіть чому інші громадяни України мають щось компенсовувати зі своїх подітків? Якщо "компенсовувати" всю суму то це 86 млн, приблизно по 3грн з кожного працюючого українця. Уявіть, приходить завтра хтось до вас і каже:"дайте 3 грн бо **** заборгували,треба компенсувати". :-)
Цитата
Сергей
0 #4 Сергей 19.11.2018, 18:32
При таких тарифах много не нагреешься. Вчера прочитал здесь что стоимость отопления 1кв.м жилья 86 грн. Если это не шутка, сложно представить как можно выжить. Как говорил один персонаж - с этой Моникой Левински надо что то делать.
Цитата
Іван
+2 #3 Іван 19.11.2018, 10:57
Треба не позику, а компенсірувать ті гроші, що вкрали.
Цитата
Олексій
-3 #2 Олексій 16.11.2018, 14:03
"Проте всі сміляни вчора могли особисто переконатись, що столичні владці не чують реальну думку людей, не хочуть розуміти, що містяни не винні у боргах Енергоінвесту"

1. Як по мені то місцеві чиновники прикривають свою бездіяльність людими і популістичними заявами.
2. журналіст був не уважним, ось уривок відео з вчорашньї наради https://youtu.be/kCv1GE_N2iw?t=698 який є у вас на сайті.
Цитата
Михайло
+6 #1 Михайло 16.11.2018, 11:44
Приходит мужик к еврею просить в долг гривну, еврей ему и говорит:
'Хорошо, я дам тебе гривну, но ты должен что-то под залог оставить'
'Да нет у меня ничего, что оставить-то?'
'Да хотя бы топор'
'Ладно, бери'
'Слушай'-говорит еврей-'мне ведь невыгодно тебе просто так гривну давать,
давай, ты мне через год две гривны отдашь?'
'Хорошо'-отвечает мужик. Взял он гривну, собирается уходить.
Еврей его останавливает:'Да, но ведь тебе сложно будет через год мне
две гривны отдавать, ты мне сейчас гривну сразу отдай, тогда через год
тебе будет легче'
И правда, подумал мужик и отдал обратно гривну еврею.
Выходит он от еврея и думает:'Интересно, топора нет, денег нет и еще
гривну остался должен, и вроде все правильно!!!'
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.