Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

8 березняNEW

 

Стрічка новин

21 лютого 2019, 18:31

Суспільство

Смілі нададуть позику від Уряду у розмірі 25 млн грн

2018 11 16 позика

 

Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко повідомляє у ЗМІ, що нашому місту дають позику від Уряду в розмірі 25 млн грн для запуску опалювального сезону. Це – завдяки твердій позиції та рішенню Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. «Така допомога мешканцям Сміли вкрай важлива! Але вона можлива за умови відповідальності місцевої влади, яка має забезпечити підписання договорів між комунальним підприємством та Нафтогазом», - говорить Геннадій Зубко.
Проте всі сміляни вчора могли особисто переконатись, що столичні владці не чують реальну думку людей, не хочуть розуміти, що містяни не винні у боргах Енергоінвесту і будь-які позички Уряду будуть надані лише у тому разі, якщо місто візьме борги на себе. Тож на нашу громаду продовжують тиснути, аби ми взяли на себе чужі борги.

scroll back to top

Коментарі  

Олексій
0 #7 Олексій 20.11.2018, 13:21
Цитую Ірина:

Люди платили. Це не люди заборгували. Компанія приватна, яка надавала послуги не перераховувала кошти на рахунки нафтогаза. ........


1. вже повторювали,додаткові платіжки надходити людям не будуть
2.мене зовсім не влаштовує борг який лягає на бюджет міста, це і мої податки також,а я хочу щоб їх тратили на дороги,школи,лікарні,а не "борги"
3.мене обурює брехня місцевої влади що людям будуть повторно приходити "платіжки",або ж включать "борг" в новий тариф
4.місцева влада нічого не зробила за весь час який в них був щоб між опалювальними сезонами.Блокували дозволи на індивідуальне опалення,не переводили котелень на альтернативне паливо,не модернізували старі газові котельні,не проводили утеплення будівель(теплі кридити). А тепер виставляють себе "жертвами" і людей підставляють.

Пані Ірино, вина як "центральної влади"-неналежне розслідуванн справи ЕнергоІнвесту.Так і місцевої влади-бездіяльність.
Цитата
Ірина
+2 #6 Ірина 20.11.2018, 12:51
Цитую Олексій:
Цитую Іван:
Треба не позику, а компенсірувать ті гроші, що вкрали.


Хм... а скажіть чому інші громадяни України мають щось компенсовувати зі своїх подітків? Якщо "компенсовувати" всю суму то це 86 млн, приблизно по 3грн з кожного працюючого українця. Уявіть, приходить завтра хтось до вас і каже:"дайте 3 грн бо **** заборгували,треба компенсувати". :-)


Люди платили. Це не люди заборгували. Компанія приватна, яка надавала послуги не перераховувала кошти на рахунки нафтогаза. А тепер вони вимагають ці кошти з людей.
Хай судяться з компанією,якій вони декілька років дарували газ. Ні сміляни, ні українці вцілому ці кошти компенсувать не повинні.
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 20.11.2018, 10:30
Цитую Іван:
Треба не позику, а компенсірувать ті гроші, що вкрали.


Хм... а скажіть чому інші громадяни України мають щось компенсовувати зі своїх подітків? Якщо "компенсовувати" всю суму то це 86 млн, приблизно по 3грн з кожного працюючого українця. Уявіть, приходить завтра хтось до вас і каже:"дайте 3 грн бо **** заборгували,треба компенсувати". :-)
Цитата
Сергей
0 #4 Сергей 19.11.2018, 18:32
При таких тарифах много не нагреешься. Вчера прочитал здесь что стоимость отопления 1кв.м жилья 86 грн. Если это не шутка, сложно представить как можно выжить. Как говорил один персонаж - с этой Моникой Левински надо что то делать.
Цитата
Іван
+2 #3 Іван 19.11.2018, 10:57
Треба не позику, а компенсірувать ті гроші, що вкрали.
Цитата
Олексій
-3 #2 Олексій 16.11.2018, 14:03
"Проте всі сміляни вчора могли особисто переконатись, що столичні владці не чують реальну думку людей, не хочуть розуміти, що містяни не винні у боргах Енергоінвесту"

1. Як по мені то місцеві чиновники прикривають свою бездіяльність людими і популістичними заявами.
2. журналіст був не уважним, ось уривок відео з вчорашньї наради https://youtu.be/kCv1GE_N2iw?t=698 який є у вас на сайті.
Цитата
Михайло
+6 #1 Михайло 16.11.2018, 11:44
Приходит мужик к еврею просить в долг гривну, еврей ему и говорит:
'Хорошо, я дам тебе гривну, но ты должен что-то под залог оставить'
'Да нет у меня ничего, что оставить-то?'
'Да хотя бы топор'
'Ладно, бери'
'Слушай'-говорит еврей-'мне ведь невыгодно тебе просто так гривну давать,
давай, ты мне через год две гривны отдашь?'
'Хорошо'-отвечает мужик. Взял он гривну, собирается уходить.
Еврей его останавливает:'Да, но ведь тебе сложно будет через год мне
две гривны отдавать, ты мне сейчас гривну сразу отдай, тогда через год
тебе будет легче'
И правда, подумал мужик и отдал обратно гривну еврею.
Выходит он от еврея и думает:'Интересно, топора нет, денег нет и еще
гривну остался должен, и вроде все правильно!!!'
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

 

Про болючі спогади і сумні реалії 

 

 

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

ON 245 245 URО

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
У Смілянських лісах облаштовано 50 підгодівельних майданчиків

21 лютого 2019, 17:26

2019 02 21 годівниці

Смілянські лісівники продовжують підгодовувати диких тварин. Адже в лісах досі чимало снігу, тож диким звірам добувати їжу під снігом непросто.


Цікаво
Зійшли одразу три сонця

21 лютого 2019, 18:31

2019 02 21 німби111

Вражаюче природне явище спостерігали зранку жителі північних провінцій Китаю: замість одного Сонця над землею засяяли три "німби", повідомляє Голос Америки.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі