Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

«Нафтогаз» пропонує перекласти борги «Сміла Енергоінвесту» на комунальне підприємство

2018 11 15 нафта

 

НАК "Нафтогаз України" зможе надати номінації на газ для запуску опалювального сезону в Смілі лише після виконання постачальником теплоенергії умов чинного законодавства, повідомив перший заступник правління компанії Сергій Перелома, який сьогодні має бути присутнім на сесії Смілянської міської ради.
За його словами, виконання норм статі 22 закону України "Про теплопостачання" - від попереднього ліцензіата, який надавав послуги з забезпечення мешканців Сміли теплом, Смілаенергоінвест, перевести наявні боргові зобов’язання на комунальне підприємство. Оскільки, «це пряма норма закону і, поки це не буде вирішено, ми не маємо законних підстав рухатися далі».
"Ми просимо Смілу виконати закон – документально підтвердити, де розташовано основні засоби, що забезпечують городян теплом, хто їхній господар, хто за них відповідає, хто відповідатиме за безпеку постачання газу. А ще, якщо змінили теплопостачальника, то визначити правонаступника за борговими зобов'язаннями, які "напрацювала" попередня організація", - сказав Сергій Перелома.
Він також заявив, що після цього буде миттєво укладено договір з комунальним підприємством на постачання природного газу і НАК не вимагатиме від правонаступника відразу виплатити всю суму за борговими зобов'язаннями. Мовляв, стосовно Сміли можна застосовувати норми закону №1730 і укладати відповідний договір про реструктуризацію на п'ять років і спокійно, на підставі підписаного документа, надавати номінації.
«Це саме той шлях, яким ідуть дуже багато місцевих громад. Але для цього потрібна участь міської ради, як засновника комунального підприємства. І необхідне чітке розуміння, що ми усі маємо разом виконати всі норми діючого законодавства», – зазначив Сергій Перелома, додавши, що позиція смілянської місцевої влади про те, що міськрада "не платитиме за попередників", неправильна, оскільки саме вона ухвалювала рішення про передання комунальної власності в оренду приватній компанії та сім років не контролювала, як експлуатуються основні засоби.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».