Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

Відкрили навігацію акваторією Дніпра

Відкрили навігацію акваторією Дніпра

У Черкасах урочисто стартувала туристична навігація акваторією річки Дніпро.

Смілянські депутати проголосували за те, що місто віддасть 37 млн грн поворотної допомоги

Смілянські депутати проголосували за те, що місто віддасть 37 млн грн поворотної допомоги

  25 квітня відбулась чергова сесія міської ради. На порядку денному знову стояло питання про надання ПОВОРОТНОЇ фінансової допомоги у...

Поліція виявила у смілянина наркотики

Поліція виявила у смілянина наркотики

У Смілі під час виїзду на виклик поліція звернула увагу на двох чоловіків, які намагалися сховатися за спорудою, а потмі намагалися втекти.

У  смілянських школах 13 градусів тепла – діти мерзнуть

У смілянських школах 13 градусів тепла – діти мерзнуть

На сесії міської ради депутат Володимир Бердецький звернувся до колег. Він розповів, що зараз у школах мерзнуть діти, а потім хворіють....

У чистий четвер на сесії смілянської  міської  ради говорили про брудні справи

У чистий четвер на сесії смілянської міської ради говорили про брудні справи

25 квітня, коли православні християни святкували чистий четвер, смілянські депутати плідно працювали на засіданні 97-ої сесії міської ради,...

Сьогодні – День пам’яті Чорнобильської трагедії

Сьогодні – День пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

На нас чекають погодні зміни

На нас чекають погодні зміни

Наш край насолоджується сухою, теплою та сонячною погодою.

Сьогодні у Смілі відбудеться хода та мітинг-реквієм «Дзвони Чорнобиля»

Сьогодні у Смілі відбудеться хода та мітинг-реквієм «Дзвони Чорнобиля»

26 квітня виповнюється 33 роки, як ми живемо і пожинаємо наслідки страшної аварії на Чорнобильській АЕС. Розміри Чорнобильської катастрофи могли...

СМИЛА МРИЯ

 

У Смілу приїхали представники з Києва від КМУ і Нафтогазу, щоб домовлятись (наживо)

2018 11 15 комисия

 

О 12.00 розпочинається важлива нарада за участі смілянської громади та представників від Кабінету Міністрів та Нафтогазу. Вони наполягають, що місто взяло на себе борги Енергоінвесту заради того, щоб нам ввімкнули тепло. Міський голова і прості жителі рішуче налаштовані захищатись і не брати ніяких боргів. Сміляни заплатили всі свої рахунки і боргів не мають.

Наразі Будинок рад оточений правоохоронцями, у великому залі засідань збираються люди.
Якщо представники з Києва не привезуть новини, які будуть влаштовувати громаду міста то сміляни планують перекривати дороги.

 

2018 11 15 площа

 

Чи вдасться громаді ввійти в опалювальний сезон законним шляхом — дивіться наживо.
На каналі Сміла.ua

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
+2 #10 Сергій 16.11.2018, 12:25
ВЧОРА НА 112 БУЛО ПРОВЕДЕНО ГОЛОСУВАНЯ ХТО ВІНЕН В СИТУАЦІЇ ЩО СКЛАЛАСЯ В СМІЛІ 80% ПРИЗНАЛИ УРЯД! ЄДИНИЙ ВИХІД ЦЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ВСИХ ГІЛОК ВЛАДІ В УКРАЇНІ.
Цитата
Іван
+1 #9 Іван 16.11.2018, 10:16
Якби ті злодії мали щось людське в душі, то треба їм заплатити тихо борг за смілян і тоді не треба й дороги перекривать і їздить в Киїів! Але ж...
Цитата
Сергій
+2 #8 Сергій 16.11.2018, 08:28
Всякую революцию задумывают романтики, осуществляют фанатики, а пользуются ее плодами отпетые негодяи.

То́мас Ка́рлейль (также Ка́рлайл, англ. Thomas Carlyle, 1795—1881) — британский писатель, историк и философ шотландского происхождения.
Цитата
Сократ
+5 #7 Сократ 15.11.2018, 22:50
І що виходить, що якщо смілян нагнуть і повісять на них вкрадені гроші то це буде наука всім іншим містам, а якщо сміляни відстоять свої права, то вся ця злодійська система прокладок почне руйнуватися по всій Україні. А це дуже великі гроші. То ви тепер розумієте всю суть ситуації, що склалася в нашому місті. Ну і ще одна маленька проблема для порошенка це пан Цибко який підтримував Саакашвілі, коли той казав, що вори в керівництві держави повинні сидіти в тюрмі. Ось така картина маслом.
Цитата
Сократ
+6 #6 Сократ 15.11.2018, 22:49
А тепер зрозумійте в чому суть цієї проблеми і чому керівництво держави від президента, КМУ, депутатів всіх рівнів, чиновників обладміністрації не хочуть вирішувати цю штучно створену проблему, а морозять людей цілого міста. Такі прокладки, як СМІЛАЕНЕРГОІНВЕСТ є майже в кожному місті України, прокладки, які на газу, заробляють величезні гроші з повітря. Ці прокладки годують олігархів, чиновників вищого та нижчих рівнів, і до місцевих депутатіків. В Смілі цю прокладку викинули з величезними потугами. І тим самим зруйнували гвинтик цієї системи. Тепер ця злодійська система вирішила покарати за це все місто.
Цитата
Смілянин
0 #5 Смілянин 15.11.2018, 18:53
Так я не поняв Цибко вже герой?
Цитата
Едуард
+7 #4 Едуард 15.11.2018, 16:38
Люди зрозумійте - доки вори злодії безкарно будуть грабувати народ та державу, а кабмін буде виплачувати з бюджету гроші постраждалим доти буде хаос та руїна. Тому що бюджет це теж наші гроші, наші податки і тому їх крадуть двічі безкарно та цинічно. Потрібно карати злодіїв, а не робити шахер махери.
Цитата
Едуард
+3 #3 Едуард 15.11.2018, 15:54
Шулер перелога говорить, що холопам і лохам - закон, а ворам та злодіям все. А скажіть який в Україні працює закон? І на скільки ми правова держава? А от у цьому винні ми всі. Тільки зневага до законів, держави, один одного призводить до ситуації, що вори грабують безкарно державу та народ. І от тільки зараз ми починаємо розуміти це. Хоча я сумніваюся що ми почали розуміти....
Цитата
Сократ
+3 #2 Сократ 15.11.2018, 14:40
Який суд?! Ви підіть подивіться на фасад нашого смілянського суду! Прапор України, державний символ висить порваною тряпко! Ганьба! За таке садити потрібно та негайно звільняти з роботи це всеодно що ногами його топтати. А ви рішення судів. Суди відпускають ворів з награбованим! А ті діляться з ними. На що ви сподіваєтесь? Не вірте ворам та злодіям!
Цитата
Олена Миколаъвна
+3 #1 Олена Миколаъвна 15.11.2018, 14:35
Абажея на х*й!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Євген Саража

 

saraza

Про чисельні борги Сміли за газ і незаконні дії депутатів

 

 

Станіслав Голубець

голубець

 

Про те, що Смілі потрібна поворотна допомога з області у розмірі 37 млн грн.

Світлана Сезько

sezko

 

Про те, що колектив не відпустить свого директора без бою

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
За кошти міського бюджету співфінансуватимуть ремонт водосховища та інфекційного відділення

19 квітня 2019, 15:23

2019 04 19 grohi

На черговій сесії говорили про те, щоб розподілити один мільйон 549 тисяч гривень із міського бюджету на спів фінансування проектів, які фінансуються із ДФРР.


Суспільство
Відкрили навігацію акваторією Дніпра

26 квітня 2019, 14:29

2019 04 26 dnipro

У Черкасах урочисто стартувала туристична навігація акваторією річки Дніпро.


Цікаво
Сьогодні – Страсна п’ятниця

26 квітня 2019, 11:24

2019 04 24 p9Itnica

Велика П'ятниця - один з днів Страсного тижня, остання п'ятниця перед Великоднем. У православних християн всього світу це найскорботніший день у році.


Афіша
У суботу у Смілі відбудеться молодіжний фестиваль з цікавими майстер-класами

12 квітня 2019, 12:24

2019 04 10 konsert

У суботу, 13 квітня, о 12.00 у Будинку культури ім. Т. Шевченка організовують молодіжний благодійний фестиваль.