Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

23-03-2019
У центрі Сміли чоловік погрожував пістолетом (фото)

Сміла продовжує перетворюватись на «бандитський Петергбург». Щойно у самому центрі міста, на вул.Чорновола, на базарній площі, один перехожий почав погрожувати пістолетом іншому чоловікові.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Цибко планує позбавити Смілу «газової голки» і наступного року перейти на альтернативні джерела опалювання (відео)

2018 11 14 газ

 

Міський голова Олексій Цибко поскаржився, що йому доводиться «розгрібати» ту критичну ситуацію, яка виникла з опаленням міста Сміла в останні роки. Так далі вже не може продовжуватись. Потрібно позбавити місто газової залежності – вважає Олексій Цибко.
У його планах – до 31 грудня обговорити всі альтернативні пропозиції про нові види опалення, потім за зиму – зробити проекти. А весною – почати робити індивідуальне опалення і переходити на альтернативні види палива.
Відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua

 

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #7 Олександр К. 15.11.2018, 21:55
Вибачте на слові, але все це фігня повна.
Які б не були види опалення, вони потребують грошей. І перехід на них далеко не безплатний.
А з боку Цибка це схоже на пропозицію пофарбувати курятник в рожевий колір, от тільки біда - всі курчата уже здохли (це з дуже старого анекдоту).
Пізно будувати плани. пора готувати 3 конверти (теж старий анекдот).
Коли будуть перевибори - одного з теперішніх депутатів не пускати. Я так думаю. Як в свій час Вадіка ругали. Думали, що гірше бути не може. Може!
Від Вадіка хоч парк залишиться і дитячий майданчик. А що від Цибка?
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 15.11.2018, 19:37
Цитую Володимир:
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!

Дякую, що згадали Карбишева. Де ж ті здобульці, які вулиці перейменували: Терещенко, Голубець і т.д.? Який сенс від перейменування? Людям жити краще не стало.
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 15.11.2018, 09:12
Цитую Володимир:
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!


Все що ви перерахували то відповідальність місцевої влади. У нас децентралізація і більше влади тепер на місцях. Досить кивати на те що хтось щось там не дає і вигадувати про "політичні переслідування", працювати треба.
Цитата
Смілянин
+3 #4 Смілянин 14.11.2018, 22:29
Він точно неадекват, воно ше шось планує на наступний рік!??
Чємодан - вокзал- Киів і крапка. І з собою весь депутатський корпус разом з Федоренком!!!
Два дебіла ето сила!
Цитата
Володимир
+6 #3 Володимир 14.11.2018, 18:05
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!
Цитата
Іван
+2 #2 Іван 14.11.2018, 15:26
А тоді чим думали, коли на голку сідали. Навіть радіозаводська котельня спочатку працювала на мазуті. Та і більшість міських котелень були не на газу.
Цитата
Рома
+16 #1 Рома 14.11.2018, 14:32
Це вже буде вимога до нового голови.
А Цибко хай іде в обійми до Кармазіна, Сракашвілі і ко , Фреда теж з собою разом з тупими депутатами.
На преміі 10 лямів знайшли, а місто в клоаці, гади!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
7 смілянських гімнастів здобули призові місця

23 березня 2019, 14:10

2019 03 23 gimnastuka

Відбувся Відкритий чемпіонат області з спортивної гімнастики. Смілу на них представляла збірна команда дитячо – юнацької спортивної школи «ОЛІМП» .


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».