Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Цибко планує позбавити Смілу «газової голки» і наступного року перейти на альтернативні джерела опалювання (відео)

2018 11 14 газ

 

Міський голова Олексій Цибко поскаржився, що йому доводиться «розгрібати» ту критичну ситуацію, яка виникла з опаленням міста Сміла в останні роки. Так далі вже не може продовжуватись. Потрібно позбавити місто газової залежності – вважає Олексій Цибко.
У його планах – до 31 грудня обговорити всі альтернативні пропозиції про нові види опалення, потім за зиму – зробити проекти. А весною – почати робити індивідуальне опалення і переходити на альтернативні види палива.
Відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua

 

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #7 Олександр К. 15.11.2018, 21:55
Вибачте на слові, але все це фігня повна.
Які б не були види опалення, вони потребують грошей. І перехід на них далеко не безплатний.
А з боку Цибка це схоже на пропозицію пофарбувати курятник в рожевий колір, от тільки біда - всі курчата уже здохли (це з дуже старого анекдоту).
Пізно будувати плани. пора готувати 3 конверти (теж старий анекдот).
Коли будуть перевибори - одного з теперішніх депутатів не пускати. Я так думаю. Як в свій час Вадіка ругали. Думали, що гірше бути не може. Може!
Від Вадіка хоч парк залишиться і дитячий майданчик. А що від Цибка?
Цитата
Виборець
+2 #6 Виборець 15.11.2018, 19:37
Цитую Володимир:
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!

Дякую, що згадали Карбишева. Де ж ті здобульці, які вулиці перейменували: Терещенко, Голубець і т.д.? Який сенс від перейменування? Людям жити краще не стало.
Цитата
Олексій
0 #5 Олексій 15.11.2018, 09:12
Цитую Володимир:
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!


Все що ви перерахували то відповідальність місцевої влади. У нас децентралізація і більше влади тепер на місцях. Досить кивати на те що хтось щось там не дає і вигадувати про "політичні переслідування", працювати треба.
Цитата
Смілянин
+3 #4 Смілянин 14.11.2018, 22:29
Він точно неадекват, воно ше шось планує на наступний рік!??
Чємодан - вокзал- Киів і крапка. І з собою весь депутатський корпус разом з Федоренком!!!
Два дебіла ето сила!
Цитата
Володимир
+6 #3 Володимир 14.11.2018, 18:05
все старе як світ! садового і львівян закидали сміттям, цибка з мешканцями морозять як фашисти карбишева тільки тому, що ті до влади бариг опозиційні!
Цитата
Іван
+2 #2 Іван 14.11.2018, 15:26
А тоді чим думали, коли на голку сідали. Навіть радіозаводська котельня спочатку працювала на мазуті. Та і більшість міських котелень були не на газу.
Цитата
Рома
+16 #1 Рома 14.11.2018, 14:32
Це вже буде вимога до нового голови.
А Цибко хай іде в обійми до Кармазіна, Сракашвілі і ко , Фреда теж з собою разом з тупими депутатами.
На преміі 10 лямів знайшли, а місто в клоаці, гади!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України