Футболісти Смілянщини вступили у боротьбу в чемпіонаті Черкащини із футзалу

2018 11 14 футзал

Вихідними у Черкасах в спорткомплексі «Будівельник» відбувся перший тур ігор із футзалу.
Про це інформує «Антена».
У боротьбу вступили команди вищої екстра ліги та 1-ої ліги. Серед числа останньої змагались і спортсмени Смілянщини із команди «Патріот». Грали вони проти черкаської команди «Вектра».
Суперники одразу продемонстрували, що налаштовані рішуче. Хоча сміляни і намагались пробитись до воріт черкащан та все ж ті виявились спритнішими. Як результат патріотівці з перши хвилин гри пропустили у свої ворота два голи. Згодом мобілізувались і теж забили м’яч у ворота суперників.
Гольову передачу на 16-ій хвилині реалізуав гравець команди «Патріот» Максим Зайченко. Та все ж гра «Вектри» була більш злагодженою і точною. Скільки сміляни не намагались атакувати та суперники змушували їх перейти у захист. Та й тут гравці «Вектри» підтвердили свою перевагу.
Матч завершився із рахунком 5:1 на користь черкащан. Та гравці збірної команди Сміли і Смілянського району твердять, оптимізму не втрачають, запевнив капітан Микола Манюшкін.