Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

23-03-2019
У центрі Сміли чоловік погрожував пістолетом (фото)

Сміла продовжує перетворюватись на «бандитський Петергбург». Щойно у самому центрі міста, на вул.Чорновола, на базарній площі, один перехожий почав погрожувати пістолетом іншому чоловікові.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Віце-прем'єр Зубко публічно відчитав мера Сміли Цибка (відео)

2018 11 12 цибко

 

Віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко перед телекамерами відчитав поновленого на посаді міського голови міста Сміла Олексія Цибка.
Сталося це в кулуарах засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням президента України, інформує Depo.ua.
"Другий рік поспіль у вас ті ж самі проблеми з запуском опалення. Я думаю, що потрібно працювати з цього приводу. Добро?", – запитав Зубко мера Сміли.
"Та я ж тільки півроку як повернувся, Геннадію Григоровичу… Та як же працювати? Допоможіть… Ми в НАК "Нафтогаз" підготували повністю весь пакет документів... Ми все зробили…", – розгублено звернувся до віце-прем'єра Цибко.
"Чим вам допомогти?.. Ви сьогодні на 15:00 будете в НАК "Нафтогаз". Але я хотів би нагадати, що сьогодні 12 листопада. Цим потрібно було починати займатися коли? В липні місяці. І я думаю, що можна було б всі рішення знайти", – заперечив меру Сміли віце-прем'єр.
Наостанок Зубко пообіцяв від імені уряду підтримку у цьому питанні.

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Христина
+11 #4 Христина 12.11.2018, 22:01
Переводжу, що сказав Зубко: "Люди мерзнуть? то це ваші і людей проблеми. Не озадачуйте мене. Відстаньте від мене. Я дуже поспішаю".
Цитата
смілянин
+8 #3 смілянин 12.11.2018, 19:06
За моє жито, мене і бито. За той газ, який належить народу України, сам народ і страдає, а хтось наживає мільйони.
Цитата
Victor
+5 #2 Victor 12.11.2018, 18:11
Тепло-це товар.Люди заплатили за тепло! Дайте його людям!!!
Цитата
Громада
+13 #1 Громада 12.11.2018, 15:58
Мда, риба гніє з голови, ніхто не думає про людей. Люди мерзнуть, діти в школу не ходять, а вони сперечаються.
Короче нагадало : Денег нет но ви дєржитєсь.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
7 смілянських гімнастів здобули призові місця

23 березня 2019, 14:10

2019 03 23 gimnastuka

Відбувся Відкритий чемпіонат області з спортивної гімнастики. Смілу на них представляла збірна команда дитячо – юнацької спортивної школи «ОЛІМП» .


Цікаво
Види кросівок і їх назви

23 березня 2019, 15:31

2019 03 21 krosivku

Кросівки - різновид взуття знайомий кожному. Однак, всупереч популярності цього взуття, мало хто знає, чим одні кросівки відрізняються від інших, з чого вони виробляються і на що взагалі звертати увагу при їх купівлі.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».