Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Віце-прем'єр Зубко публічно відчитав мера Сміли Цибка (відео)

2018 11 12 цибко

 

Віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко перед телекамерами відчитав поновленого на посаді міського голови міста Сміла Олексія Цибка.
Сталося це в кулуарах засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням президента України, інформує Depo.ua.
"Другий рік поспіль у вас ті ж самі проблеми з запуском опалення. Я думаю, що потрібно працювати з цього приводу. Добро?", – запитав Зубко мера Сміли.
"Та я ж тільки півроку як повернувся, Геннадію Григоровичу… Та як же працювати? Допоможіть… Ми в НАК "Нафтогаз" підготували повністю весь пакет документів... Ми все зробили…", – розгублено звернувся до віце-прем'єра Цибко.
"Чим вам допомогти?.. Ви сьогодні на 15:00 будете в НАК "Нафтогаз". Але я хотів би нагадати, що сьогодні 12 листопада. Цим потрібно було починати займатися коли? В липні місяці. І я думаю, що можна було б всі рішення знайти", – заперечив меру Сміли віце-прем'єр.
Наостанок Зубко пообіцяв від імені уряду підтримку у цьому питанні.

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Христина
+11 #4 Христина 12.11.2018, 22:01
Переводжу, що сказав Зубко: "Люди мерзнуть? то це ваші і людей проблеми. Не озадачуйте мене. Відстаньте від мене. Я дуже поспішаю".
Цитата
смілянин
+8 #3 смілянин 12.11.2018, 19:06
За моє жито, мене і бито. За той газ, який належить народу України, сам народ і страдає, а хтось наживає мільйони.
Цитата
Victor
+5 #2 Victor 12.11.2018, 18:11
Тепло-це товар.Люди заплатили за тепло! Дайте його людям!!!
Цитата
Громада
+13 #1 Громада 12.11.2018, 15:58
Мда, риба гніє з голови, ніхто не думає про людей. Люди мерзнуть, діти в школу не ходять, а вони сперечаються.
Короче нагадало : Денег нет но ви дєржитєсь.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України