Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

Сміляни зібрались на народне віче (наживо)

 2018 11 09 виче

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
+4 #2 Сократ 12.11.2018, 10:20
Цитую Сократ:
Дедушка Мароз! Дедушка Мароз! Дедушка Рудік! Депутат Рудік! Рудік! Ну, наче на утреніку в дитячому садочку. А він їде.... На підїзді. Ось Ось. Десь рядом. В Гуляй Полі. Рудіка ще не має, а Мароз уже прийшов. Що будемо робити радикально у вівторок, якщо тепла не буде?! У всьому винні вори, продажні "правоохоронці", судді та наше безвідповідальне та байдуже ставлення до своєї держави і один одного (Хата з краю). Сміла це Україна в мініатюрі. То що робити будемо з цими крисами і самі з собою?............

Що мовчите? Немає відповіді? Значить безнадійні всі...... А потім ще бігаєте з придуркуватими мордами лиця і кричите - а звітки нам таке горе, а за що нас так карають?А ми ж нічого поганого не робили, ми ж розумні та красиві, тільки от обісрані ззаду по вуха і руки замазані по лікоть. Чи не правда?
Цитата
Сократ
+16 #1 Сократ 09.11.2018, 19:15
Дедушка Мароз! Дедушка Мароз! Дедушка Рудік! Депутат Рудік! Рудік! Ну, наче на утреніку в дитячому садочку. А він їде.... На підїзді. Ось Ось. Десь рядом. В Гуляй Полі. Рудіка ще не має, а Мароз уже прийшов. Що будемо робити радикально у вівторок, якщо тепла не буде?! У всьому винні вори, продажні "правоохоронці", судді та наше безвідповідальне та байдуже ставлення до своєї держави і один одного (Хата з краю). Сміла це Україна в мініатюрі. То що робити будемо з цими крисами і самі з собою?............
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.