Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Зрив опалювального сезону у Смілі перевірятимуть правоохоронці

2018 11 06 опалення

 

Опалювальний сезон у Смілі зірваний. Наслідки бездіяльності органів місцевого самоврядування відтепер перевірятимуть правоохоронці. Облдержадміністрація вже звернулася з відповідними листами до компетентних органів.
Про це повідомив заступник голови ОДА Сергій Овчаренко, інформує прес-служба облдержадміністрації.
Питання підготовки до опалювального сезону в місті неодноразово розглядалися на нарадах в облдержадміністрації та на виїзних засіданнях за участі керівництва області, Сміли, місцевих депутатів, громадського активу. Втім жодне з протокольних доручень та рекомендацій у місті не взяли до уваги.
«Контроль за наданням та якістю житлово-комунальних послуг належить до повноважень органу місцевого самоврядування, – каже Сергій Овчаренко. – Це чітко прописано у Законі України «Про місцеве самоврядування».
За його словами, на сьогодні в Смілі початок опалювального сезону фактично провалили. КП «Смілатеплокомуненерго» не спроможне подавати тепло в оселі містян. Відсутні укладені договори з постачальником природного газу, неврегульовані спірні питання щодо існуючих заборгованостей та низка інших причин спровокували таку ситуацію. Це наслідок не тільки бездіяльності місцевої влади, а й депутатського корпусу. Саме на ньому відповідальність за затягування процесу та невчасно ухвалені рішення. Тепер же факти такої злочинної та згубної для містян недбалості розглядатимуть усі компетентні контролюючі органи. У разі встановлення обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, вони розпочнуть розслідування.

scroll back to top

Коментарі  

Андрей
+3 #3 Андрей 07.11.2018, 21:47
По такой цене нереально оплатить тепло,не дают разрешение на отключении-прийдется в наглую отрезаться от системы отопления и ставить перед фактом "Смілатеплокомуненерго" по другому долгов в десятки тысяч не избежать.В Черкассах 32грн кв.м, 1121грн Гкал, а Смела 86 грн?,красиво жить не запретишь!
Цитата
Лидия
+11 #2 Лидия 06.11.2018, 15:10
Це нереальна ціна,схаменіться,хто зможе у Смілі оплатити 6 тис.грн. за саме опалення??? Ви людей запитали???Чи ми зможемо все це оплатити...І знов борги...
Цитата
Олег
+30 #1 Олег 06.11.2018, 10:50
100 грн за кв.метр? Здуріли? Хто платитиме? Ціна на газ зросла на 25%, а опалення в "Смілатеплокомуненерго" в 3 - 4 рази.
Ви готуєтесь до опадення з квітня місяця, і що? Де опалення в наших оселях по адекватній, платіжеспособній ціні для місцевого працюючого?
Саме працюючого, то му що при зарплаті 4-5 тис. грн. субсидіі не буде, а разрахуватись за опалення буде неможливо!!!
Як вижити? Одежа по сезону, іжа, ліки, дитячі витрати. Я вже мовчу за свята з смаколиками за столом, іх не буде.
Дозвіл нa від'єднання від тепломережі не дали, то приіджайте та відріжте самі за неуплату.
Мені дешевше в 10 раз обігрівачами користуватись.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.