Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

На сесії міський голова звітував про початок опалювального сезону – без скандалу не обійшлося (відео)

2018 11 01 звит

 

31 жовтня відбулося друге пленарне засідання нібито 79-ої сесії міської ради (тому що спочатку депутати не могли визначитись, яку по порядку сесію вони проводять).
Одним із найголовніших питань сесії було таке: звіт міського голови про результати підготовки, початку та проведення опалювального сезону 2018-2019 років у м.Сміла. Цікаве питання, особливо якщо взяти до уваги той факт, що у нас опалювальний сезон ще й не починався. Тому як міському голові звітувати про проведення того, чого не було і хтозна коли буде…
Проте міський голова Олексій Цибко вийшов на трибуну і проінформував про своє бачення проблеми: позавчора він провів переговори з керівником ПАТ «Черкасигаз» Сергієм Буяном і знайшов порозуміння. Смілі доведеться сплатити борг розміром 2,5 млн грн минулорічному трейдеру. Через цей борг міська рада не може заключити договір з НАК Нафтогаз і цей борг блокує наш початок опалювального сезону. Тож доведеться віддати 2,5 млн грн. Але потім можна буде заключити договір на поставку газу безпосередньо із НАК Нафтогаз, бо він там найдешевший.
Відео виступу міського голови можна подивитись на каналі Сміла.ua

 


Звісно, окремих депутатів не задовольнив цей звіт. Вони вважають, що голова вводить смілян в оману. Насправді нічого не робиться, місто не готове до опалювального сезону. Все те, що зробив Цибко в останні дні треба було робити набагато раніше… Знову дісталось на горіхи за бездіяльність і пусті обіцянки його першій заступниці Ірині Федоровій… Депутати вимагали не приймати звіт голови та визнати його незадовільним. Традиційно, почалась сварка.
Відео про це можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

 


Олексій Цибко відповів, що не вестиметься на провокації окремих депутатів. Звіт був просто для відома обранців і вони не можуть давати ніяких оцінок. Щоб припинити сварки і крики, він перейшов до розгляду наступного питання.
Депутати знову залишились незадоволеними, що міський голова не чує критики та не йде на співпрацю.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.