Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Цибко й Федоренко полаялись на ранковій нараді через початок опалювального сезону(відео)

2018 10 30 сварка

 

Сьогодні відбулась щотижнева нарада з питань ЖКГ. На нараду прийшло багато людей, не тільки керівники комунальних підприємств, управлінь і відділів, депутати і члени виконкому, а й прості жителі міста. Всі обговорювали найважливіше питання – початок опалювального сезону.
Депутати знову звернули увагу на той факт, що на нараду не приходить ані міський голова, ані його заступниця і радниця. Тоді як жителі міста хочуть почути з перших вуст інформацію про те, коли ж у Смілі нарешті дадуть тепло.
Начальник УЖКГ Сергій Чередніченко запросив міського голову бути присутнім на нараді. Олексій Цибко повідомив, що сьогодні ж їде до директора ПАТ «Черкасигаз» Сергія Буяна спілкуватись про опалювальний сезон. До цієї розмови він поки що нічого конкретного сказати не може.
Депутат та екс-секретар Віктор Федоренко почав пригадувати, що коли він був при владі, такого жахливого стану справ у Смілі не було. Він би вивів місто із кризи, якби його не усунули від влади. Він обурювався, що його «прибрав» з посади Костянтин Синьогуб. А тепер на нарадах немає ні Синьогуба, ні Цибка, їхні крісла порожні. У місті нічого не робиться. Повний безлад і розруха.
Олексій Цибко мужньо терпів докори та нарікання. Він назвав виступ Віктора Федоренка пустою демагогією. Пообіцяв, що після відвідин «Черкасигазу» вийде до смілян через ЗМІ і поділиться інформацією. Більше він не став вислуховувати справедливу критику на свою адресу і наказав закінчувати нараду.
Відомо, що сьогодні у другій половині дня у Смілу приїжджали представники нового газового трейдера, які згідні постачати газ нашому КП. Чим завершились перемовини із трейдером і черкаськими газівниками – пресі поки що не повідомляють.

Фрагмент відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua.

 

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Света
+3 #2 Света 31.10.2018, 19:51
Один хлопчик був дебілом. Але він, як і належить дебілові не знав, що він дебіл. І тому жив щасливо і цілком непогано.
А інший хлопчик був дуже розумним. Але як годиться розумним, знаходився в пошуках і роздумах. Тому жив тривожно і невпевнено.
Одного разу вони зустрілися:
- Життя прекрасне! - вигукнув хлопчик-дебіл.
- Спірно-відповів розумний хлопчик
- Чому? - запитав хлопчик-дебіл
І розумний хлопчик став довго і докладно пояснювати закони діалектики, філософствувати і пояснювати матерії незрозумілі розуму хлопчика-дебіла.
Але той уважно вислухав розумного хлопчика, знизав плечима і запитав:
- Ти дебіл?
І не дочекавшись відповіді поскакав на одній нозі кидатися собачими какашками по жабам.
Цитата
Сократ
+1 #1 Сократ 31.10.2018, 09:39
Мені сподобалася репліка жіночки з першого відео - "Люди нас порозривають......." Це правда. І вже дуже скоро.... "Весело" буде всим. Чи не всим.............................
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.