Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Старшокласники району обрали свого Президента - одинадцятикласницю із Тернівки

25 жовтня у Центрі дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради відбувся важливий захід – засідання районної Ліги старшокласників. Усі школи району делегували на загальну раду свого лідера або президента школи. З ними разом приїхали педагоги-організатори, які підтримують розвиток учнівського самоврядування у навчальних закладах.

 

2018 10 30 вибори1


Старшокласники затвердили план роботи Ліги на 2018-2019 навчальний рік та окреслили основні завдання.
Лідери обговорили проблему булінгу в учнівському середовищі. Методист районного методичного кабінету Олександра Євзюра, яка курує Лігу старшокласників, розповіла, як протистояти булінгу, як не допустити цькування дітей у класі, куди звертатись у випадку, якщо помітили це ганебне явище у школі.
Потому старшокласники провели вибори Президента Ліги на цей навчальний рік.

 

2018 10 30 вибори


Вибір був доволі важким, тому що у наших школах навчаються цікаві харизматичні лідери. Яскраво й гідно представили себе і свій навчальний заклад Аня Погрібна із Балаклеївської ЗОШ №1, Олександр Берегой із Сунківської ЗОШ, Владислав Чорноус із Костянтинівської спеціалізованої школи. Порадившись, учні проголосували за одинадцятикласницю Маргариту Бугерю із Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

2018 10 30 вибори2

 

Аня Погрібна поки що буде її заступником та ще повчиться керувати учнівським самоврядуванням, тому що вона зараз лише у 9 класі. Олександр Берегой та Владислав Чорноус також будуть помічниками Президента районної Ліги старшокласників.
Були активними на раді старшокласників Анна Усенко із Балаклеївської ЗОШ №3, Дарина Пономарчук із Балаклеївської ЗОШ №2, Ірина Вовок із Великояблунівської ЗОШ, Ярослав Билина із Малосмілянської та Інна Глущенко із Голов'ятинської ЗОШ.
Педагоги-організатори та учні говорили про те, що школярам набридло з року в рік брати участь у одних і тих же конкурсах. Діти хочуть «сучасності» у школах, більше цікавих заходів, квестів, ігор, розваг, більше самоврядування.
Потрібно піднімати престиж шкільного лідера, заохочувати активність та ініціативність учнів. Старшокласники висловили побажання, щоб учнівських лідерів частіше возили на екскурсії, залучали для участі у цікавих заходах. Тоді їхній авторитет зростатиме, інші учні теж захочуть стати лідерами і робити більше корисних справ для школи.
Молодь запропонувала методистам організувати для них зустріч із сучасними блогерами, щоб їх навчили, як заробляти гроші в мережі Інтернет, як краще користуватися можливостями світової павутини.
Члени Ліги старшокласників проговорили багато ідей і задумів, які потрібно втілити протягом цього навчального року.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».