Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Старшокласники району обрали свого Президента - одинадцятикласницю із Тернівки

25 жовтня у Центрі дитячої та юнацької творчості Смілянської районної ради відбувся важливий захід – засідання районної Ліги старшокласників. Усі школи району делегували на загальну раду свого лідера або президента школи. З ними разом приїхали педагоги-організатори, які підтримують розвиток учнівського самоврядування у навчальних закладах.

 

2018 10 30 вибори1


Старшокласники затвердили план роботи Ліги на 2018-2019 навчальний рік та окреслили основні завдання.
Лідери обговорили проблему булінгу в учнівському середовищі. Методист районного методичного кабінету Олександра Євзюра, яка курує Лігу старшокласників, розповіла, як протистояти булінгу, як не допустити цькування дітей у класі, куди звертатись у випадку, якщо помітили це ганебне явище у школі.
Потому старшокласники провели вибори Президента Ліги на цей навчальний рік.

 

2018 10 30 вибори


Вибір був доволі важким, тому що у наших школах навчаються цікаві харизматичні лідери. Яскраво й гідно представили себе і свій навчальний заклад Аня Погрібна із Балаклеївської ЗОШ №1, Олександр Берегой із Сунківської ЗОШ, Владислав Чорноус із Костянтинівської спеціалізованої школи. Порадившись, учні проголосували за одинадцятикласницю Маргариту Бугерю із Тернівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

2018 10 30 вибори2

 

Аня Погрібна поки що буде її заступником та ще повчиться керувати учнівським самоврядуванням, тому що вона зараз лише у 9 класі. Олександр Берегой та Владислав Чорноус також будуть помічниками Президента районної Ліги старшокласників.
Були активними на раді старшокласників Анна Усенко із Балаклеївської ЗОШ №3, Дарина Пономарчук із Балаклеївської ЗОШ №2, Ірина Вовок із Великояблунівської ЗОШ, Ярослав Билина із Малосмілянської та Інна Глущенко із Голов'ятинської ЗОШ.
Педагоги-організатори та учні говорили про те, що школярам набридло з року в рік брати участь у одних і тих же конкурсах. Діти хочуть «сучасності» у школах, більше цікавих заходів, квестів, ігор, розваг, більше самоврядування.
Потрібно піднімати престиж шкільного лідера, заохочувати активність та ініціативність учнів. Старшокласники висловили побажання, щоб учнівських лідерів частіше возили на екскурсії, залучали для участі у цікавих заходах. Тоді їхній авторитет зростатиме, інші учні теж захочуть стати лідерами і робити більше корисних справ для школи.
Молодь запропонувала методистам організувати для них зустріч із сучасними блогерами, щоб їх навчили, як заробляти гроші в мережі Інтернет, як краще користуватися можливостями світової павутини.
Члени Ліги старшокласників проговорили багато ідей і задумів, які потрібно втілити протягом цього навчального року.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.