Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Міська влада відреагувала на вчорашнє трагічне ДТП

2018 10 25 переход

 

Після засідання виконкому члени виконавчого комітету обговорювали трагічне ДТП, яке сталося вчора зранку на Соборній. Ми вже повідомляли, що 24 жовтня близько 9.00 під колеса службового транспорту рятувальників потрапила жінка, 1972 р.н. Вона загинула миттєво. Повідомляють, що смертельна аварія сталась, коли жінка перебігала дорогу на розі вулиць Віри Гордієнко і Соборної.

Члени виконкому запитали у представників влади, що вони збираються робити із пішохідними переходами у нашому місті, щоб смілян не збивали автомобілі.

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко розповів, що дуже шкодує, що так склалися обставини у той день. Вже виготовлено проект на кілька пішохідних переходів і лежачих поліцейських по вул.Соборна.

«Ми планували зробити пішохідний перехід, один з них біля вул.Федорова. Ми там понизили бордюри. Там буде два лежачих поліцейських, щоб автомобілісти пригальмовували і давали людям пройти.

2 листопада виїде комісія, яка прийме у підрядників роботу з виготовлення лежачих поліцейських. Між «поліцейськими» буде пішохідний перехід. Там стоятимуть світильники, встановлять нові дорожні знаки про обмеження швидкості», - говорить Сергій Чередніченко.

Депутат Юрій Кредзинський додав, що насправді цей проект був зроблений ще рік тому. Всі чекали, коли зроблять нову дорогу, а тоді вже прокладуть пішохідний перехід.

На жаль, у місті трапилась трагедія…

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+2 #4 Іван 26.10.2018, 10:19
Треба поставити в декількох місцях вимірювачі швидкості і рядом касу. Буде безпечно і бюджет покращиться.
Цитата
Олег
+1 #3 Олег 26.10.2018, 07:30
Є ще перкхрестя вул. Б.Хмельницького та 40 ріячя Перемоги, біля магазину Куточок, там дуже не вистачає лежачого поліцейкого - зебру малювали років п'ять тому, знак збили і вкрали теж дуже давно.
Друга ділянка - перехрестя Б.Хмельницьгкого - Захисників Украіни (колишня Красноспресненьська). Там по обидві сторони, до першого вересня, намалювали зебри,по обидві стороги односторонньго руху, але ніякоі користі вони не приносять! Це рух до школи #12- більшість пішоходів діти! Дуже потрібні там лежачі поліцейські - бо буде горе!
Цитата
Олена
+2 #2 Олена 26.10.2018, 02:19
Дуже цікаво чому влада досі не реагує на звернення смілян, щодо неможливого переходу вулиці Соборної в районі старогокорпусу технікуму( навпроти вулиці Ватутіна). ?????? Адже там майже ніколи не зупиняються водії, а коли і зупиняються, то обов'язково його хтось обганяє. Звертались і до улькому, і до міських депутатів. Результату ноль. Там в основному переходять діти , вийши з автобуса. Це що. Треба дочекатися людських жертв??????? А потім будуть говорити : " Мені шкода що так трапилося"? Невже так тяжко зробити хоч щось??? Де совість і людяність?
Цитата
Олександра
+13 #1 Олександра 25.10.2018, 15:15
А з пішохідним переходом біля старого технікуму (навпроти в. Ватутіна - тепер - П.Майбороди) що можна зробити? Машини там не їздять, а літають. Вийшовши з міського автобуса, неможливо перейти дорогу без ризику для життя, адже збоку вже "летить" машина. Водії навіть не зменшують швидкість, а там теж є і пішохідний перехід, і знак. Дуже хочеться іноді взяти цеглинку, та й кинути комусь у лобове скло - тоді точно швидкість хоч кілька днів буде зменшувати...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Викинута в лісі жуйка розкладається 50 років, а дитячий підгузник – аж 250

17 листопада 2018, 15:51

2018 11 17 kbcЗабруднення лісів – проблема, з якою смілянським лісівникам боротися стає дедалі важче.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.