Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Міська влада відреагувала на вчорашнє трагічне ДТП

2018 10 25 переход

 

Після засідання виконкому члени виконавчого комітету обговорювали трагічне ДТП, яке сталося вчора зранку на Соборній. Ми вже повідомляли, що 24 жовтня близько 9.00 під колеса службового транспорту рятувальників потрапила жінка, 1972 р.н. Вона загинула миттєво. Повідомляють, що смертельна аварія сталась, коли жінка перебігала дорогу на розі вулиць Віри Гордієнко і Соборної.

Члени виконкому запитали у представників влади, що вони збираються робити із пішохідними переходами у нашому місті, щоб смілян не збивали автомобілі.

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко розповів, що дуже шкодує, що так склалися обставини у той день. Вже виготовлено проект на кілька пішохідних переходів і лежачих поліцейських по вул.Соборна.

«Ми планували зробити пішохідний перехід, один з них біля вул.Федорова. Ми там понизили бордюри. Там буде два лежачих поліцейських, щоб автомобілісти пригальмовували і давали людям пройти.

2 листопада виїде комісія, яка прийме у підрядників роботу з виготовлення лежачих поліцейських. Між «поліцейськими» буде пішохідний перехід. Там стоятимуть світильники, встановлять нові дорожні знаки про обмеження швидкості», - говорить Сергій Чередніченко.

Депутат Юрій Кредзинський додав, що насправді цей проект був зроблений ще рік тому. Всі чекали, коли зроблять нову дорогу, а тоді вже прокладуть пішохідний перехід.

На жаль, у місті трапилась трагедія…

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+2 #4 Іван 26.10.2018, 10:19
Треба поставити в декількох місцях вимірювачі швидкості і рядом касу. Буде безпечно і бюджет покращиться.
Цитата
Олег
+1 #3 Олег 26.10.2018, 07:30
Є ще перкхрестя вул. Б.Хмельницького та 40 ріячя Перемоги, біля магазину Куточок, там дуже не вистачає лежачого поліцейкого - зебру малювали років п'ять тому, знак збили і вкрали теж дуже давно.
Друга ділянка - перехрестя Б.Хмельницьгкого - Захисників Украіни (колишня Красноспресненьська). Там по обидві сторони, до першого вересня, намалювали зебри,по обидві стороги односторонньго руху, але ніякоі користі вони не приносять! Це рух до школи #12- більшість пішоходів діти! Дуже потрібні там лежачі поліцейські - бо буде горе!
Цитата
Олена
+2 #2 Олена 26.10.2018, 02:19
Дуже цікаво чому влада досі не реагує на звернення смілян, щодо неможливого переходу вулиці Соборної в районі старогокорпусу технікуму( навпроти вулиці Ватутіна). ?????? Адже там майже ніколи не зупиняються водії, а коли і зупиняються, то обов'язково його хтось обганяє. Звертались і до улькому, і до міських депутатів. Результату ноль. Там в основному переходять діти , вийши з автобуса. Це що. Треба дочекатися людських жертв??????? А потім будуть говорити : " Мені шкода що так трапилося"? Невже так тяжко зробити хоч щось??? Де совість і людяність?
Цитата
Олександра
+13 #1 Олександра 25.10.2018, 15:15
А з пішохідним переходом біля старого технікуму (навпроти в. Ватутіна - тепер - П.Майбороди) що можна зробити? Машини там не їздять, а літають. Вийшовши з міського автобуса, неможливо перейти дорогу без ризику для життя, адже збоку вже "летить" машина. Водії навіть не зменшують швидкість, а там теж є і пішохідний перехід, і знак. Дуже хочеться іноді взяти цеглинку, та й кинути комусь у лобове скло - тоді точно швидкість хоч кілька днів буде зменшувати...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Олена Хоменко

Khomenko

  

Про тимчасову зміну місця голосування

 

 

Вікторія Хандусь

Xandys3х4

 

Про господарську діяльність міського парку

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
Синоптики закликають до весняних робіт на городах і полях

24 березня 2019, 14:18

2019 03 24 gorod

Березень продовжує дивувати мінливістю - то раптовим теплом до 18°, то нічними морозами до 5°.


Цікаво
Як врятуватися від «передвиборчого загострення»

24 березня 2019, 15:20

2019 03 23 zagostrena

Найближчі тижні будемо ще не раз спостерігати прояви передвиборчого загострення. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.


Афіша
23 березня відбудеться відбірковий тур конкурсу «Пролісок»

22 березня 2019, 17:00

2019 03 22 prolisok

У суботу, 23 березня о 10.00 розпочнеться відбірковий тур улюбленого дитячого міського конкурсу «Пролісок».