Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

19 січня 2019, 11:24

Суспільство

Міська влада відреагувала на вчорашнє трагічне ДТП

2018 10 25 переход

 

Після засідання виконкому члени виконавчого комітету обговорювали трагічне ДТП, яке сталося вчора зранку на Соборній. Ми вже повідомляли, що 24 жовтня близько 9.00 під колеса службового транспорту рятувальників потрапила жінка, 1972 р.н. Вона загинула миттєво. Повідомляють, що смертельна аварія сталась, коли жінка перебігала дорогу на розі вулиць Віри Гордієнко і Соборної.

Члени виконкому запитали у представників влади, що вони збираються робити із пішохідними переходами у нашому місті, щоб смілян не збивали автомобілі.

Начальник управління ЖКГ Сергій Чередніченко розповів, що дуже шкодує, що так склалися обставини у той день. Вже виготовлено проект на кілька пішохідних переходів і лежачих поліцейських по вул.Соборна.

«Ми планували зробити пішохідний перехід, один з них біля вул.Федорова. Ми там понизили бордюри. Там буде два лежачих поліцейських, щоб автомобілісти пригальмовували і давали людям пройти.

2 листопада виїде комісія, яка прийме у підрядників роботу з виготовлення лежачих поліцейських. Між «поліцейськими» буде пішохідний перехід. Там стоятимуть світильники, встановлять нові дорожні знаки про обмеження швидкості», - говорить Сергій Чередніченко.

Депутат Юрій Кредзинський додав, що насправді цей проект був зроблений ще рік тому. Всі чекали, коли зроблять нову дорогу, а тоді вже прокладуть пішохідний перехід.

На жаль, у місті трапилась трагедія…

scroll back to top

Коментарі  

Іван
+2 #4 Іван 26.10.2018, 10:19
Треба поставити в декількох місцях вимірювачі швидкості і рядом касу. Буде безпечно і бюджет покращиться.
Цитата
Олег
+1 #3 Олег 26.10.2018, 07:30
Є ще перкхрестя вул. Б.Хмельницького та 40 ріячя Перемоги, біля магазину Куточок, там дуже не вистачає лежачого поліцейкого - зебру малювали років п'ять тому, знак збили і вкрали теж дуже давно.
Друга ділянка - перехрестя Б.Хмельницьгкого - Захисників Украіни (колишня Красноспресненьська). Там по обидві сторони, до першого вересня, намалювали зебри,по обидві стороги односторонньго руху, але ніякоі користі вони не приносять! Це рух до школи #12- більшість пішоходів діти! Дуже потрібні там лежачі поліцейські - бо буде горе!
Цитата
Олена
+2 #2 Олена 26.10.2018, 02:19
Дуже цікаво чому влада досі не реагує на звернення смілян, щодо неможливого переходу вулиці Соборної в районі старогокорпусу технікуму( навпроти вулиці Ватутіна). ?????? Адже там майже ніколи не зупиняються водії, а коли і зупиняються, то обов'язково його хтось обганяє. Звертались і до улькому, і до міських депутатів. Результату ноль. Там в основному переходять діти , вийши з автобуса. Це що. Треба дочекатися людських жертв??????? А потім будуть говорити : " Мені шкода що так трапилося"? Невже так тяжко зробити хоч щось??? Де совість і людяність?
Цитата
Олександра
+13 #1 Олександра 25.10.2018, 15:15
А з пішохідним переходом біля старого технікуму (навпроти в. Ватутіна - тепер - П.Майбороди) що можна зробити? Машини там не їздять, а літають. Вийшовши з міського автобуса, неможливо перейти дорогу без ризику для життя, адже збоку вже "летить" машина. Водії навіть не зменшують швидкість, а там теж є і пішохідний перехід, і знак. Дуже хочеться іноді взяти цеглинку, та й кинути комусь у лобове скло - тоді точно швидкість хоч кілька днів буде зменшувати...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Нацбанк хоче замінити 5 та 10 гривень монетами

19 січня 2019, 12:54

2019 01 18 монети

Паперові купюри номіналом 5 та 10 гривень у Національному банку хочуть замінити на монети відповідних номіналів.


Суспільство
У Березняках школярі провели народознавчу вікторину

19 січня 2019, 15:35

2019 01 17 Викторина

У Березняківській школі, у межах тижня народних традицій, проведено квест для учнів 6 - 10 класів.


Цікаво
Сьогодні – Водохреща

19 січня 2019, 11:24

 2019 01 18 заміна водохреща

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.