Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Вчора вночі у міській раді відбулась дивна сесія, яку тепер розслідує прокуратура

2018 10 24 сесия

 

Недавно у Фейсбуці написали прикол, що у Смілянській міській раді розбризкують газ «Дурачок». Мовляв, навіть розумні, поважні, освічені люди, які потрапляють у міську раду, вдихаючи газ, роблять незрозумілі та нелогічні вчинки.
Це був би дуже смішний прикол, але насправді у міській раді відбуваються такі речі, які важко пояснити жителю Сміли із здоровим глуздом.
Вчора, 23 жовтня, близько 21.00 години у Будинку рад відбулася позачергова сесія міської ради. На порядок денний засідання виносили 20 питань. На сесії нібито були присутні 19 депутатів – тобто депутатська більшість і сесія була законною.
Це все було б добре, проте сьогодні зранку троє депутатів, дізнавшись, що вони нібито були присутні на сесії, пішли у прокуратуру і подали заяви про те, що вони не брали участь у засіданні нічної сесії, що їхні підписи було підроблено. Виходить, сесія незаконна.
Проте на офіційному сайті міської ради є повідомлення про те, що сесія відбулась, що депутати, зокрема, затвердили звіт про виконання міського бюджету за 9 місяці 2018 року, внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік, підтримали рішення виконавчого комітету від 11.10.2018 №326 «Про уточнення міського бюджету на 2018 рік в частині міжбюджетних трансферів». На сесії були прийняті рішення щодо надавача послуг з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії у січні 2018 року. Депутати погодили технічну документацію із землеустрою відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради щодо поділу земельної ділянки міської лікарні на вул. Героїв Холодноярців,82.
Міський голова Олексій Цибко постійно дорікає екс-секретареві Віктору Федоренку, що той провів незаконну сесію, а сам теж проводить пізнє засідання у неробочий час, у ході якого теж можна знайти купу недоліків. Частина депутатів, наприклад, Анатолій Голуб, говорять, що взагалі нічого не знали про нічну сесію, їх не повідомляли. Інша частина підтримує Олексія Цибка і вважає, що він робить все правильно.
Міська рада розділилась на два угрупування: одні – за Цибка, інші – за Федоренка. Але і ті, і ті не дотримуються законів, діють поспіхом, неправильно, допускають помилки. Вихід і ситуації – або примирення, або розпуск. Міський голова обрав останній варіант.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Викинута в лісі жуйка розкладається 50 років, а дитячий підгузник – аж 250

17 листопада 2018, 15:51

2018 11 17 kbcЗабруднення лісів – проблема, з якою смілянським лісівникам боротися стає дедалі важче.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.