Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Хочуть перекрити проїзд на вул.Соборна і зробити об’їзд по вул.Сенатора, 9 січня та Чмиренка (відео)

2018 10 08 дорога1

 

На черговій нараді керівники думали, що робити із жахливим станом дороги на вул.Соборна. Взимку по ній взагалі нереально буде проїхати. Всі відповідні служби знають, що там постійно застрягають фури.
Директор СКП «Комунальник» Сергій Ананко запропонував перекрити цю вулицю, поставивши бетонні блоки, та встановити знаки об’їзду по вул.Сенатора, 9 січня і Чмиренка.
Рятувальники попереджують, що вони не зможуть витягувати вантажівки, які там регулярно застрягають. Там катастрофічна ситуація. Пора брати на себе відповідальність і перекрити дорогу, якщо не можемо її відремонтувати, - вважає директор СКП «Комунальник».

 

scroll back to top

Коментарі  

Victor
+1 #5 Victor 09.10.2018, 19:55
Дебілізм!!!
Цитата
Сергій
+2 #4 Сергій 09.10.2018, 17:10
Та що там. Потрібно ширше дивитись-закрить всі дороги бетонними плитами і нічого кататись.
Цитата
Олександр К.
+2 #3 Олександр К. 09.10.2018, 16:24
Є дуже цікаве питання. Чи зможе вказаним об'їздом проїхати фура?
Там міскочок є цікавий, перед ним знак "20 тон".
Дорога вузька. А в кінці пару поворотів.
І дорога там також розбита.
Якщо тудою ще й фури пустити...
Цитата
Сократ
+2 #2 Сократ 09.10.2018, 10:28
Які ж страшні дов***и живуть в цій країні! Який сором та ганьба!
Цитата
Eduard
+6 #1 Eduard 08.10.2018, 22:50
Потрібно перекрити кордон і бошки познімать в прямому сенсі цього слова ворам та злодіям які грабують безбожно та знищують державу. Ви спитали у людей які живуть по Сенатора та інших вулицях чи вони будуть раді тому що по під їхніми вікгами буде траса міжнародного значення і фури з бензовозами та лісовозами їздити будуть?! Ви бездарі нічого кращого придумати не могли?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.