Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

У минулому році ПрАТ «Сміламаш» відрахував до місцевого бюджету 978 тисяч гривень

"На ПрАТ «Сміламаш» порівняно з 2016 роком обсяги виробництва та реалізації продукції минулоріч зросли на 41 відсоток, а рівень оплати праці збільшився на 30 відсотків. Було сплачено понад 2,4 мільйона гривень у соціальні фонди і майже 2,5 мільйона гривень податків на заробітну плату. За 2017 рік ПрАТ «Сміламаш» відрахував до місцевого бюджету 978 тисяч грн та 691 тисячу гривень податку на прибуток. Уже сьогодні можна передбачити, що показники цього року будуть не гірші, а, можливо, й кращі, - говорить генеральний директор ПрАТ «Сміламаш» Олександр Милько. - 84 відсотки нашої продукції йде на експорт. І вже це свідчить, що наші вироби користуються попитом і високо оцінюються споживачами, які, до речі, дуже прискіпливі у виборі товару. Вже багато років Смілянський машинобудівний завод утримує економ-сегмент ринку в зарубіжжі. Нас знають, нам довіряють, нам замовляють, отже й робота у підприємства є. І я переконаний — буде.
Менш активний внутрішній ринок, в основному через недостатність у людей коштів на придбання нового обладнання. Використовують старе, між іншим, найчастіше нашого ж виробництва, яке й служить виробникам десятиліттями. Хоча, до речі, малий бізнес усе частіше звертається до нас із замовленнями. Ми ж, у свою чергу, відслідковуємо динаміку ринку і, приміром, минулого року почали виготовляти тістомісильну машину інтенсивного замісу, попит на яку зріс у рази.
Вся продукція заводу — це розробки наших конструкторів, передусім Олександра Олександровича Ремеха та Віктора Григоровича Котляренка, який у свої 72 роки сповнений ідей і працює на сучасному рівні.
Наше підприємство виготовляє продукцію, аналогів якій за конструкторськими рішеннями, здебільшого, ні в Україні, ні в країнах колишнього Союзу немає. А застосування в її виробництві сучасних технологій, інноваційних розробок самих машинобудівників робить її конкурентоспроможною на секторальних і нових ринках. Діжі, діжоперекидачі, печі хлібопекарські, тістомісильні машини, бурякорізки, сушильні шафи, вакуум-апарати, автоклави, міксери, буряківничі преси тощо — номенклатура сертифікованої продукції «Сміламаш» надзвичайно широка. Ми виготовляємо устаткування для хлібопекарської, цукрової, консервної та інших галузей харчової промисловості. І на кожний свій виріб даємо гарантію."


За матеріалами газети "Черкаскьий край"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі