Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У минулому році ПрАТ «Сміламаш» відрахував до місцевого бюджету 978 тисяч гривень

"На ПрАТ «Сміламаш» порівняно з 2016 роком обсяги виробництва та реалізації продукції минулоріч зросли на 41 відсоток, а рівень оплати праці збільшився на 30 відсотків. Було сплачено понад 2,4 мільйона гривень у соціальні фонди і майже 2,5 мільйона гривень податків на заробітну плату. За 2017 рік ПрАТ «Сміламаш» відрахував до місцевого бюджету 978 тисяч грн та 691 тисячу гривень податку на прибуток. Уже сьогодні можна передбачити, що показники цього року будуть не гірші, а, можливо, й кращі, - говорить генеральний директор ПрАТ «Сміламаш» Олександр Милько. - 84 відсотки нашої продукції йде на експорт. І вже це свідчить, що наші вироби користуються попитом і високо оцінюються споживачами, які, до речі, дуже прискіпливі у виборі товару. Вже багато років Смілянський машинобудівний завод утримує економ-сегмент ринку в зарубіжжі. Нас знають, нам довіряють, нам замовляють, отже й робота у підприємства є. І я переконаний — буде.
Менш активний внутрішній ринок, в основному через недостатність у людей коштів на придбання нового обладнання. Використовують старе, між іншим, найчастіше нашого ж виробництва, яке й служить виробникам десятиліттями. Хоча, до речі, малий бізнес усе частіше звертається до нас із замовленнями. Ми ж, у свою чергу, відслідковуємо динаміку ринку і, приміром, минулого року почали виготовляти тістомісильну машину інтенсивного замісу, попит на яку зріс у рази.
Вся продукція заводу — це розробки наших конструкторів, передусім Олександра Олександровича Ремеха та Віктора Григоровича Котляренка, який у свої 72 роки сповнений ідей і працює на сучасному рівні.
Наше підприємство виготовляє продукцію, аналогів якій за конструкторськими рішеннями, здебільшого, ні в Україні, ні в країнах колишнього Союзу немає. А застосування в її виробництві сучасних технологій, інноваційних розробок самих машинобудівників робить її конкурентоспроможною на секторальних і нових ринках. Діжі, діжоперекидачі, печі хлібопекарські, тістомісильні машини, бурякорізки, сушильні шафи, вакуум-апарати, автоклави, міксери, буряківничі преси тощо — номенклатура сертифікованої продукції «Сміламаш» надзвичайно широка. Ми виготовляємо устаткування для хлібопекарської, цукрової, консервної та інших галузей харчової промисловості. І на кожний свій виріб даємо гарантію."


За матеріалами газети "Черкаскьий край"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.