Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Через безглузде керування смілянське КП «кинули» ще на 12 мільйонів

Сьогодні на нараді з питань ЖКГ обговорювали критичну ситуацію з КП «Смілакомунтеплоенерго», яке має обігрівати місто. Наше комунальне підприємство знову «кинули» на гроші, тепер воно винне трейдерам не 2,4 млн грн, а майже 12 млн грн. Хто в цьому винен і як так вийшло? – розбиралися на нараді.
Депутат Володимир Бердецький, який не дає спуску місцевим владцям і постійно контролює їхню роботу, попросив повідомити для громадськості останні дані щодо суду нашого КП і про сумнозвісну «мирову угоду», яку збирається заключити наша влада із нечесним газопостачальником.
Відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua

 

 

Виявляється, вчора відбулося засідання суду між нашим КП та трейдером «Укргазінтекс», який взяв на себе зобов’язання постачати у Смілу природний газ. У лютому цей постачальник не виконав свої зобов’язання і не поставив газ, тому що у нашого КП не було коштів на предоплату за газ ( у розмірі 17 млн грн, про що ми раніше неодноразово писали).
Пізніше КП «Смілакомунтеплоенерго» перерахувало кошти за газ і в повній мірі розплатилося з «Укргазінтекс». Незважаючи на це, через неврегулювання місячного негативного розбалансу, ПАТ «Черкасигаз» виставило КП «Смілакомунтеплоенерго» ще один рахунок за розбаланс газу – аж 45 млн грн!!!

Відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua

 

 

У березні наш постачальник газу «Укргазінтекс», перекрутивши дані, користуючись різними законодавчими уловками, спеціально відмовлявся брати кошти від КП «Смілакомунтеплоенерго», - так розповіла юрист КП «Смілакомунтеплоенерго». А потім «Укргазінтекс» звернуся до суду з вимогою відшкодування їм боргу у розмірі 2 мільйони 400 тис. грн.
Всього «Укргазінтекс» вимагає від смілянського комунального підприємства окрім 2 млн 400 тис. грн боргу ще майже 8 млн 600 тис грн – нібито за завдані їм збитки, за те, що сміляни перевищили використання природного газу. Та ще 1млн – штраф за невчасно здійснюване розрахування.
У Дніпро на переговори із газовими трейдерами їздила радниця міського голови Ірина Федорова. Вона домовилась про мирову угоду та про те, що КП «Смілакомунтеплоенерго» виплачуватиме 11 млн боргу протягом двох років по 450 тис. грн щомісяця.

Присутніх обурила така мирова угода. Оце домовилися! Ні за що сміляни мають виплачувати якимось невідомим трейдерам такі скажені кошти! Так «домовитись» може кожен. Було б добре, якби наше КП просто виграло суд і заплатило свій борг 2 млн 400 тис.грн.
Потім на нараді почали з’ясовувати, звідки взялися ці трейдери-аферисти і хто притягнув їх у Смілу. Тут депутати Володимир Прусс і Анатолій Голуб почали звинувачувати тодішнього в.о.міського голови Костянтина Синьогуба, мовляв, це він після відвідин Києва і спілкування з депутаткою ВР Оксаною Білозір притягнув у Смілу нікому невідомого трейдера, який і сам не мав газу, а тепер знущається над містом.
Відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua

 

 

Костянтин Синьогуб дав коментар для Сміла.ua, що у той час більше ніхто із трейдерів не хотів співпрацювати із Смілою і довелося купувати газ у того, хто був. І що в цій ситуації більшою мірою винен сам Володимир Прусс і Анатолій Голуб.
Начальник Управління ЖКГ Сергій Чередніченко, слухаючи про поневіряння смілянського КП, був шокований. Він вважає, що тодішнє керівництво міста діяло неправильно і саме підштовхнуло власне КП до збитків, а смілян – у боргову яму.
Відео про це можна переглянути на каналі Сміла.ua

 

 

Суд ще триває. Але всім зрозуміло, що з таким недолугим керуванням, наше місто і далі "кидатимуть на гроші" всі охочі аферисти. На жаль, Сміла тоне в боргах і кінця-краю цьому не видно.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.