Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Жителі Сміли успішно знаходять підробіток через Інтернет

Питання додаткового підробітку завжди актуальне. І сучасним людям доступно багато можливостей для безпечного і зручного збільшення власного доходу. Зокрема, стабільно розвивається ринок послуг – і саме на послугах заробляти зараз найбільш вигідно. Така робота у Смілі доступна на сайті Kabanchik.ua. Це не сайт з вакансіями – це всеукраїнський проект, що об’єднує замовників різноманітних послуг та всіх, хто можуть їх виконувати. Наразі сервіс об’єднує декілька сотень тисяч людей, і чимало серед них жителів Сміли.

 

2018 10 01 кабанчик

 

5 хвилин на пошук підробітку


Дійсно, пошук варіантів роботи на цьому сайті займає в середньому 5-10 хвилин на день. При цьому є дуже висока вірогідність вдалого закінчення пошуку. А у найпопулярніших категоріях можна брати замовлення у виконання чи не щодня.
Справа у тому, що розробники сайту відмовилися від традиційного підходу до пошуку роботи чи підробітку. Користувачі користуються новою, унікальною для українського ринку схемою. За нею прямі замовники послуг оформлюють конкретні завдання, вказуючи свої вимоги та пропозиції щодо оплати і термінів виконання.
Як тільки завдання оформлене, починається автоматична розсилка посилань на сторінку з цією задачею. Розсилку отримують користувачі, які зареєструвалися в якості виконавців та підписалися на підходящі для них тематичні категорії. Отримавши сповіщення, кожен виконавець має право подати заявку на виконання – якщо всі умови його влаштовують. Замовник обирає одного спеціаліста з декількох бажаючих, і тоді обраний виконавець може виконувати роботу.


Працювати може будь-хто


Саме таку концепцію пропонує сервіс, і саме для цього на сайті передбачено декілька сотень тематичних категорій послуг різного напрямку і складності. Тому тут можуть знайти пропозиції навіть студенти, що ще не мають досвіду роботи. Є багато варіантів підробітку для прихильників фрілансу. Загалом список найпопулярніших категорій послуг у Смілі виглядає таким чином:
   1. Ремонт квартири – на Kabanchik.ua часто шукають окремих майстрів та невеликі бригади для косметичного чи капітального ремонту. Замовляють і окремі послуги – наприклад, наклеювання шпалер.
   2. Домашній майстер – сантехніки, електрики, спеціалісти з «домашнього» дрібного ремонту часто знаходять тимчасову роботу в цій категорії.
   3. Кур’єрська доставка – покупок з магазинів, їжі, квітів. Проста робота, яка потребує лише гарного знання міста та відповідальності.
   4. Робота в Інтернеті – створення контенту, розміщення інформації на сайті, пошук даних та інші варіанти віддаленої роботи.
  5. Комп’ютерна допомога – на Kabanchik.ua користуються попитом майстри, які можуть швидко приїхати та вирішити проблемні питання, пов’язані з роботою комп’ютера.

 

2018 10 01 кабанчик1

 

Щоб розпочати працювати, використовуючи зручний онлайн-сервіс, треба просто зареєструватися та пройти перевірку власних даних. Ще не завадить встановлення мобільного додатку, що дозволить користуватися сайтом будь-де. Прості правила ресурсу дозволяють швидко приєднатися до успішних виконавців послуг. Варто зробити це вже зараз – бо кількість замовників зростає, і варіантів для підробітку стає все більше.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.