Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

Працівники Смілянського міськрайрадіо приходили в мерію вимагати виплату своєї зарплати

2018 10 01 радио

 

Колектив Смілянського міськрайрадіо працює без зарплати вже три місяці. Свою позицію журналісти радіо висловили у пості на своїй сторінці у ФБ: «Редакцію радіо депутати буквально ЗМУСИЛИ закрити, ліквідувати, в такий спосіб залишивши населення, простих людей Сміли, у яких немає коштів купувати радіоприймачі для FM і коштів на електроенергію за використання цих приймачів - без доступної інформації!!! Увага, і це все за півроку до виборів, щоб ви усі розуміли! А точніше, щоб ви нічого не розуміли, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У ДЕПУТАТСЬКИХ КУЛУАРАХ….».
Наразі редакція зайшла в процедуру припинення редакції Смілянського міськрайрадіо, як юридичної особи шляхом ліквідації з 19.09.2018 року (дата в Держреєстрі України), у зв’язку з тим, що у міському бюджеті немає котів на фінансування цього радіо. «Усіх на сьогоднішній день цікавить лише одне - майно редакції і основні засоби!...Як би так швидше їх у редакції забрати і поділити… Але нікого, окрім нас самих, не цікавить зарплата 4-х працівників, журналістів, які виконують свої обов’язки зараз безоплатно!» - обурюються працівники редакції. Вони щодня ходять у міську раду, щоб потрапити на бюджетну комісію чи депутатські слухання і відстояти свої інтереси і зароблену зарплатню. Проте через внутрішні чвари депутатські комісії не збираються. Журналісти не відчувають підтримки влади у складній ситуації.
Працівники радіо говорять, що якщо депутати та міський голова і далі знущатимуться над їхнім колективом, вони змушені будуть блокувати роботу сесії міської ради та вживати більш рішучих заходів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.