Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Сьогодні Сміла знов була під загрозою відключення води

Днями КП “ВодГео” отримало чергове попередження про відключення від електропостачання 28 вересня у зв’язку із заборгованістю підприємства перед обласним енергопостачальником. 
Міський голова Олексій Цибко навіть не зміг бути присутнім на засіданні Громадської ради. Він перепросив і пішов вести переговори із представниками Обленерго та заступником голови Черкаської ОДА Сергієм Овчаренком щодо не відключення електроенергії для Сміли.
Також у міській раді всі обговорюють новий тариф на воду. Якби відбувся виконком, на ньому б уже ухвалювали нові ціни на воду. Тариф може бути від 32 грн до 42 грн. остаточна вартість ще невідома.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
0 #3 Іван 02.10.2018, 17:15
В районі РПЗ декілька днів не вивозиться сміття. Чому? Невже такі складності в Комунальнику як і у ВодГео?
Цитата
смілянин
0 #2 смілянин 29.09.2018, 14:33
Оце риночна економіка, крім підвищувать ціни, тарифи нічого не можуть, це нижче рівня дитячого садочка.
Цитата
Іван
+1 #1 Іван 28.09.2018, 14:16
Та скільки можна вже лякати? Я хотів би знати, а скільки треба грошей КП "ВодГео" щоб воно існувало? Хіба не зрозуміло, що чим дорожче куб, тим менше будуть споживать, більше красти і т.п. Я, наприклад, не збираюсь платити за воду більше 100грн. Треба не тільки повишати тарифи, може навіть знизити, але основне-провести організаціонно-технічні заходи по здешевленню водопостачання!!! ЧИ НЕ ЯСНО?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.