Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

Сьогодні Сміла знов була під загрозою відключення води

Днями КП “ВодГео” отримало чергове попередження про відключення від електропостачання 28 вересня у зв’язку із заборгованістю підприємства перед обласним енергопостачальником. 
Міський голова Олексій Цибко навіть не зміг бути присутнім на засіданні Громадської ради. Він перепросив і пішов вести переговори із представниками Обленерго та заступником голови Черкаської ОДА Сергієм Овчаренком щодо не відключення електроенергії для Сміли.
Також у міській раді всі обговорюють новий тариф на воду. Якби відбувся виконком, на ньому б уже ухвалювали нові ціни на воду. Тариф може бути від 32 грн до 42 грн. остаточна вартість ще невідома.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
0 #3 Іван 02.10.2018, 17:15
В районі РПЗ декілька днів не вивозиться сміття. Чому? Невже такі складності в Комунальнику як і у ВодГео?
Цитата
смілянин
0 #2 смілянин 29.09.2018, 14:33
Оце риночна економіка, крім підвищувать ціни, тарифи нічого не можуть, це нижче рівня дитячого садочка.
Цитата
Іван
+1 #1 Іван 28.09.2018, 14:16
Та скільки можна вже лякати? Я хотів би знати, а скільки треба грошей КП "ВодГео" щоб воно існувало? Хіба не зрозуміло, що чим дорожче куб, тим менше будуть споживать, більше красти і т.п. Я, наприклад, не збираюсь платити за воду більше 100грн. Треба не тільки повишати тарифи, може навіть знизити, але основне-провести організаціонно-технічні заходи по здешевленню водопостачання!!! ЧИ НЕ ЯСНО?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі