Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

18-10-2018
У Смілі включать тепло, коли про це буде рішення виконкому

На нараді з питань ЖКГ обговорювали питання початку опалювального сезону.

Читати далі...

Суспільство

Сьогодні Сміла знов була під загрозою відключення води

Днями КП “ВодГео” отримало чергове попередження про відключення від електропостачання 28 вересня у зв’язку із заборгованістю підприємства перед обласним енергопостачальником. 
Міський голова Олексій Цибко навіть не зміг бути присутнім на засіданні Громадської ради. Він перепросив і пішов вести переговори із представниками Обленерго та заступником голови Черкаської ОДА Сергієм Овчаренком щодо не відключення електроенергії для Сміли.
Також у міській раді всі обговорюють новий тариф на воду. Якби відбувся виконком, на ньому б уже ухвалювали нові ціни на воду. Тариф може бути від 32 грн до 42 грн. остаточна вартість ще невідома.

scroll back to top

Коментарі  

Іван
0 #3 Іван 02.10.2018, 17:15
В районі РПЗ декілька днів не вивозиться сміття. Чому? Невже такі складності в Комунальнику як і у ВодГео?
Цитата
смілянин
0 #2 смілянин 29.09.2018, 14:33
Оце риночна економіка, крім підвищувать ціни, тарифи нічого не можуть, це нижче рівня дитячого садочка.
Цитата
Іван
+1 #1 Іван 28.09.2018, 14:16
Та скільки можна вже лякати? Я хотів би знати, а скільки треба грошей КП "ВодГео" щоб воно існувало? Хіба не зрозуміло, що чим дорожче куб, тим менше будуть споживать, більше красти і т.п. Я, наприклад, не збираюсь платити за воду більше 100грн. Треба не тільки повишати тарифи, може навіть знизити, але основне-провести організаціонно-технічні заходи по здешевленню водопостачання!!! ЧИ НЕ ЯСНО?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену