Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

На фестивалі «Поетична осінь» у Смілі відкрили багато юних талантів

21 вересня у міській бібліотеці імені Олени Журливої відбувся щорічний літературно-мистецький фестиваль «Поетична осінь».

 

2018 09 27 фест

 

Традиційно у заході взяли участь як відомі місцеві поети та письменники, так і початківці.
«Нинішня поетична осінь у Смілі виявилась дуже юною, тому що у ній взяли участь наші маленькі таланти. Це переважно учні 6-8 класів, - розповіла завідуюча відділом читального залу Олена Нечипоренко для сайту Сміла.ua. -
Почесною гостею фестивалю стала відома на Черкащині поетеса з Кам’янки Таміла Чупак. Сміляни тепло її прийняли. У неї чудова мелодична поезія. Вона читала вірші і виконала авторську пісню на фортепіано. Все було дуже гарно і лірично».
На фестивалі читали свої нові твори та вірші на осінню тематику наші відомі поети Тетяна Шугар-Благодарна, Лілія Блискавиця, Ігор Коваленко, Володимир Ткаченко, Ніна Корсунь, Володимир Савченко, Василь Головченко.
Окремо треба сказати про вишуканий смак наших бібліотекарів і розкішно стилізовано прикрашений зал. Тут були оригінальні дизайнерські інсталяції з квітів та осінніх дарів природи, композиції та екібани із калини, гарбузів та різних матеріалів. це все зробив авторський колектив бібліотекарів. А до кінця все оформила штатний художник-оформлювач Олена Нікіфорова.
«Чудовою родзинкою свята поезії стала Марина Чіханова, яка виконували музичні твори власного написання. Також вона представила театр дитячої пісні школи №12 «Золотий колодязь», - говорить Олена Нечипоренко. – Я як організатор переживала. Як вперше на публіці виступлять юні поети. Але, виявляється, не треа було переживати. Наші діти гарно себе показали, читали глибокі поезії, виступали, як справжні професіонали. Особливо всіх вразили Ірина Григор’єрова, Юлія Литвин, Діана Шпаченко та інші учениці. До речі, Юлія Литвин. Учениця школи №3- колегіуму, переможниця цьогорічної премії ім. Олени Журливої.
Красиво виступили юні декламаторки сестри Воронюк, Анастасія Хлуд та інші. Вперше на загал представила свої твори працівник бібліотеки Галина Мельник. Фестиваль «Поетична осінь» був щедрим на таланти», - підбила підсумок завідуюча відділом читального залу Олена Нечипоренко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
18 грудня – День Сави, батька зимового Миколи

18 грудня 2018, 11:26

2018 12 18 СавиНа відміну від вчорашнього свята Варвари, сьогоднішній день Сави вважається здебільшого чоловічим.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.