Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

Смілянам, які побували в екзотичних країнах, необхідно звернутись до сімейного лікаря

2018 09 26 туристи

 

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я у ряді країн погіршилась епідемічна ситуація з небезпечних інфекційних хвороб, які мають міжнародне значення. Це жовта лихоманка, хвороби спричинені вірусом Ебола, лихоманка Крим-Конго та інші геморагічні лихоманки.
«Як правило, вірусні геморагічні лихоманки не мають специфічних клінічних симптомів, крім наявності високої температури, геморагічних висипів у різних формах, що не дозволяє чітко їх відрізняти від інших лихоманок.
Завезення подібних небезпечних захворювань у нашу зону значно ускладнює епідемічну ситуацію в країні, створюючи загрозу появи особливо небезпечних хвороб серед місцевих жителів, - говорить лкар кабінету формування здорового способу життя Міської поліклініки Раїса Маркова. - Жовта лихоманка поширена в 47 ендемічних районах Африки, Центральної та Південної Америки, у Французькій Гвінеї.
Спалахи захворювань, спричинені вірусом Ебола, реєструються в Нігерії, Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне, де існують ендемічні вогнища цієї хвороби. З липня 2018 року зареєстровано новий спалах лихоманки Ебола в Конго.
Захворювання на лихоманку Крим-Конго реєструвались на території Східної та Південної Африки (Конго, Кенія. Уганда, Нігерія), Близькому сході (Пакістан, Афганістан, Ірак, Іран), у країнах Балканського регіону (Болгарія).»
Тому в разі появи лихоманки після перебування у вищеназваних ендемічних країнах чи можливого контакту із особами, які відвідували ці країни протягом останніх 21 діб, необхідно терміново звернутись до сімейного чи дільничого лікаря.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.