Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

Сміла постійно перебуває під загрозою відключення води

Стосунки комунального підприємства «ВодГео» з ПАТ «Черкасиобленерго» досить гострі. Майже щотижнево підприємство отримує попередження про обмеження (відключення) від електромереж.
Про це нещодавно під час координаційної наради Черкаській облдержадміністрації заявив начальник управління з ЖКГ Черкаської ОДА Сергій Демиденко, повідомляє «Прочерк».
Сума кредиторської заборгованості підприємств становить 19,3 млн. грн. (електроенергія – 4,5 млн. грн., з бюджетом (податки) – 13,2 млн. грн.).
Сума дебіторської заборгованості (борги абонентів перед підприємством) становить лише 4,9 млн. грн. (населення – 3 млн. грн., інші споживачі – 1,3 млн. грн.).
«Також не потрібно забувати, що за період з вересня 2015 по березень 2016 року дії органу місцевого самоврядування та, на той час керівника підприємства КП «Вод Гео», нанесли збитки підприємству в сумі близько 4.0 млн. грн. через не введення в дію постанови НКРЕКП (яка на той час була регулятором підприємства) про введення в дію економічно обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення», – наголосив Сергій Демиденко.
Через збитковість підприємства, неприведені тарифи, недоотримання коштів від абонентів (87% – найнижчий по області) підприємство накопичило зазначену кредиторську заборгованість.
«Обласною державною адміністрацією впродовж літа було проведено ряд нарад, за підсумками яких надано відповідні доручення. На жаль, ні інформування ні виконання по жодному пункту не відбувається, – зазначив Сергій Демиденко. – Чути лише гучні заяви керівництва міста щодо обов'язків голови обласної державної адміністрації, як представника держави, по врегулювання проблемних питань в роботі комунальних підприємств міста Сміла. То хотіли б нагадати, що повноваження щодо діяльності комунальних підприємств, їх готовності, проходження опалювального сезону, беззбиткової роботи, контроль за наданням якісних безперебійних послуг, підтримка комунальних підприємств, належать не обласні державній адміністрації, а саме органу місцевого самоврядування, як гаранту територіальної громади».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.