Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

15 грудня 2018, 14:15

Суспільство

У центрі Сміли сталася потужна пожежа (відео)

У центрі Сміли вщент згоріла нежитлова будівля по провулку Бобринського, 2.

 

2018 09 21 пожежа


Про це «Сміла.ua» повідомила провідний інспектор районного відділу ДСНС Ірина Лисенко.
За її словами, пожежа сталася минулої ночі приблизно о 2.40. На місце події оперативно прибули бійці Смілянської пожежно-рятувальної частини. Ліквідувати пожежу вогнеборцям вдалося лише вдосвіта – о 5 годині.

 

2018 09 21 пожежа1


Потужний вогонь знищив 120 кв.м. даху та меблі, орієнтовні збитки складають 50 тисяч гривень.
Причиною загорання стала необережність під час куріння.
На щастя, постраждалих немає.

 

 

scroll back to top

Коментарі  

Петро
+2 #2 Петро 21.09.2018, 20:35
Чуєш?....оперативно прибули....та там два метри перейти дорогу....та так швидко квапились...що дядько так розкурив "трубку", що з 2:40 не могли ніяк до пяти ранку загасить....мабуть хтось скомандував...не спішіть!!!
Цитата
Антон
0 #1 Антон 21.09.2018, 15:32
Сами хоть читали этот моразм
Прочитайте первый абзац и предпоследний.
Вопрос: ктотв нежетловом доме курил то? Бомжи?) На закрытой територии)) че за бред)))
Вы напишите в центре города кто очень хотел выкупить територию заброшенную. Решил не париться вывозить мусор, подпалил. Керпичи легче же разбирать
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

Chepinoga

 

Про «радикальні медичні реформи»

 

 

Віталій Портніков

Портніков

 

 

Про те, яку Україну ми хочемо

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.