Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

Мер і депутатський корпус Сміли не можуть професійно діяти

2018 09 20 сесия2

 

З кожним днем жителям Сміли все важче жити. Для них минулий опалювальний сезон був зірваний – домівки, дитсадки, школи залишалися без тепла. Тепер містяни переживають, що цього року ситуація повториться. Адже вже є певні сигнали: час від часу містяни залишаються без деяких комунальних послуг.
Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK розповів адвокат В’ячеслав Самсоненко.
«Чому нас позбавили тепла минулого року? Підприємство «Сміла Енергоінвест», яке надавало відповідні послуги, було прокладкою. Воно протягом семи років презентувало наше місто і по певних стандартним схемах виводило кошти, які споживачі сплачували за енергію. Ці гроші йшли на офшори і у такий спосіб виникала заборгованість перед НАК «Нафтогаз». У зв’язку з цим теплопостачання минулого року припинили. Є шанс, що це повториться», – припускає адвокат.
Свого часу прем’єр-міністр Володимир Гройсман наказав розпочати кримінальне провадження щодо ситуації у Сміла. Хоч справу і відкрили – бажаних плодів розслідування не принесло, наголошує експерт.
«Керівнику «Сміла Енергоінвест» повідомили про підозру. Відбувалися судові засідання, але наразі кінцевий наслідок мені невідомий», – каже адвокат.
До того ж В’ячеслав Самсоненко зауважує, що депутатський корпус і міський голова Сміла не можуть домовитися про ремонт доріг.
«На ремонт доріг нам дали кошти з місцевого бюджету – приблизно 21 мільйон гривень! З обласного бюджету – 24 мільйони. Однак, гроші не відправили за призначенням, бо, мабуть, не домовилися. Враження, що місцева влада чекає «відкатів». Адже будь-які тендери блокують за сумнівними обставинами», – говорить експерт.
В’ячеслав Самсоненко зазначає: місто Сміла має три основні проблеми – тепло, вода і дороги.
«Наразі борг комунального підприємства, яке забезпечує постачання води мешканцям Сміли, дорівнює 23 мільйони гривень. До того ж є ще один борг – понад п’ять мільйонів гривень за енергоносії. Відбуваються наради у голови обласної адміністрації, між депутатами, складаються відповідні договори про реструктуризацію, але Сміла час від часу залишається без води», – розповідає адвокат.
Проблеми, які виникають між депутатським корпусом і міським головою, з’явилися ще на початку їхньої каденції, пригадує В’ячеслав Самсоненко.
«Міський голова не розуміє своїх повноважень, систему місцевого самоврядування, принципів, засад. Як і мер, так і депутати ухвалюють недолугі рішення. Вони не можуть професійно діяти. Через це страждають люди», – наголошує експерт.
До того ж міський голова не вперше порушує закон. Раніше його притягали до адміністративної відповідальності за корупційне правопорушення. Тоді суд наклав на нього стягнення, додає експерт.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.