Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

20 листопада 2018, 08:23

Суспільство

У Смілі відкрили відділення гемодіалізу

На базі Смілянської міської лікарні імені Тараса Шевченка обладнали відділення гемодіалізу, повідомляє «Інфоміст».

 

2018 09 15 гемод2


Тепер тут можуть обслуговувати пацієнтів із нирковою недостатністю. Компанія “Фрезеніус” інвестувала більше 12 млн грн, безпосередньо виконували роботи представники фірми “Діасервіс плюс”. Вони повністю реконструювали терапевтичне відділення. Крім того, встановили 10 сучасник апаратів для гемодіалізу та обладнання з водоочищення.

 

2018 09 15 гемод1

 

2018 09 15 гемод


У області 298 хворих, з них 47 із Сміли матимуть змогу отримувати процедуру так званої “штучної нирки”, не долаючи складну дорогу до Черкас. Адже вони кожних три дні потребують очищення крові з допомогою апаратів. Усі пацієнти, які потребують гемодіалізу, забезпечені процедурою в повному обсязі, запевнив головний лікар обласної лікарні Олександр Дудник.
«Цим людям треба тричі на тиждень по чотири години проходити процедуру. Ми всі розуміємо, що час для них понад усе. Наближення такої допомоги на місце дуже великого вартує. Також сюди будуть приїжджати частково пацієнти із Шполянського, Городищенського, Корсунь-Шевченківського та Черкаського районів. Проект пройшов експертизу у інвестора, а також всі необхідні перевірки. Із містом уклали всі угоди на енерго- та водозабезпечення. Тож будемо сподіватися на безперебійне постачання. Додам, що об’єкт цілодобово охоронятиметься», – говорить Дудник.
Загалом “Фрезеніус”, світовий лідер в галузі гемодіалізу, у нашій області вже інвестував майже 30 млн грн.
«Дуже добре, що ми на запрошення профільного департаменту півтора роки тому розпочали такий проект. У центрах встановлене найновітніше обладнання, таке ж, як у клініках США та Великобританії. Приміщення мають спеціальну вентиляцію та освітлення. Хочеться, щоб пацієнти, які тут перебувають, хоч на деякий час забували, що вони хворі. Для цього спільними зусиллями і створюємо комфорт», – додає директор “Діасервіс плюс” Олег Тур.
«Найсучасніші апарати, як і є в світі, знаходяться саме тут. Ми разом із інвестором та місцевою владою створили умови і наблизили послугу до пацієнтів. Це і є приклад співпраці інвестора і влади. Зараз потребує також реконструкції центр діалізу в місті Умань, ведемо перемовини із інвестором. Також потребує обладнання і обласний центр, де кількість хворих збільшується. Є проблеми на Корсунщині і Канівщині, які є віддаленими районами. Працюємо над цим», – відзначив голова ОДА Юрій Ткаченко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.