Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Колектив КП «Кобзар» просить допомогти врятувати підприємство

На крайньому засіданні виконкому обговорювали план роботи комунальних підприємств. У нашому місті є такі КП, як, наприклад, «Кобзар», «Світоч», які ні копійки не беруть із міського бюджету та ще й справно сплачують податки. Але зараз і ці дрібні КП відчувають кризу. Їм потрібна підтримка.
Директор КП книжковий магазин «Кобзар» Людмила Бойко хотіла звернутись до членів виконкому з проханням, але їй так і не надали слова. Тому вона все розповіла кореспондентові «Сміла.ua»:
Магазин «Кобзар» знаходиться у районі Шевченко, на зупинці «Зірка». Зараз у нашому колективі працює всього три особи. Товарообіг у рік складає більше 500 тис. грн. Раніше у нас було 4 продавці, зараз лише один. Директор, бухгалтер і технічка мусять працювати на півставки.
Ми працюємо на бюджет міста, всі податки сплачуємо у бюджет. Ні копійки з міської казни ми не беремо. Всі знають, скільки бюджетних коштів витрачається на потреби освітян міста. То чи не могли б освітяни теж піти назустріч комунальному підприємству?
У нас таке прохання: вчителі купують книжки, контурні карти, атласи, канцтовари, зошити у приватних підприємців. Це переважно мешканці Черкас, які привозять у школи свою продукцію, забирають гроші і відвозять кошти в обласний центр. навіщо купувати у чужих, якщо ми теж могли б постачати цю продукцію? Ми б теж могли б продавати у школах всю необхідну літературу і зошити! Ми також можемо робити знижки, доставляти товар прямо у школи. У нас є все, що вимагає шкільна програма і за лояльними цінами. Така співпраця із школами підвищувала б наш товарообіг і гроші залишалися б у бюджеті міста Сміла.
Тому у мене таке велике прохання: щоб директори шкіл, вчителі брали товар саме у нас.
Ми вже працюємо із школами №2 і №13. Ми б хотіли звернутися до влади, щоб вони теж стимулювали педагогів співпрацювати із смілянськими комунальними підприємствами. Та й міська рада нехай закуповує грамоти, подяки, бланки у нас, а не у черкаських торговців. У нас все є. Маємо дуже широкий асортимент, запропонуємо бонуси і знижки.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.