Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Колектив КП «Кобзар» просить допомогти врятувати підприємство

На крайньому засіданні виконкому обговорювали план роботи комунальних підприємств. У нашому місті є такі КП, як, наприклад, «Кобзар», «Світоч», які ні копійки не беруть із міського бюджету та ще й справно сплачують податки. Але зараз і ці дрібні КП відчувають кризу. Їм потрібна підтримка.
Директор КП книжковий магазин «Кобзар» Людмила Бойко хотіла звернутись до членів виконкому з проханням, але їй так і не надали слова. Тому вона все розповіла кореспондентові «Сміла.ua»:
Магазин «Кобзар» знаходиться у районі Шевченко, на зупинці «Зірка». Зараз у нашому колективі працює всього три особи. Товарообіг у рік складає більше 500 тис. грн. Раніше у нас було 4 продавці, зараз лише один. Директор, бухгалтер і технічка мусять працювати на півставки.
Ми працюємо на бюджет міста, всі податки сплачуємо у бюджет. Ні копійки з міської казни ми не беремо. Всі знають, скільки бюджетних коштів витрачається на потреби освітян міста. То чи не могли б освітяни теж піти назустріч комунальному підприємству?
У нас таке прохання: вчителі купують книжки, контурні карти, атласи, канцтовари, зошити у приватних підприємців. Це переважно мешканці Черкас, які привозять у школи свою продукцію, забирають гроші і відвозять кошти в обласний центр. навіщо купувати у чужих, якщо ми теж могли б постачати цю продукцію? Ми б теж могли б продавати у школах всю необхідну літературу і зошити! Ми також можемо робити знижки, доставляти товар прямо у школи. У нас є все, що вимагає шкільна програма і за лояльними цінами. Така співпраця із школами підвищувала б наш товарообіг і гроші залишалися б у бюджеті міста Сміла.
Тому у мене таке велике прохання: щоб директори шкіл, вчителі брали товар саме у нас.
Ми вже працюємо із школами №2 і №13. Ми б хотіли звернутися до влади, щоб вони теж стимулювали педагогів співпрацювати із смілянськими комунальними підприємствами. Та й міська рада нехай закуповує грамоти, подяки, бланки у нас, а не у черкаських торговців. У нас все є. Маємо дуже широкий асортимент, запропонуємо бонуси і знижки.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт

16 січня 2019, 17:30

2019 01 2016 Мельничук

 

Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт


Цікаво
Утворення Черкаської області: як це було

16 січня 2019, 18:32

2019 01 16 областьЧеркаській області як самостійному адміністративному утворенню виповнилося 65 років.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.