Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Колектив КП «Кобзар» просить допомогти врятувати підприємство

На крайньому засіданні виконкому обговорювали план роботи комунальних підприємств. У нашому місті є такі КП, як, наприклад, «Кобзар», «Світоч», які ні копійки не беруть із міського бюджету та ще й справно сплачують податки. Але зараз і ці дрібні КП відчувають кризу. Їм потрібна підтримка.
Директор КП книжковий магазин «Кобзар» Людмила Бойко хотіла звернутись до членів виконкому з проханням, але їй так і не надали слова. Тому вона все розповіла кореспондентові «Сміла.ua»:
Магазин «Кобзар» знаходиться у районі Шевченко, на зупинці «Зірка». Зараз у нашому колективі працює всього три особи. Товарообіг у рік складає більше 500 тис. грн. Раніше у нас було 4 продавці, зараз лише один. Директор, бухгалтер і технічка мусять працювати на півставки.
Ми працюємо на бюджет міста, всі податки сплачуємо у бюджет. Ні копійки з міської казни ми не беремо. Всі знають, скільки бюджетних коштів витрачається на потреби освітян міста. То чи не могли б освітяни теж піти назустріч комунальному підприємству?
У нас таке прохання: вчителі купують книжки, контурні карти, атласи, канцтовари, зошити у приватних підприємців. Це переважно мешканці Черкас, які привозять у школи свою продукцію, забирають гроші і відвозять кошти в обласний центр. навіщо купувати у чужих, якщо ми теж могли б постачати цю продукцію? Ми б теж могли б продавати у школах всю необхідну літературу і зошити! Ми також можемо робити знижки, доставляти товар прямо у школи. У нас є все, що вимагає шкільна програма і за лояльними цінами. Така співпраця із школами підвищувала б наш товарообіг і гроші залишалися б у бюджеті міста Сміла.
Тому у мене таке велике прохання: щоб директори шкіл, вчителі брали товар саме у нас.
Ми вже працюємо із школами №2 і №13. Ми б хотіли звернутися до влади, щоб вони теж стимулювали педагогів співпрацювати із смілянськими комунальними підприємствами. Та й міська рада нехай закуповує грамоти, подяки, бланки у нас, а не у черкаських торговців. У нас все є. Маємо дуже широкий асортимент, запропонуємо бонуси і знижки.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.