Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У "Тимурівці" двоє дітей з інвалідністю три тижні відпочивали на рівні з однолітками

У Смілі на базі дитячого табору «Тимурівець» благодійною організацією «Право на Щастя» було реалізовано проект «Inclusive camp», повідомляє «Провінція».
В рамках цього проекту діти з інвалідністю, що потребують додаткового супроводу, мають можливість відпочити на рівні з однолітками. Тож двоє дітей з порушенням опорно-рухового апарату вперше в житті провели 21 день без батьків, у компанії дітей та підлітків, розважалися, грали, виступали на сцені, займалися спортом, танцювали на дискотеках.

 

2018 09 09 табир


На превеликий жаль, на сьогоднішній день законодавством України не передбачена можливість організації інклюзивного відпочинку у дитячих таборах. Власне напрацюванням досвіду у цьому напрямку займаються в рамках проекту «Inclusive camp».
В рамках проекту спеціалістами благодійної організації «Право на Щастя», спільно з фахівцями Інституту спеціальної педагогіки НАПН України готують вихователів для роботи в інклюзивних дитячих колективах. У таборі до кожного загону, в якому відпочиває дитина, що потребує супроводу, закріплюється один додатковий вихователь. Протягом зміни з командою додаткових вихователів працює методист проекту. Після вивчення можливостей та інтересів дитини, відповідно до цього відбувається адаптація розкладу кожного дня: що дитина буде робити разом з усіма, які моменти займуть у неї більше часу, якими формами роботи замінити ті заходи, у яких вона не зможе взяти участь. Постійно відбувається контакт з батьками, які дуже гостро переживають момент розлуки зі своєю дитиною.
У дитячому таборі «Тимурівець» відбулася одна інклюзивна зміна, в рамках якої серед 90 дітей відпочило дві дитини з порушеннями опорно-рухового апарату. Всі путівки були надані Смілянською міською радою. Особливу підтримку та допомогу надав Смілянський центр соціальних служб.
По закінченню зміни спостерігаються позитивні зміни у житті дітей, що відпочивали в рамках проекту «Inclusive camp». Вони стали відкритіші та комунікабельніші, знайшли друзів, багато що навчилися робити самостійно без допомоги інших, не соромлячись висловлюють свої думки, виступають на сцені.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.