Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У "Тимурівці" двоє дітей з інвалідністю три тижні відпочивали на рівні з однолітками

У Смілі на базі дитячого табору «Тимурівець» благодійною організацією «Право на Щастя» було реалізовано проект «Inclusive camp», повідомляє «Провінція».
В рамках цього проекту діти з інвалідністю, що потребують додаткового супроводу, мають можливість відпочити на рівні з однолітками. Тож двоє дітей з порушенням опорно-рухового апарату вперше в житті провели 21 день без батьків, у компанії дітей та підлітків, розважалися, грали, виступали на сцені, займалися спортом, танцювали на дискотеках.

 

2018 09 09 табир


На превеликий жаль, на сьогоднішній день законодавством України не передбачена можливість організації інклюзивного відпочинку у дитячих таборах. Власне напрацюванням досвіду у цьому напрямку займаються в рамках проекту «Inclusive camp».
В рамках проекту спеціалістами благодійної організації «Право на Щастя», спільно з фахівцями Інституту спеціальної педагогіки НАПН України готують вихователів для роботи в інклюзивних дитячих колективах. У таборі до кожного загону, в якому відпочиває дитина, що потребує супроводу, закріплюється один додатковий вихователь. Протягом зміни з командою додаткових вихователів працює методист проекту. Після вивчення можливостей та інтересів дитини, відповідно до цього відбувається адаптація розкладу кожного дня: що дитина буде робити разом з усіма, які моменти займуть у неї більше часу, якими формами роботи замінити ті заходи, у яких вона не зможе взяти участь. Постійно відбувається контакт з батьками, які дуже гостро переживають момент розлуки зі своєю дитиною.
У дитячому таборі «Тимурівець» відбулася одна інклюзивна зміна, в рамках якої серед 90 дітей відпочило дві дитини з порушеннями опорно-рухового апарату. Всі путівки були надані Смілянською міською радою. Особливу підтримку та допомогу надав Смілянський центр соціальних служб.
По закінченню зміни спостерігаються позитивні зміни у житті дітей, що відпочивали в рамках проекту «Inclusive camp». Вони стали відкритіші та комунікабельніші, знайшли друзів, багато що навчилися робити самостійно без допомоги інших, не соромлячись висловлюють свої думки, виступають на сцені.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Викинута в лісі жуйка розкладається 50 років, а дитячий підгузник – аж 250

17 листопада 2018, 15:51

2018 11 17 kbcЗабруднення лісів – проблема, з якою смілянським лісівникам боротися стає дедалі важче.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.