Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У "Тимурівці" двоє дітей з інвалідністю три тижні відпочивали на рівні з однолітками

У Смілі на базі дитячого табору «Тимурівець» благодійною організацією «Право на Щастя» було реалізовано проект «Inclusive camp», повідомляє «Провінція».
В рамках цього проекту діти з інвалідністю, що потребують додаткового супроводу, мають можливість відпочити на рівні з однолітками. Тож двоє дітей з порушенням опорно-рухового апарату вперше в житті провели 21 день без батьків, у компанії дітей та підлітків, розважалися, грали, виступали на сцені, займалися спортом, танцювали на дискотеках.

 

2018 09 09 табир


На превеликий жаль, на сьогоднішній день законодавством України не передбачена можливість організації інклюзивного відпочинку у дитячих таборах. Власне напрацюванням досвіду у цьому напрямку займаються в рамках проекту «Inclusive camp».
В рамках проекту спеціалістами благодійної організації «Право на Щастя», спільно з фахівцями Інституту спеціальної педагогіки НАПН України готують вихователів для роботи в інклюзивних дитячих колективах. У таборі до кожного загону, в якому відпочиває дитина, що потребує супроводу, закріплюється один додатковий вихователь. Протягом зміни з командою додаткових вихователів працює методист проекту. Після вивчення можливостей та інтересів дитини, відповідно до цього відбувається адаптація розкладу кожного дня: що дитина буде робити разом з усіма, які моменти займуть у неї більше часу, якими формами роботи замінити ті заходи, у яких вона не зможе взяти участь. Постійно відбувається контакт з батьками, які дуже гостро переживають момент розлуки зі своєю дитиною.
У дитячому таборі «Тимурівець» відбулася одна інклюзивна зміна, в рамках якої серед 90 дітей відпочило дві дитини з порушеннями опорно-рухового апарату. Всі путівки були надані Смілянською міською радою. Особливу підтримку та допомогу надав Смілянський центр соціальних служб.
По закінченню зміни спостерігаються позитивні зміни у житті дітей, що відпочивали в рамках проекту «Inclusive camp». Вони стали відкритіші та комунікабельніші, знайшли друзів, багато що навчилися робити самостійно без допомоги інших, не соромлячись висловлюють свої думки, виступають на сцені.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт

16 січня 2019, 17:30

2019 01 2016 Мельничук

 

Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт


Цікаво
Утворення Черкаської області: як це було

16 січня 2019, 18:32

2019 01 16 областьЧеркаській області як самостійному адміністративному утворенню виповнилося 65 років.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.