Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Смілянські перевізники і ціну за проїзд підняли, і відмінили неприбуткові рейси

2018 09 07 перевизники

 

Вчора на засіданні міськвиконкому яблуку не було де впасти. Тому що у міську раду прийшли жителі Сміли скаржитись на те, що перевізник ФОП Плюта відмінив рух кількох нібито неприбуткових маршрутів: №37, №41, №4. Жінки майже плакали, розповідаючи те, що життя у нашому місті докочується до ручки – вже й до центру в аптеку чи на базар нічим доїхати. Вісім днів не ходять автобуси. Пенсіонери в розпачі. Люди обурені поведінкою перевізників – вони і ціну на квиток підняли до 5 грн, і рейси відмінили. Для смілян і 5 грн дорого платити. Проте від відчаю містяни згідні вже на все, і на таку суму, аби лише доїхати. І відміну рейсів вважають повною неповагою до себе.
Міський голова Олексій Цибко відразу наказав терміново викликати перевізників на виконком, щоб негайно розібратись з ними і врегулювати ситуацію. Представник від АТП приїхав, а от головного «винуватця свята» - ФОП Плюта – не було. Головний інженер ПрАТ «Смілянське АТП 17128» Володимир Скирчук знову розказав про проблеми обох перевізників і обґрунтував, чому вони так поводяться.
Знову почалась бурхлива дискусія між членами виконкому, перевізниками, активістами і депутатами, хто правий, а хто винуватий. Зрештою, результат такий: у понеділок міська рада подає в суд на ФОП Плюта. На порядок денний було винесено питання про ухвалення тарифу за проїзд у розмірі 5 грн, але дане рішення не було прийнято.
Тож офіційно проїзд у Смілі повинен досі бути 4,5 грн. Але це й далі поглиблює конфлікт з перевізниками і у нашому місті назріла ще одна дуже болюча проблема – загроза зупинки автобусів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Викинута в лісі жуйка розкладається 50 років, а дитячий підгузник – аж 250

17 листопада 2018, 15:51

2018 11 17 kbcЗабруднення лісів – проблема, з якою смілянським лісівникам боротися стає дедалі важче.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.