Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

15-11-2018
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в замерзлій Смілі оголосять надзвичайний стан і запустять опалення

У Смілі досі немає тепла. З обіду у міській раді тривали збори громади, участь у яких брали заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк, перший заступник правління...

Читати далі...

Суспільство

Сільська дівчинка сама організувала будівництво зони відпочинку у центрі Макіївки (відео)

Колишня жителька села Макіївка Влада Гуржій є активною і цілеспрямованою дівчинкою. Навчаючись у 10 класі, вона постійно брала участь у різних заходах. Сама розробила проект зони відпочинку, яка тепер розташовується у парку в центрі села, біля сільської ради.
Для втілення задуму, Владі потрібна була допомога. Тож ініціативна дівчинка звернулась за підтримкою до старшокласників, підключила батьків, попросила підтримку у школі і в сільській раді. Вона сама їздила до лісників, домовлялась з ними за матеріали для виготовлення лавок. У навчальному закладі діти організовували ярмарки, щоб за вторговані гроші також допомогти Владі з матеріалами.
30 серпня невеличку зону для відпочинку було відкрито. Можливо, цей куточок і не такий розкішний, як хотілося б, зате зроблений своїми силами, може, по-дитячому, але дуже мило. У холодочку під деревами стоять лавки, насаджено клумби, встановлено вироби із пластикових пляшок, лебеді із скатів, територія огороджена. Зона для відпочинку вдалася і милує око відвідувачів.

 

2018 09 04 зона


Небайдужа молодчинка Влада Гуржій цього року мала йти в 11 клас макіївської школи, але батьки прийняли рішення переїхати в Польщу і забрали дівчинку з собою. Шкода, що село втратило таку активну молоду особу. Влада, хоч і юна за віком, але вже встигла залишити про себе хорошу пам’ять. І нам, дорослим, треба брати з неї приклад. Не чекати, що хтось прийде і нам все зробить, а разом, усім селом об’єднуватись, вставати і працювати на благо села. Бо це ж для себе і своїх дітей. Це ж нам тут жити.
Сільський голова с.Макіївка Людмила Жижка спеціально для сайту «Сміла.ua» розказала про зону відпочинку, яку зробила Влада Гуржій:

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

Сергій Овчаренко

ОвчаренкоС

 

 

Про високі премії працівників міськради

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Фітнес-тренер 5 місяців плив у морі – від солоної води в нього розчинився язик

11 листопада 2018, 15:33

2018 11 11 пливТренер з фітнесу Росс Еджелі став першою людиною, що обігнула вплав Велику Британію. Його подорож тривала 157 днів, в цей час Еджелі спав не більше шести годин на добу.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.