Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

КП «ВодГео» знову відключили електроенергію!

У ПАТ «Черкасиобленерго» виконали свою погрозу – сьогодні, 3 вересня, о 10.00 було відключено електроенергію на свердловинах КП «ВодГео». Через це водоканал не може качати воду із свердловин і подавати її на Смілу.
Щоб не створювати соціальне напруження і не псувати смілянам свято Першого дзвоника, працівники КП «ВодГео» викручуються, як можуть. Наразі воду подають із власних запасів у резервуарах, тому містяни поки що не відчувають нестачі води.
Але запаси води не безкінечні. «ВодГео» подаватиме воду ще, від сили, протягом години. І все. Тож рекомендують зараз набрати побільше води.
У ці хвилини тривають переговори між міською владою та керівництвом Обленерго. Результатів переговорів ще ніхто не знає. Якщо вони закінчаться позитивно – водоканалу дадуть світло і буде вода. Якщо начальство між собою не домовиться – смілянам доведеться запасатись водою до часу вирішення проблеми з Обленерго.
А розв’язати цю проблему, пов’язану з боргами водоканалу за споживання електрики, - дуже складно. Як ми повідомляли раніше, дохідна частина КП «ВодГео» наполовину менша від витратної. У зв’язку з цим комунальне підприємство не можемо погасити борги.
До того ж на даний час у Смілі немає підприємств-користувачів води. І тому все навантаження за споживання води лягає на мешканців. 80% користувачів водоканалу – саме жителі міста. 

scroll back to top

Коментарі  

Містянин
+1 #5 Містянин 04.09.2018, 13:22
Цитую dammoen:
чому замість башляти артистам на день міста не погасити з тих коштів хоч частину боргу за воду??? який день міста, якщо зі сміли тікати треба чимдалі і чимшвидше. з такими пригодами з водою, опаленням, та з усім підряд.

З якого дива підприємці та підприємства, що оплачують (власними коштами) виступи артистів повинні платити борги за КП"ВодГео"??? Спробуйте ви заплатити зі своєї зарплати.
Цитата
Виктория
+6 #4 Виктория 04.09.2018, 09:14
Люди! Это что творится!! Сколько можно такое терпеть?! Решают они между собой... ничего они не дорешаются, повыбирали на такие посты таких некомпетентных и бессовестных людей!!!! Многие семьи платят вовремя и, то что у них долги там непонятные, это уже их проблемы. Я плачу за обслуживание и претендую что бы эты услуги были предоставлены! Если они не смогли за это время, компенсировать этот долг, то никакие договоры не помогут. НАДО МЕНЯТЬ ЛЮДЕЙ КОТОРЫЕ ПРОСИЖИВАЮТ НА СТУЛЬЯХ ЦЕЛЫЕ ДНИ И НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЮТ, судя по последствиям. Я за совесть и честный труд, а не за безлабирность и не добросовестность.
Цитата
Олександр
+1 #3 Олександр 04.09.2018, 09:03
Цілком згоден. Подати машину мера і погасити борги. Колись на зустрічі з жителями Гречківки я в нього запитав "Як ви сюди доїхали" запитанняя звісно з іронією, і він мені відповів: "На машині". А то я її не бачив біля клубу. Натякав йому на дорогу, а він бел...нь нічого не втямив. От і маєм.
Цитата
dammoen
+16 #2 dammoen 03.09.2018, 20:53
чому замість башляти артистам на день міста не погасити з тих коштів хоч частину боргу за воду??? який день міста, якщо зі сміли тікати треба чимдалі і чимшвидше. з такими пригодами з водою, опаленням, та з усім підряд.
Цитата
борис
+16 #1 борис 03.09.2018, 20:03
я так розумію, що бидлота депутатська та водоканалівськи кульоми їй богу хочуть бути викинутими на мусорку. висловлюю свої думки навіть не добираючи слів. замість того, що б зайнятись водоканалом та домовлятись з обленерго, наша бидлота, кучка продажних сволот (депутатів) не поділять кресла. один відновився через суд. інші чекають, що їх відновлять. коли ви б....ді вже почнете працювати? чи може ви зрозумієте коли вам почнуть морди бити та ультиматуми ставити, а головне їх втілювати силовим методом в життя? то не довго вам залишились. ой не довго. сам би не проти деяким депутатам по рилі дати за таку роботу.сволота продажна. через вашу бездарність все місто без води
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.