Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

КП «ВодГео» знову відключили електроенергію!

У ПАТ «Черкасиобленерго» виконали свою погрозу – сьогодні, 3 вересня, о 10.00 було відключено електроенергію на свердловинах КП «ВодГео». Через це водоканал не може качати воду із свердловин і подавати її на Смілу.
Щоб не створювати соціальне напруження і не псувати смілянам свято Першого дзвоника, працівники КП «ВодГео» викручуються, як можуть. Наразі воду подають із власних запасів у резервуарах, тому містяни поки що не відчувають нестачі води.
Але запаси води не безкінечні. «ВодГео» подаватиме воду ще, від сили, протягом години. І все. Тож рекомендують зараз набрати побільше води.
У ці хвилини тривають переговори між міською владою та керівництвом Обленерго. Результатів переговорів ще ніхто не знає. Якщо вони закінчаться позитивно – водоканалу дадуть світло і буде вода. Якщо начальство між собою не домовиться – смілянам доведеться запасатись водою до часу вирішення проблеми з Обленерго.
А розв’язати цю проблему, пов’язану з боргами водоканалу за споживання електрики, - дуже складно. Як ми повідомляли раніше, дохідна частина КП «ВодГео» наполовину менша від витратної. У зв’язку з цим комунальне підприємство не можемо погасити борги.
До того ж на даний час у Смілі немає підприємств-користувачів води. І тому все навантаження за споживання води лягає на мешканців. 80% користувачів водоканалу – саме жителі міста. 

scroll back to top

Коментарі  

Містянин
+1 #5 Містянин 04.09.2018, 13:22
Цитую dammoen:
чому замість башляти артистам на день міста не погасити з тих коштів хоч частину боргу за воду??? який день міста, якщо зі сміли тікати треба чимдалі і чимшвидше. з такими пригодами з водою, опаленням, та з усім підряд.

З якого дива підприємці та підприємства, що оплачують (власними коштами) виступи артистів повинні платити борги за КП"ВодГео"??? Спробуйте ви заплатити зі своєї зарплати.
Цитата
Виктория
+6 #4 Виктория 04.09.2018, 09:14
Люди! Это что творится!! Сколько можно такое терпеть?! Решают они между собой... ничего они не дорешаются, повыбирали на такие посты таких некомпетентных и бессовестных людей!!!! Многие семьи платят вовремя и, то что у них долги там непонятные, это уже их проблемы. Я плачу за обслуживание и претендую что бы эты услуги были предоставлены! Если они не смогли за это время, компенсировать этот долг, то никакие договоры не помогут. НАДО МЕНЯТЬ ЛЮДЕЙ КОТОРЫЕ ПРОСИЖИВАЮТ НА СТУЛЬЯХ ЦЕЛЫЕ ДНИ И НИЧЕГО НЕ ДЕЛАЮТ, судя по последствиям. Я за совесть и честный труд, а не за безлабирность и не добросовестность.
Цитата
Олександр
+1 #3 Олександр 04.09.2018, 09:03
Цілком згоден. Подати машину мера і погасити борги. Колись на зустрічі з жителями Гречківки я в нього запитав "Як ви сюди доїхали" запитанняя звісно з іронією, і він мені відповів: "На машині". А то я її не бачив біля клубу. Натякав йому на дорогу, а він бел...нь нічого не втямив. От і маєм.
Цитата
dammoen
+16 #2 dammoen 03.09.2018, 20:53
чому замість башляти артистам на день міста не погасити з тих коштів хоч частину боргу за воду??? який день міста, якщо зі сміли тікати треба чимдалі і чимшвидше. з такими пригодами з водою, опаленням, та з усім підряд.
Цитата
борис
+16 #1 борис 03.09.2018, 20:03
я так розумію, що бидлота депутатська та водоканалівськи кульоми їй богу хочуть бути викинутими на мусорку. висловлюю свої думки навіть не добираючи слів. замість того, що б зайнятись водоканалом та домовлятись з обленерго, наша бидлота, кучка продажних сволот (депутатів) не поділять кресла. один відновився через суд. інші чекають, що їх відновлять. коли ви б....ді вже почнете працювати? чи може ви зрозумієте коли вам почнуть морди бити та ультиматуми ставити, а головне їх втілювати силовим методом в життя? то не довго вам залишились. ой не довго. сам би не проти деяким депутатам по рилі дати за таку роботу.сволота продажна. через вашу бездарність все місто без води
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі