Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

18-10-2018
У Смілі включать тепло, коли про це буде рішення виконкому

На нараді з питань ЖКГ обговорювали питання початку опалювального сезону.

Читати далі...

Суспільство

ДЕЖАВЮ: Віктора Федоренка суд поновив на посаді секретаря міської ради

2018 08 30 федоренко

 

Сьогодні, 30 серпня, близько 17.00 закінчилось судове засідання щодо поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка. Він виграв суд, довівши, що його усунули з посади незаконно.
Завтра, 31 серпня Віктор Федоренко може приступити до виконання своїх посадових обов’язків. Але прикол у тому, що нинішній секретар міської ради – Костянтин Синьогуб – перебуває на лікарняному, і його зараз звільнити не можна.
Чи витримає наша невезуча Сміла двох секретарів міської ради? Як наші владці поділять посади? Як співпрацюватимуть два друга-ворога міський голова Олексій Цибко і секретар міської ради Віктор Федоренко? Політична смілянська санта-барбара продовжується… За цим серіалом можна спостерігати безкінечно… Але вже так хочеться якихось хороших новин і щоб влада нарешті почала нормально працювати на благо смілян, а не ділити посадові портфелі.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+4 #4 Едуард 31.08.2018, 15:57
Єдиний вихід я вам кажу, перевішати цих всіх свиней на площі. Іншого не має.
Цитата
Рубановський
+8 #3 Рубановський 31.08.2018, 14:34
Суд просто куплений і крапка!
Якщо містом будуть керувати такі як Федоренко , то ми самі настоящі бидла!
Так говорять майже всі приватні підприємці міста)) вони всі зітхнули з полегшенням що цей ворюга більше ніколи не повернеться.
Цитата
niki
+7 #2 niki 31.08.2018, 08:32
Напевно не все ще вкрадено в Смілі.. Про що ця людина мріє ??? Бувши на посаді секретаря міської ради, що він зробив для міста ?? Напевно хоче до кінця "похоронити " Смілу.. ..
Цитата
Сертифі
+8 #1 Сертифі 30.08.2018, 22:20
От, скажіть, воно йому треба, як і Цибку. Гімару зі Смілою ну просто за очі. Чим же тут так помазано, здається місто банкрут... І Федоренко і Цибко це вже точно не технократи, за ідею і безкоштовно працювати не будуть. І навряд керує прищимлена гордість за статус - секретар, мер...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про борги водоканалу перед Обленерго та підняття тарифу

 

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену