Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

ДЕЖАВЮ: Віктора Федоренка суд поновив на посаді секретаря міської ради

2018 08 30 федоренко

 

Сьогодні, 30 серпня, близько 17.00 закінчилось судове засідання щодо поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка. Він виграв суд, довівши, що його усунули з посади незаконно.
Завтра, 31 серпня Віктор Федоренко може приступити до виконання своїх посадових обов’язків. Але прикол у тому, що нинішній секретар міської ради – Костянтин Синьогуб – перебуває на лікарняному, і його зараз звільнити не можна.
Чи витримає наша невезуча Сміла двох секретарів міської ради? Як наші владці поділять посади? Як співпрацюватимуть два друга-ворога міський голова Олексій Цибко і секретар міської ради Віктор Федоренко? Політична смілянська санта-барбара продовжується… За цим серіалом можна спостерігати безкінечно… Але вже так хочеться якихось хороших новин і щоб влада нарешті почала нормально працювати на благо смілян, а не ділити посадові портфелі.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+4 #4 Едуард 31.08.2018, 15:57
Єдиний вихід я вам кажу, перевішати цих всіх свиней на площі. Іншого не має.
Цитата
Рубановський
+8 #3 Рубановський 31.08.2018, 14:34
Суд просто куплений і крапка!
Якщо містом будуть керувати такі як Федоренко , то ми самі настоящі бидла!
Так говорять майже всі приватні підприємці міста)) вони всі зітхнули з полегшенням що цей ворюга більше ніколи не повернеться.
Цитата
niki
+7 #2 niki 31.08.2018, 08:32
Напевно не все ще вкрадено в Смілі.. Про що ця людина мріє ??? Бувши на посаді секретаря міської ради, що він зробив для міста ?? Напевно хоче до кінця "похоронити " Смілу.. ..
Цитата
Сертифі
+8 #1 Сертифі 30.08.2018, 22:20
От, скажіть, воно йому треба, як і Цибку. Гімару зі Смілою ну просто за очі. Чим же тут так помазано, здається місто банкрут... І Федоренко і Цибко це вже точно не технократи, за ідею і безкоштовно працювати не будуть. І навряд керує прищимлена гордість за статус - секретар, мер...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі