Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

ДЕЖАВЮ: Віктора Федоренка суд поновив на посаді секретаря міської ради

2018 08 30 федоренко

 

Сьогодні, 30 серпня, близько 17.00 закінчилось судове засідання щодо поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка. Він виграв суд, довівши, що його усунули з посади незаконно.
Завтра, 31 серпня Віктор Федоренко може приступити до виконання своїх посадових обов’язків. Але прикол у тому, що нинішній секретар міської ради – Костянтин Синьогуб – перебуває на лікарняному, і його зараз звільнити не можна.
Чи витримає наша невезуча Сміла двох секретарів міської ради? Як наші владці поділять посади? Як співпрацюватимуть два друга-ворога міський голова Олексій Цибко і секретар міської ради Віктор Федоренко? Політична смілянська санта-барбара продовжується… За цим серіалом можна спостерігати безкінечно… Але вже так хочеться якихось хороших новин і щоб влада нарешті почала нормально працювати на благо смілян, а не ділити посадові портфелі.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард
+4 #4 Едуард 31.08.2018, 15:57
Єдиний вихід я вам кажу, перевішати цих всіх свиней на площі. Іншого не має.
Цитата
Рубановський
+8 #3 Рубановський 31.08.2018, 14:34
Суд просто куплений і крапка!
Якщо містом будуть керувати такі як Федоренко , то ми самі настоящі бидла!
Так говорять майже всі приватні підприємці міста)) вони всі зітхнули з полегшенням що цей ворюга більше ніколи не повернеться.
Цитата
niki
+7 #2 niki 31.08.2018, 08:32
Напевно не все ще вкрадено в Смілі.. Про що ця людина мріє ??? Бувши на посаді секретаря міської ради, що він зробив для міста ?? Напевно хоче до кінця "похоронити " Смілу.. ..
Цитата
Сертифі
+8 #1 Сертифі 30.08.2018, 22:20
От, скажіть, воно йому треба, як і Цибку. Гімару зі Смілою ну просто за очі. Чим же тут так помазано, здається місто банкрут... І Федоренко і Цибко це вже точно не технократи, за ідею і безкоштовно працювати не будуть. І навряд керує прищимлена гордість за статус - секретар, мер...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.