Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Сміла до опалювального сезону готова лише формально, - говорили на позачерговому засіданні виконкому

29 серпня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Головним питанням був звіт в.о.начальника управління житлово-комунального господарства Сергія Чередніченка про стану готовності теплопостачальних підприємств міста до опалювального сезону та проходженням процесу надання дозволів на відключення від централізованого опалення і встановлення індивідуального опалення.
Питання було складним, воно викликало бурхливу дискусію і негативні коментарі із залу, тому що дізнатися про те, яким буде опалювальний сезон у Смілі прийшли пересічні жителі міста.
Як то кажуть: почали за здравіє, а закінчили за упокій… - так можна охарактеризувати виступ Сергія Чередніченка. Він почав з того, що у Смілі є одна нормальна теплопостачальна організація – ТОВ «Смілаенергопромтранс», яка готова до опалювального сезону і буде нормально надавати послуги. Але весь позитив був перекритий окремими споживачами «Смілаенергопромтрансу», які виявились незадоволені роботою товариства. Та й хороші враження членів виконкому про цю організацію зіпсував судовий позов ТОВ «Смілаенергопромтранс» до Смілянської міської ради, за що всі виказували обурення директорові Володимиру Пилипіву.
А коли мова дійшла до підготовки до опалювального сезону КП «Смілакомунтеплоенерго» - тут зовсім вже почався депрес , дно і маразм. По великому рахунку КП не готове до зими. Згідно графіків підготовка наче й проводиться, але немає основного – лімітів на газ, стратегії розвитку міста, дорожньої карти виходу із кризи. КП погрузло в боргах і судах. Є загроза, що газу Смілі ніхто не дасть, ніхто не хоче з нами співпрацювати.
Який вихід із ситуації? Ніхто досі не знає. Було запропоновано зібрати ще один круглий стіл цієї п’ятниці або понеділка, за участі представників міської ради, виконавчого комітету, газового управління, директорів теплопостачальних підприємств та працівників управління ЖКГ з виробленням остаточної стратегії щодо дій у підготовці міста до нового опалювального сезону. Дуже гірко, але це мало робитися ще весною, а наша влада знову дотягла все до останніх днів літа. І знову немає винних і відповідальних. Всі праві, всі молодці, всі щось робили, всі працюють, отримують зарплати і премії. Але віз і нині там.
Потім заслухали про борги і кризу комунальних підприємств СКП «Комунальник» і КП «ВодГео». Там теж нічого хорошого, немає нормальних новин. Все погано. Підприємства ледве виживають.
І на останок члени виконкому розглянули питання щодо встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів міськими автобусами. ПП Плюта та ПрАТ «АТП 17128» хочуть встановити тариф у розмірі 5 грн. Але дані рішення підтримали лише 6 членів виконкому. При двох повторних голосуваннях дані рішення підтримали 7 членів виконкому, та все одно рішення не були прийняті.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Риджаніч офіційно звернувся до смілян (відео)

18 січня 2019, 12:25

2019 01 18 РиджаничЗаступник міського голови Олександр Риджаніч через ЗМІ звернувся до смілян з проханням вчасно розрахуватись за подане тепло.


Цікаво
У вишивці закодоване ваше ім’я

17 січня 2019, 17:25

2019 01 17 вишивказаголовок11

 

Українська вишивка сприймається тільки як декоративний елемент, але для наших предків вона мала велике значення. Вони могли буквально “читати” вишивку як книги, тому що кожен символ в орнаменті має своє значення.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.