Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

16-11-2018
У Смілі почали працювати 15 котелень із 20

На ранок 16 листопада «газ подано вже на 15 котелень з 20, до яких підключена соцсфера

Читати далі...

Суспільство

Сміла до опалювального сезону готова лише формально, - говорили на позачерговому засіданні виконкому

29 серпня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Головним питанням був звіт в.о.начальника управління житлово-комунального господарства Сергія Чередніченка про стану готовності теплопостачальних підприємств міста до опалювального сезону та проходженням процесу надання дозволів на відключення від централізованого опалення і встановлення індивідуального опалення.
Питання було складним, воно викликало бурхливу дискусію і негативні коментарі із залу, тому що дізнатися про те, яким буде опалювальний сезон у Смілі прийшли пересічні жителі міста.
Як то кажуть: почали за здравіє, а закінчили за упокій… - так можна охарактеризувати виступ Сергія Чередніченка. Він почав з того, що у Смілі є одна нормальна теплопостачальна організація – ТОВ «Смілаенергопромтранс», яка готова до опалювального сезону і буде нормально надавати послуги. Але весь позитив був перекритий окремими споживачами «Смілаенергопромтрансу», які виявились незадоволені роботою товариства. Та й хороші враження членів виконкому про цю організацію зіпсував судовий позов ТОВ «Смілаенергопромтранс» до Смілянської міської ради, за що всі виказували обурення директорові Володимиру Пилипіву.
А коли мова дійшла до підготовки до опалювального сезону КП «Смілакомунтеплоенерго» - тут зовсім вже почався депрес , дно і маразм. По великому рахунку КП не готове до зими. Згідно графіків підготовка наче й проводиться, але немає основного – лімітів на газ, стратегії розвитку міста, дорожньої карти виходу із кризи. КП погрузло в боргах і судах. Є загроза, що газу Смілі ніхто не дасть, ніхто не хоче з нами співпрацювати.
Який вихід із ситуації? Ніхто досі не знає. Було запропоновано зібрати ще один круглий стіл цієї п’ятниці або понеділка, за участі представників міської ради, виконавчого комітету, газового управління, директорів теплопостачальних підприємств та працівників управління ЖКГ з виробленням остаточної стратегії щодо дій у підготовці міста до нового опалювального сезону. Дуже гірко, але це мало робитися ще весною, а наша влада знову дотягла все до останніх днів літа. І знову немає винних і відповідальних. Всі праві, всі молодці, всі щось робили, всі працюють, отримують зарплати і премії. Але віз і нині там.
Потім заслухали про борги і кризу комунальних підприємств СКП «Комунальник» і КП «ВодГео». Там теж нічого хорошого, немає нормальних новин. Все погано. Підприємства ледве виживають.
І на останок члени виконкому розглянули питання щодо встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів міськими автобусами. ПП Плюта та ПрАТ «АТП 17128» хочуть встановити тариф у розмірі 5 грн. Але дані рішення підтримали лише 6 членів виконкому. При двох повторних голосуваннях дані рішення підтримали 7 членів виконкому, та все одно рішення не були прийняті.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

Сергій Овчаренко

ОвчаренкоС

 

 

Про високі премії працівників міськради

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Фітнес-тренер 5 місяців плив у морі – від солоної води в нього розчинився язик

11 листопада 2018, 15:33

2018 11 11 пливТренер з фітнесу Росс Еджелі став першою людиною, що обігнула вплав Велику Британію. Його подорож тривала 157 днів, в цей час Еджелі спав не більше шести годин на добу.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.