Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Сьогодні перевізники можуть відмінити рух збиткових автобусних рейсів

Вчора на позачергове засідання виконкому виносили питання про встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів міськими автобусами загального користування . ФОП Плюта та ПрАТ «АТП 17128» вже давно вимагають підвищення вартості проїзду з 4,50 грн до 5 грн. Інакше їм економічно невигідно перевозити пасажирів, тому що останнім часом зросли ціни на пальне, автозапчастини та зарплата водіїв. Проте з такими розцінками не погоджуються деякі члени виконкому, зокрема, Ілля Слободяник. Він сказав, що перевізники щодня регулярно порушують умови договору про перевезення, наприклад, не дають білетів, а якщо дають білети – то на ходу, створюючи загрозу для пасажирів, їздять нерегулярно, є маса претензій… Тобто за що їм підвищувати тариф?
В.о. начальника управління ЖКГ Сергій Чередніченко висловив свою думку, що зараз не час торгуватися з перевізниками. Є реально збиткові маршрути, тож вони хочуть просто розірвати договір і не працювати. І наразі немає ким замінити цих перевізників. Тож треба піти їм назустріч.
Ілля Слободяник поставив у приклад мерію Черкас. Там влада показала свою політичну волю і не пішла на поводу у перевізників, а відстоює інтереси жителів. До речі, знову відновили свою роботу тарифна і транспортна комісії, але про їхні засідання громадськість не знає, на них нікого не запрошують, навіть членів цих комісій. Навіть вартість білета у 4,50 грн досі нормально економічно не обґрунтована і піднята перевізниками самовільно.
Депутат Юрій Кредзинський переконував, що за нинішньої скрутної економічної ситуації, завтра перестане їздити маршрут №4. З 2 вересня можуть зупинитися автобуси №№18, 5,13,9,4,3,37 та інші.
Зрештою, члени виконкому почали голосувати за прийняття тарифу у розмірі 5 грн. Вони тричі переголосовували, але рішення все одно не були ухвалені. Поки що проїзд залишається 4,50 грн. Але є загроза, що перевізники відмінять збиткові маршрути.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.