Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

16-11-2018
У Смілі почали працювати 15 котелень із 20

На ранок 16 листопада «газ подано вже на 15 котелень з 20, до яких підключена соцсфера

Читати далі...

Суспільство

В обласному диспансері оновили блок інтенсивної терапії

2018 08 28 блок

 

Нова якість допомоги в обласному онкологічному диспансері: тут оновили блок інтенсивної терапії гемобластозів. Аналогів йому в Україні наразі немає.
Про це інформує прес-служба ОДА.
У блоці – сучасна система очищення повітря та клімат-контроль. Ремонт тут виконано з використанням матеріалів, стійких до дезінфікуючих розчинів, бактеріального та грибкового забруднення.
«Є кілька складників успішного лікування пацієнтів, – зауважує головний лікар обласного онкологічного диспансера Віктор Парамонов. – По-перше, професійні кадри. По-друге, якісні ліки. Вперше за часи незалежності онкогематологія забезпечена, як ніколи. А завдяки договору про співпрацю між обласною станцією переливання крові та компанією-інвестором «Біофарма» наші пацієнти останні три місяці повністю забезпечені необхідними препаратами крові належної якості. Водночас наша лабораторія акредитована за європейським стандартом. І по-третє, належні умови лікування. Оновлений блок інтенсивної терапії гемобластозів дозволить нам зменшити смертність пацієнтів унаслідок інфекційних ускладнень, а через інфекцію можна за лічені години втратити хворого, і суттєво знизить витрати на антибактеріальні й антигрибкові препарати».

 

2018 08 28 блок1


Цей проект в обласному онкодиспансері реалізовано спільним коштом: близько 3 млн грн спрямовано з обласного бюджету, півмільйона – з міського бюджету, а також залучені спонсорські кошти.
«Вдячність усій команді медиків області, волонтерам, які сьогодні нам допомагають визначати нагальні питання медичної галузі, куди слід передовсім спрямовувати ресурс, – сказав Юрій Ткаченко. – Профілактика та лікування онкозахворювань – якраз такий напрям. На Черкащині щороку діагностують до 5000 нових випадків онкозахворювань. Часто на пізніх стадіях. Задля своєчасного виявлення таких недуг, приміром, у жінок ми створили по області 5 скринінгових центрів «Здоров’я жінки». Відкриття цього блоку інтенсивної терапії гемобластозів для дорослих – це належні умови надання медичної допомоги найтяжчим пацієнтам».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

Сергій Овчаренко

ОвчаренкоС

 

 

Про високі премії працівників міськради

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Фітнес-тренер 5 місяців плив у морі – від солоної води в нього розчинився язик

11 листопада 2018, 15:33

2018 11 11 пливТренер з фітнесу Росс Еджелі став першою людиною, що обігнула вплав Велику Британію. Його подорож тривала 157 днів, в цей час Еджелі спав не більше шести годин на добу.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.