Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

В обласному диспансері оновили блок інтенсивної терапії

2018 08 28 блок

 

Нова якість допомоги в обласному онкологічному диспансері: тут оновили блок інтенсивної терапії гемобластозів. Аналогів йому в Україні наразі немає.
Про це інформує прес-служба ОДА.
У блоці – сучасна система очищення повітря та клімат-контроль. Ремонт тут виконано з використанням матеріалів, стійких до дезінфікуючих розчинів, бактеріального та грибкового забруднення.
«Є кілька складників успішного лікування пацієнтів, – зауважує головний лікар обласного онкологічного диспансера Віктор Парамонов. – По-перше, професійні кадри. По-друге, якісні ліки. Вперше за часи незалежності онкогематологія забезпечена, як ніколи. А завдяки договору про співпрацю між обласною станцією переливання крові та компанією-інвестором «Біофарма» наші пацієнти останні три місяці повністю забезпечені необхідними препаратами крові належної якості. Водночас наша лабораторія акредитована за європейським стандартом. І по-третє, належні умови лікування. Оновлений блок інтенсивної терапії гемобластозів дозволить нам зменшити смертність пацієнтів унаслідок інфекційних ускладнень, а через інфекцію можна за лічені години втратити хворого, і суттєво знизить витрати на антибактеріальні й антигрибкові препарати».

 

2018 08 28 блок1


Цей проект в обласному онкодиспансері реалізовано спільним коштом: близько 3 млн грн спрямовано з обласного бюджету, півмільйона – з міського бюджету, а також залучені спонсорські кошти.
«Вдячність усій команді медиків області, волонтерам, які сьогодні нам допомагають визначати нагальні питання медичної галузі, куди слід передовсім спрямовувати ресурс, – сказав Юрій Ткаченко. – Профілактика та лікування онкозахворювань – якраз такий напрям. На Черкащині щороку діагностують до 5000 нових випадків онкозахворювань. Часто на пізніх стадіях. Задля своєчасного виявлення таких недуг, приміром, у жінок ми створили по області 5 скринінгових центрів «Здоров’я жінки». Відкриття цього блоку інтенсивної терапії гемобластозів для дорослих – це належні умови надання медичної допомоги найтяжчим пацієнтам».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
На нараді у Смілі мова йшла про безпеку праці

18 січня 2019, 11:21

2019 01 18 нарадаУ Смілі фахівці управління Дежрпраці у Черкаській області Анатолій Карпенко та Іван Варламов провели «круглий стіл».


Цікаво
У вишивці закодоване ваше ім’я

17 січня 2019, 17:25

2019 01 17 вишивказаголовок11

 

Українська вишивка сприймається тільки як декоративний елемент, але для наших предків вона мала велике значення. Вони могли буквально “читати” вишивку як книги, тому що кожен символ в орнаменті має своє значення.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.