Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У нашому краї збільшили продуктивність корів майже на 4000 кілограми

Наша область посідає провідне місце в державі з розвитку молочного скотарства: щорічно тут виробляється 510-530 тисяч тонн молока, що задовольняє потребу споживчого ринку та молочної переробної промисловості.
Про це повідомляє обласне управлінні агропромислового розвитку.
«Стабільність галузі забезпечується завдяки постійному підвищенню молочної продуктивності худоби, яка за сім місяців поточного року збільшилася на 33 кілограми молока та склала 3930 кілограми молока від корови, а за останні 5 років збільшилася на 1200 кг та перевищила шеститисячний рубіж», – наголошують в управлінні.
Як наголошують фахівці обласного управління агропромислового розвитку Черкащини, на початок реформування аграрного сектору економіки в веденні галузі молочного скотарства використовувалися застарілі технології з привʹязним утриманням корів, та доїнням у відра. Але залучення у сільське господарство вітчизняних та іноземних інвестицій започаткувало переведення галузі на індустріальну промислову основу. Оскільки без використання промислових технологій, без сучасних селекційних здобутків не можна досягти значного збільшення виробництва продукції та підвищення її якості. Така цілесрямована робота дала змогу провести реконструкцію 14 молочних комплексів, в яких утримується майже 8 тисяч корів та на промисловій основі виробляється третина молока від обсягів вироблених сільськогосподарськими підприємствами області. Галузь молочного скотарства Черкаської області набрала ціленаправленого динамічного розвитку завдяки клопіткій повсякденній роботі засновників агрофірми «Маяк» та приватного сільськогосподарського підприємства «Плешкані» Золотоніського району, ТОВ «Дзензелівське», «Кищенці», фермерських господарств «Петровіт», «Пащенка» Маньківського району, ТОВ «Світанок», «Агроко» Чорнобаївського району та інших господарств.
До речі, як повідомляють у Мінагрополітики, уряд деталізував порядок використання коштів для підтримки галузі тваринництва. Зокрема, уточнено, що
відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів здійснюватиметься без урахування ПДВ. Також спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками цих корів. Тож завдяки внесеним змінам банки зможуть розробити уніфіковані кредитні продукти та активізувати роботу із сільгоспвиробниками для надання їм кредитних коштів під зазначені цілі у обсязі 4 300 млн гривень.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Викинута в лісі жуйка розкладається 50 років, а дитячий підгузник – аж 250

17 листопада 2018, 15:51

2018 11 17 kbcЗабруднення лісів – проблема, з якою смілянським лісівникам боротися стає дедалі важче.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.