Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У нашому краї збільшили продуктивність корів майже на 4000 кілограми

Наша область посідає провідне місце в державі з розвитку молочного скотарства: щорічно тут виробляється 510-530 тисяч тонн молока, що задовольняє потребу споживчого ринку та молочної переробної промисловості.
Про це повідомляє обласне управлінні агропромислового розвитку.
«Стабільність галузі забезпечується завдяки постійному підвищенню молочної продуктивності худоби, яка за сім місяців поточного року збільшилася на 33 кілограми молока та склала 3930 кілограми молока від корови, а за останні 5 років збільшилася на 1200 кг та перевищила шеститисячний рубіж», – наголошують в управлінні.
Як наголошують фахівці обласного управління агропромислового розвитку Черкащини, на початок реформування аграрного сектору економіки в веденні галузі молочного скотарства використовувалися застарілі технології з привʹязним утриманням корів, та доїнням у відра. Але залучення у сільське господарство вітчизняних та іноземних інвестицій започаткувало переведення галузі на індустріальну промислову основу. Оскільки без використання промислових технологій, без сучасних селекційних здобутків не можна досягти значного збільшення виробництва продукції та підвищення її якості. Така цілесрямована робота дала змогу провести реконструкцію 14 молочних комплексів, в яких утримується майже 8 тисяч корів та на промисловій основі виробляється третина молока від обсягів вироблених сільськогосподарськими підприємствами області. Галузь молочного скотарства Черкаської області набрала ціленаправленого динамічного розвитку завдяки клопіткій повсякденній роботі засновників агрофірми «Маяк» та приватного сільськогосподарського підприємства «Плешкані» Золотоніського району, ТОВ «Дзензелівське», «Кищенці», фермерських господарств «Петровіт», «Пащенка» Маньківського району, ТОВ «Світанок», «Агроко» Чорнобаївського району та інших господарств.
До речі, як повідомляють у Мінагрополітики, уряд деталізував порядок використання коштів для підтримки галузі тваринництва. Зокрема, уточнено, що
відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів здійснюватиметься без урахування ПДВ. Також спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками цих корів. Тож завдяки внесеним змінам банки зможуть розробити уніфіковані кредитні продукти та активізувати роботу із сільгоспвиробниками для надання їм кредитних коштів під зазначені цілі у обсязі 4 300 млн гривень.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт

16 січня 2019, 17:30

2019 01 2016 Мельничук

 

Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт


Цікаво
Утворення Черкаської області: як це було

16 січня 2019, 18:32

2019 01 16 областьЧеркаській області як самостійному адміністративному утворенню виповнилося 65 років.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.