Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

У нашому краї збільшили продуктивність корів майже на 4000 кілограми

Наша область посідає провідне місце в державі з розвитку молочного скотарства: щорічно тут виробляється 510-530 тисяч тонн молока, що задовольняє потребу споживчого ринку та молочної переробної промисловості.
Про це повідомляє обласне управлінні агропромислового розвитку.
«Стабільність галузі забезпечується завдяки постійному підвищенню молочної продуктивності худоби, яка за сім місяців поточного року збільшилася на 33 кілограми молока та склала 3930 кілограми молока від корови, а за останні 5 років збільшилася на 1200 кг та перевищила шеститисячний рубіж», – наголошують в управлінні.
Як наголошують фахівці обласного управління агропромислового розвитку Черкащини, на початок реформування аграрного сектору економіки в веденні галузі молочного скотарства використовувалися застарілі технології з привʹязним утриманням корів, та доїнням у відра. Але залучення у сільське господарство вітчизняних та іноземних інвестицій започаткувало переведення галузі на індустріальну промислову основу. Оскільки без використання промислових технологій, без сучасних селекційних здобутків не можна досягти значного збільшення виробництва продукції та підвищення її якості. Така цілесрямована робота дала змогу провести реконструкцію 14 молочних комплексів, в яких утримується майже 8 тисяч корів та на промисловій основі виробляється третина молока від обсягів вироблених сільськогосподарськими підприємствами області. Галузь молочного скотарства Черкаської області набрала ціленаправленого динамічного розвитку завдяки клопіткій повсякденній роботі засновників агрофірми «Маяк» та приватного сільськогосподарського підприємства «Плешкані» Золотоніського району, ТОВ «Дзензелівське», «Кищенці», фермерських господарств «Петровіт», «Пащенка» Маньківського району, ТОВ «Світанок», «Агроко» Чорнобаївського району та інших господарств.
До речі, як повідомляють у Мінагрополітики, уряд деталізував порядок використання коштів для підтримки галузі тваринництва. Зокрема, уточнено, що
відшкодування витрат, профінансованих за рахунок банківських кредитів здійснюватиметься без урахування ПДВ. Також спеціальна бюджетна дотація за утримання корів надається суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками цих корів. Тож завдяки внесеним змінам банки зможуть розробити уніфіковані кредитні продукти та активізувати роботу із сільгоспвиробниками для надання їм кредитних коштів під зазначені цілі у обсязі 4 300 млн гривень.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.