Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

СКП «Комунальник» може припинити свою роботу через нестачу фінансування

Ще недавно влада не могла натішитись плідною роботою СКП «Комунальник». Їм і сміттєвоз купили, і сміттєві баки, і доручили усувати ямковість доріг, комунальники активно взялися за роботу та почали працювати… але раптово закінчились гроші і тепер немає чим платити зарплату цим працівникам.
На початку літа у бюджеті почалися перекидання та перерозподіл коштів. Із тої суми, яка була запланована на діяльність СКП «Комунальник», були вилучені коштів та профінансовані інші потреби. Влада обіцяла, що як тільки будуть перші надходження – комунальникам повернуть гроші. Але наповнення бюджету мізерне, грошей немає (так всі кажуть), і працівники СКП навіть змушені були приходити на засідання сесії міської ради і просити профінансувати їм зарплату.
Грошей для функціонування СКП «Комунальник» залишилося всього на 7 днів. Про це відверто попередив його директор Сергій Ананко. На нараді з питань ЖКГ він проінформував про кризовий стан підприємства, що через недофінансування це СКП може припинити роботу. Коштів немає на косіння трави, на виготовлення протиожеледної суміші, на виплату зарплат… Як людям працювати у таких умовах? Що буде з підприємством? На ці запитання Сергій Ананко так і не почув відповіді. Через невдале управління і відсутність чіткого плану розвитку міста, Сміла може втратити нормальне, сформоване, дієздатне комунальне підприємство.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.