Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

СКП «Комунальник» може припинити свою роботу через нестачу фінансування

Ще недавно влада не могла натішитись плідною роботою СКП «Комунальник». Їм і сміттєвоз купили, і сміттєві баки, і доручили усувати ямковість доріг, комунальники активно взялися за роботу та почали працювати… але раптово закінчились гроші і тепер немає чим платити зарплату цим працівникам.
На початку літа у бюджеті почалися перекидання та перерозподіл коштів. Із тої суми, яка була запланована на діяльність СКП «Комунальник», були вилучені коштів та профінансовані інші потреби. Влада обіцяла, що як тільки будуть перші надходження – комунальникам повернуть гроші. Але наповнення бюджету мізерне, грошей немає (так всі кажуть), і працівники СКП навіть змушені були приходити на засідання сесії міської ради і просити профінансувати їм зарплату.
Грошей для функціонування СКП «Комунальник» залишилося всього на 7 днів. Про це відверто попередив його директор Сергій Ананко. На нараді з питань ЖКГ він проінформував про кризовий стан підприємства, що через недофінансування це СКП може припинити роботу. Коштів немає на косіння трави, на виготовлення протиожеледної суміші, на виплату зарплат… Як людям працювати у таких умовах? Що буде з підприємством? На ці запитання Сергій Ананко так і не почув відповіді. Через невдале управління і відсутність чіткого плану розвитку міста, Сміла може втратити нормальне, сформоване, дієздатне комунальне підприємство.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.