Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

18 березня 2019, 17:33
18 березня 2019, 08:30

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Відбулося довгоочікуване засідання смілянського виконкому

Майже два місяці у Смілі не відбувалося засідання виконавчого комітету міської ради. Міський голова відверто демонстрував своє небажання працювати із нинішнім складом виконкому, тому засідання не проводились. Через це у містян залишалися невирішеними особисті питання, які залежали від розгляду на виконкомі, у людей зривались плани, відчувалось незадоволення роботою влади. Нині ж, поки міський голова перебуває на лікарняному, в.о. міського голови і секретар міської ради Костянтин Синьогуб провів довгоочікуване засідання.
22 серпня 10 членів виконавчого комітету розглянули 60 питань порядку денного. Першим розглянули проект про внесення змін до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради. Начальник відділу організаційної роботи виконкому Віталій Єфремов пояснив ці зміни. З пропозицією до юридичного відділу дати правову оцінку попередньому регламенту виступив член виконавчого комітету Олег Трушкевич. Тепер даний проект рішення депутати затвердять на сесії міської ради, яка має відбутися 30 серпня.
Потім члени виконкому розглянули питання щодо змін договорів найму житлових приміщень, надання одноразової матеріальної допомоги, затвердження висновків органу опіки та піклування, про створення скринінгово центру «Здоров'я жінки». Вони ухвалили рішення щодо проведення чергового призову громадян 1998 року народження, затвердили контингент учнів в школах естетичного виховання на 2018-2019 навчальний рік.
На засіданні широке обговорення викликало питання про внесення змін до складу постійно діючої міжвідомчої комісії з питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення. Члени виконкому після детального обговорення затвердили Правила щодо безпечної експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків в місті.
Члени виконавчого комітету погодили місце розташування тимчасових споруд, призначили адреси нежитловим приміщенням, прийняли рішення щодо організації шкільного ярмарку до нового 2018-2019 навчального року.
На завершення засідання члени виконкому розглянули питання щодо надання статусу дитини-сироти, влаштування малолітніх дітей на тимчасове виховання до сім'ї патронатного вихователя, затвердили висновки щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Україні змінили правила перевезення пасажирів й багажу в літаках

18 березня 2019, 18:36

2019 03 19 vidpochunok

В Україні набули чинності затверджені Державіаслужбою нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.