Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Відбулося довгоочікуване засідання смілянського виконкому

Майже два місяці у Смілі не відбувалося засідання виконавчого комітету міської ради. Міський голова відверто демонстрував своє небажання працювати із нинішнім складом виконкому, тому засідання не проводились. Через це у містян залишалися невирішеними особисті питання, які залежали від розгляду на виконкомі, у людей зривались плани, відчувалось незадоволення роботою влади. Нині ж, поки міський голова перебуває на лікарняному, в.о. міського голови і секретар міської ради Костянтин Синьогуб провів довгоочікуване засідання.
22 серпня 10 членів виконавчого комітету розглянули 60 питань порядку денного. Першим розглянули проект про внесення змін до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради. Начальник відділу організаційної роботи виконкому Віталій Єфремов пояснив ці зміни. З пропозицією до юридичного відділу дати правову оцінку попередньому регламенту виступив член виконавчого комітету Олег Трушкевич. Тепер даний проект рішення депутати затвердять на сесії міської ради, яка має відбутися 30 серпня.
Потім члени виконкому розглянули питання щодо змін договорів найму житлових приміщень, надання одноразової матеріальної допомоги, затвердження висновків органу опіки та піклування, про створення скринінгово центру «Здоров'я жінки». Вони ухвалили рішення щодо проведення чергового призову громадян 1998 року народження, затвердили контингент учнів в школах естетичного виховання на 2018-2019 навчальний рік.
На засіданні широке обговорення викликало питання про внесення змін до складу постійно діючої міжвідомчої комісії з питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення. Члени виконкому після детального обговорення затвердили Правила щодо безпечної експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків в місті.
Члени виконавчого комітету погодили місце розташування тимчасових споруд, призначили адреси нежитловим приміщенням, прийняли рішення щодо організації шкільного ярмарку до нового 2018-2019 навчального року.
На завершення засідання члени виконкому розглянули питання щодо надання статусу дитини-сироти, влаштування малолітніх дітей на тимчасове виховання до сім'ї патронатного вихователя, затвердили висновки щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.