Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Відбулося довгоочікуване засідання смілянського виконкому

Майже два місяці у Смілі не відбувалося засідання виконавчого комітету міської ради. Міський голова відверто демонстрував своє небажання працювати із нинішнім складом виконкому, тому засідання не проводились. Через це у містян залишалися невирішеними особисті питання, які залежали від розгляду на виконкомі, у людей зривались плани, відчувалось незадоволення роботою влади. Нині ж, поки міський голова перебуває на лікарняному, в.о. міського голови і секретар міської ради Костянтин Синьогуб провів довгоочікуване засідання.
22 серпня 10 членів виконавчого комітету розглянули 60 питань порядку денного. Першим розглянули проект про внесення змін до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради. Начальник відділу організаційної роботи виконкому Віталій Єфремов пояснив ці зміни. З пропозицією до юридичного відділу дати правову оцінку попередньому регламенту виступив член виконавчого комітету Олег Трушкевич. Тепер даний проект рішення депутати затвердять на сесії міської ради, яка має відбутися 30 серпня.
Потім члени виконкому розглянули питання щодо змін договорів найму житлових приміщень, надання одноразової матеріальної допомоги, затвердження висновків органу опіки та піклування, про створення скринінгово центру «Здоров'я жінки». Вони ухвалили рішення щодо проведення чергового призову громадян 1998 року народження, затвердили контингент учнів в школах естетичного виховання на 2018-2019 навчальний рік.
На засіданні широке обговорення викликало питання про внесення змін до складу постійно діючої міжвідомчої комісії з питань, пов'язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення. Члени виконкому після детального обговорення затвердили Правила щодо безпечної експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків в місті.
Члени виконавчого комітету погодили місце розташування тимчасових споруд, призначили адреси нежитловим приміщенням, прийняли рішення щодо організації шкільного ярмарку до нового 2018-2019 навчального року.
На завершення засідання члени виконкому розглянули питання щодо надання статусу дитини-сироти, влаштування малолітніх дітей на тимчасове виховання до сім'ї патронатного вихователя, затвердили висновки щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Тетяна Бойко

boyko1

 

Про те, як у Смілі викликали аварійну бригаду

 

Андрій Черничко

Chernichko

 

Про збір допомоги для дитячого відділення лікарні імені Павлова

 

Сергій Мошенський

Moshenskiy

 

Про важкі «роздуми» від Ротмістрівської лікарні

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії райради говорили про розбиті дороги

26 грудня 2018, 09:29

2018 12 26 радаВідбулася 45 сесія районної ради, у порядку денному якої було 45 питань.


Економіка
Допомога на дітей: скільки отримають батьки у 2019-му

13 січня 2019, 12:55

2019 01 13 допомогаУ 2019 році при народженні дитини батьки отримуватимуть 41 280 грн. Сума не залежить від кількості дітей і виплачуватиметься протягом трьох років.


Суспільство
Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт

16 січня 2019, 17:30

2019 01 2016 Мельничук

 

Нашому героїчному земляку, капітану «Яни Капу» Олегу Мельничуку, продовжили арешт


Цікаво
Утворення Черкаської області: як це було

16 січня 2019, 18:32

2019 01 16 областьЧеркаській області як самостійному адміністративному утворенню виповнилося 65 років.


Афіша
12 січня на «Авангарді» проведуть обласний Чемпіонат з футзалу для ветеранів

11 січня 2019, 14:35

2019 01 11 футзал12 січня у Смілі на стадіоні «Авангард» відбудуться зустрічі команд Чемпіонату Черкаської області з футзалу у віковій групі ветерани 40+.