Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Депутати наводять порядки у сфері охорони здоров’я Сміли

Нещодавно відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, ЗМІ. Було розглянуто 15 питань. Засідання можна назвати медичним, тому що більшість проблем стосувалися сфери охорони здоров’я. Начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко проінформував про зміни у медичній галузі, які потребують погодження від депутатів. Зокрема те, що зараз у Смілі створюється Центр здоров’я жінки – новий структурний підрозділ. Щоб він офіційно існував, треба затвердити положення виконкому та рішення сесії про зміни до Статуту, адже з 1 вересня запрацює новий штат працівників та будуть надаватися нові послуги населенню. Тому депутати погодили затвердження Статуту комунального закладу «Смілянська лікарня імені Тараса Шевченка».
Також дитяча поліклініка приєднується до міської, все майно передається міській поліклініці, а дитяча поліклініка стає окремим структурним підрозділом. Ціль об’єднання – буде одна лікарня і одна поліклініка. Тобто все максимально спрощується і скорочується, - тож депутати затвердили передавальний акт.
Ще одне питання – про створення з 1 вересня власного Комунального комерційного закладу, який матиме можливість отримувати додаткові кошти від новоствореної (1 липня) Національної служби охорони здоров’я.
Депутати теж затвердили міську цільову Програму інформатизації сфери охорони здоров’я на 2018-2020 роки для закупівлі нового техоснащення і комп’ютерів, для зручної роботи медиків.
Наприкінці засідання депутати розглянули скарги смілян: Забожко Т.В. щодо дій осіб, відповідальних за сторінку Смілянського міськрайонного радіо та розглянули заяви Стеценко О.Г. та Атаманової Т.С.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Олександр Байда

Baida

 

Про те, що смілянам не треба розслаблятися

 

Едуард Кругляк

кругляк

 

Про першочергові кроки для включення опалення в Смілі

  

Сергій Рудик

Рудикк

 

Звернення до смілян із закликом проявити активну громадянську позицію 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Смілянин Іван Петряк став гостем популярної телепередачі

19 листопада 2018, 18:04

2018 11 19 ПетрякВже більше півроку наш земляк – відомий футболіст Іван Петряк, який народився у Смілі, не був у рідному місті.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.