Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

19-03-2019
Рятувальники заблокували центральну автобусну зупинку у Смілі

Щойно від пересічного жителя Сміли надійшло повідомлення, що на автобусній зупинці залишено невідомий предмет.

Читати далі...

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Депутати наводять порядки у сфері охорони здоров’я Сміли

Нещодавно відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, ЗМІ. Було розглянуто 15 питань. Засідання можна назвати медичним, тому що більшість проблем стосувалися сфери охорони здоров’я. Начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко проінформував про зміни у медичній галузі, які потребують погодження від депутатів. Зокрема те, що зараз у Смілі створюється Центр здоров’я жінки – новий структурний підрозділ. Щоб він офіційно існував, треба затвердити положення виконкому та рішення сесії про зміни до Статуту, адже з 1 вересня запрацює новий штат працівників та будуть надаватися нові послуги населенню. Тому депутати погодили затвердження Статуту комунального закладу «Смілянська лікарня імені Тараса Шевченка».
Також дитяча поліклініка приєднується до міської, все майно передається міській поліклініці, а дитяча поліклініка стає окремим структурним підрозділом. Ціль об’єднання – буде одна лікарня і одна поліклініка. Тобто все максимально спрощується і скорочується, - тож депутати затвердили передавальний акт.
Ще одне питання – про створення з 1 вересня власного Комунального комерційного закладу, який матиме можливість отримувати додаткові кошти від новоствореної (1 липня) Національної служби охорони здоров’я.
Депутати теж затвердили міську цільову Програму інформатизації сфери охорони здоров’я на 2018-2020 роки для закупівлі нового техоснащення і комп’ютерів, для зручної роботи медиків.
Наприкінці засідання депутати розглянули скарги смілян: Забожко Т.В. щодо дій осіб, відповідальних за сторінку Смілянського міськрайонного радіо та розглянули заяви Стеценко О.Г. та Атаманової Т.С.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
В Антарктиді пінгвіни крадуть у полярників обладнання

19 березня 2019, 18:33

2019 03 19 pongvin

На аномальну поведінку птахів поскаржилися латвійські полярники, якi прибули на українську полярну станцію «Академік Вернадський», аби взяти проби грунту, повідомляє «Україна молода». Аналізувати їх мають уже в Латвії.


Цікаво
Завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса

17 березня 2019, 15:26

2019 03 17 xnarochos

У Китаї, в рамках проекту Raffles City Chongqing, завершується будівництво першого у світі горизонтального хмарочоса, який вже назвали інженерним дивом сучасного світу.


Афіша
У Кам'янському заповіднику відкрилась виставка вишивки, створена чоловічими руками

17 березня 2019, 11:30

2019 03 17 vistavkaУ виставковому залі Кам'янського державного історико-культурного заповідника відкрилася виставка вишивки, виконаної... чоловічими руками.