Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

Депутати наводять порядки у сфері охорони здоров’я Сміли

Нещодавно відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, ЗМІ. Було розглянуто 15 питань. Засідання можна назвати медичним, тому що більшість проблем стосувалися сфери охорони здоров’я. Начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко проінформував про зміни у медичній галузі, які потребують погодження від депутатів. Зокрема те, що зараз у Смілі створюється Центр здоров’я жінки – новий структурний підрозділ. Щоб він офіційно існував, треба затвердити положення виконкому та рішення сесії про зміни до Статуту, адже з 1 вересня запрацює новий штат працівників та будуть надаватися нові послуги населенню. Тому депутати погодили затвердження Статуту комунального закладу «Смілянська лікарня імені Тараса Шевченка».
Також дитяча поліклініка приєднується до міської, все майно передається міській поліклініці, а дитяча поліклініка стає окремим структурним підрозділом. Ціль об’єднання – буде одна лікарня і одна поліклініка. Тобто все максимально спрощується і скорочується, - тож депутати затвердили передавальний акт.
Ще одне питання – про створення з 1 вересня власного Комунального комерційного закладу, який матиме можливість отримувати додаткові кошти від новоствореної (1 липня) Національної служби охорони здоров’я.
Депутати теж затвердили міську цільову Програму інформатизації сфери охорони здоров’я на 2018-2020 роки для закупівлі нового техоснащення і комп’ютерів, для зручної роботи медиків.
Наприкінці засідання депутати розглянули скарги смілян: Забожко Т.В. щодо дій осіб, відповідальних за сторінку Смілянського міськрайонного радіо та розглянули заяви Стеценко О.Г. та Атаманової Т.С.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

Анатолій Голуб

Голуб

Про те, що треба їхати до Гройсмана і вибивати свої гроші, щоб віддати борги Обленерго

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про онкозахворювання серед молоді і те, кому це вигідно 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену