Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

ДОЖИЛИСЯ: Смілу хочуть ліквідувати як місто і приєднати до Черкас як район

"Сміла може стати одним із районів Черкас - саме такі чутки та ідеї ходять у коридорах Черкаської обласної ради", - розповів депутатам та громаді міський голова Олексій Цибко на черговій сесії міської ради. Він закликав депутатів до порозуміння і активної роботи.
Зараз Сміла розчавлена – немає доріг, немає води, не буде опалення. Є куций бюджет і великі багатомільйонні борги. У такому стані міста звинувачують недолуге керівництво. Тому є інформація про те, що Смілу можуть приєднати до Черкас, раз сміляни самі не можуть вирішити свої проблеми.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #7 Сократ 02.08.2018, 08:22
Цитую Олександр К.:
Цитую Іра:
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!


Та не лякайтеся так, ніхто не приєднає.
Хоча тільки що був у Черкасах, дорога по бульвару Шевченка (якщо ви його мали на увазі) - на заздрість смілянам. Не супер, але, якби в Смілі всі такі були - було б непогано. А навіщо вам там ТАНКОВА (так написано) розмітка? Танкам розмітка взагалі не потрібна (у них свої правила).

В Черкасах живуть такі ж самі ублюдки в більшості своїй, як і в Смілі і в Києві, які жити як нормальні люди не вміють і не хочуть, там теж дороги розбиті в хлам крім Смілянської, Сумгаїтської та Бульвара до Седова.
Цитата
Олександр К.
-1 #6 Олександр К. 01.08.2018, 15:51
Цитую Іра:
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!


Та не лякайтеся так, ніхто не приєднає.
Хоча тільки що був у Черкасах, дорога по бульвару Шевченка (якщо ви його мали на увазі) - на заздрість смілянам. Не супер, але, якби в Смілі всі такі були - було б непогано. А навіщо вам там ТАНКОВА (так написано) розмітка? Танкам розмітка взагалі не потрібна (у них свої правила).
Цитата
Олександр К.
+5 #5 Олександр К. 31.07.2018, 20:15
Це явно фейк. Ви десь бачили район міста, який знаходиться за 25 км від міста? Чи якось перетягнуть? Але з таким керівництвом - самі перебіжимо, разом з будинками. Правда, нафіга ми там?
Цитата
smila
-3 #4 smila 30.07.2018, 23:42
Доведуть вони смілян, почнеться хаос та злочини! Терпець увірветься. Цибко, ти вже давно ворог #1 у смілян, приб'ють тебе якось.
Цитата
Іра
+3 #3 Іра 30.07.2018, 22:44
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!
Цитата
Andrew
+6 #2 Andrew 30.07.2018, 19:40
Кому ви, голодранці, потрібні? А взагалі то це не компетенція ОДА, вони не вправі вирішувати такі питання.
Знову якась брехня, лапша на вуха, замилювання очей, аби нічого не робити.
Цитата
Саша
+10 #1 Саша 30.07.2018, 16:19
То вирішуй с..а, для чого ліз на посаду як що баран.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі