Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

ДОЖИЛИСЯ: Смілу хочуть ліквідувати як місто і приєднати до Черкас як район

"Сміла може стати одним із районів Черкас - саме такі чутки та ідеї ходять у коридорах Черкаської обласної ради", - розповів депутатам та громаді міський голова Олексій Цибко на черговій сесії міської ради. Він закликав депутатів до порозуміння і активної роботи.
Зараз Сміла розчавлена – немає доріг, немає води, не буде опалення. Є куций бюджет і великі багатомільйонні борги. У такому стані міста звинувачують недолуге керівництво. Тому є інформація про те, що Смілу можуть приєднати до Черкас, раз сміляни самі не можуть вирішити свої проблеми.

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #7 Сократ 02.08.2018, 08:22
Цитую Олександр К.:
Цитую Іра:
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!


Та не лякайтеся так, ніхто не приєднає.
Хоча тільки що був у Черкасах, дорога по бульвару Шевченка (якщо ви його мали на увазі) - на заздрість смілянам. Не супер, але, якби в Смілі всі такі були - було б непогано. А навіщо вам там ТАНКОВА (так написано) розмітка? Танкам розмітка взагалі не потрібна (у них свої правила).

В Черкасах живуть такі ж самі ублюдки в більшості своїй, як і в Смілі і в Києві, які жити як нормальні люди не вміють і не хочуть, там теж дороги розбиті в хлам крім Смілянської, Сумгаїтської та Бульвара до Седова.
Цитата
Олександр К.
-1 #6 Олександр К. 01.08.2018, 15:51
Цитую Іра:
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!


Та не лякайтеся так, ніхто не приєднає.
Хоча тільки що був у Черкасах, дорога по бульвару Шевченка (якщо ви його мали на увазі) - на заздрість смілянам. Не супер, але, якби в Смілі всі такі були - було б непогано. А навіщо вам там ТАНКОВА (так написано) розмітка? Танкам розмітка взагалі не потрібна (у них свої правила).
Цитата
Олександр К.
+5 #5 Олександр К. 31.07.2018, 20:15
Це явно фейк. Ви десь бачили район міста, який знаходиться за 25 км від міста? Чи якось перетягнуть? Але з таким керівництвом - самі перебіжимо, разом з будинками. Правда, нафіга ми там?
Цитата
smila
-3 #4 smila 30.07.2018, 23:42
Доведуть вони смілян, почнеться хаос та злочини! Терпець увірветься. Цибко, ти вже давно ворог #1 у смілян, приб'ють тебе якось.
Цитата
Іра
+3 #3 Іра 30.07.2018, 22:44
Ви з початку наведіть лад в Черкасах!
В нас як і у Смілі доріг не має а тей ремонт який йде це відверто відмивання коштів!
Бульвар Шевченкіани це одні ями і колдойобини !
Розмітки як танкової взагалі не має на дорозі по місту !
Я вже мовчу про старі не працюючі нормально світлофори які в сонячну погоду взагалі не розумієш який колір горить!
Цитата
Andrew
+6 #2 Andrew 30.07.2018, 19:40
Кому ви, голодранці, потрібні? А взагалі то це не компетенція ОДА, вони не вправі вирішувати такі питання.
Знову якась брехня, лапша на вуха, замилювання очей, аби нічого не робити.
Цитата
Саша
+10 #1 Саша 30.07.2018, 16:19
То вирішуй с..а, для чого ліз на посаду як що баран.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.