Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

У понеділок у Смілі відбудеться акція протесту з перекриттям дороги

30 липня, у понеділок, смілянські активісти знову планують провести акцію "Сміла! Досить повзати по ямах!".

 

2018 07 27 акция


Вкотре акція присвячена відсутності ремонту доріг та пасивності влади у цьому питанні.
Активісти запрошують усіх небайдужих містян прийти і висловити своє право їздити нормальними безпечними дорогами. Протест відбудеться 30 липня о 8.00 ранку. Місце збору - біля входу у Центральний парк.
Про мітинг і перекриття доріг вже попереджено владу.
Нагадаємо, нещодавно, 8 липня, громадські активісти вже перекривали рух на вул.Соборна, а саме між магазином «Малина» та вул. Софіївською (біля районної лікарні).
Раніше, 14 березня активісти виносили до Будинку рад домовину із написом "Смілянські дороги в гробу".
Всі ці дії громади поки що не привели ні до яких результатів, влада продовжує не розуміти і не чути думку людей.

scroll back to top

Коментарі  

Andrew
0 #4 Andrew 30.07.2018, 14:32
Цитую Лідія:
Люди не видіться і неприймайте участь у цьому ХАОСІ!
Цей хаос проводять проплачені немісцеві!

Будь ласка, факти, де,хто проплачує, хто не місцевий?
Цитата
Марія
+2 #3 Марія 30.07.2018, 08:16
А що по суті дасть ця акція?. Вона прискорить ремонт?Не думаю що організатори проплачені. Це смішно. Що нормальні дорги,
а вони акцію влаштували ? Просто їм вже вірвався терпець. Правда ,нажаль, така - Доки не закінчяться тендери дорогу ,нажаль, не почнуть робити !!! Закон не перескочишь. Хоть плачь хочь скач. Інша справа ,що ідея мера розпорошити кошти (які вперше в такому розмірі і з таким трудом виділені Смілі )щоб була видимість ремонту дорог у всьому місті- це повна маячна, не буде ні доріг, ні коштів. Треба нормальні робити дороги зроблені підрядчиками , тими хто це вміє робити і з гарантією, а не засипати цеглою ями і звітувати про ремонт доріг.
Цитата
Лідія
-3 #2 Лідія 29.07.2018, 21:04
Люди не видіться і неприймайте участь у цьому ХАОСІ!
Цей хаос проводять проплачені немісцеві!
Цитата
Andrew
+14 #1 Andrew 27.07.2018, 21:42
Ну що нац корпус, час істини настав, люди побачать, чи не побачать, ваше істине лице, підтримати громаду чи виконати забагагку депутата.
Щось здається блокувати сесію на догоду легше, ніж за просто так підтримати громаду.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.