Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

У понеділок у Смілі відбудеться акція протесту з перекриттям дороги

30 липня, у понеділок, смілянські активісти знову планують провести акцію "Сміла! Досить повзати по ямах!".

 

2018 07 27 акция


Вкотре акція присвячена відсутності ремонту доріг та пасивності влади у цьому питанні.
Активісти запрошують усіх небайдужих містян прийти і висловити своє право їздити нормальними безпечними дорогами. Протест відбудеться 30 липня о 8.00 ранку. Місце збору - біля входу у Центральний парк.
Про мітинг і перекриття доріг вже попереджено владу.
Нагадаємо, нещодавно, 8 липня, громадські активісти вже перекривали рух на вул.Соборна, а саме між магазином «Малина» та вул. Софіївською (біля районної лікарні).
Раніше, 14 березня активісти виносили до Будинку рад домовину із написом "Смілянські дороги в гробу".
Всі ці дії громади поки що не привели ні до яких результатів, влада продовжує не розуміти і не чути думку людей.

scroll back to top

Коментарі  

Andrew
0 #4 Andrew 30.07.2018, 14:32
Цитую Лідія:
Люди не видіться і неприймайте участь у цьому ХАОСІ!
Цей хаос проводять проплачені немісцеві!

Будь ласка, факти, де,хто проплачує, хто не місцевий?
Цитата
Марія
+2 #3 Марія 30.07.2018, 08:16
А що по суті дасть ця акція?. Вона прискорить ремонт?Не думаю що організатори проплачені. Це смішно. Що нормальні дорги,
а вони акцію влаштували ? Просто їм вже вірвався терпець. Правда ,нажаль, така - Доки не закінчяться тендери дорогу ,нажаль, не почнуть робити !!! Закон не перескочишь. Хоть плачь хочь скач. Інша справа ,що ідея мера розпорошити кошти (які вперше в такому розмірі і з таким трудом виділені Смілі )щоб була видимість ремонту дорог у всьому місті- це повна маячна, не буде ні доріг, ні коштів. Треба нормальні робити дороги зроблені підрядчиками , тими хто це вміє робити і з гарантією, а не засипати цеглою ями і звітувати про ремонт доріг.
Цитата
Лідія
-3 #2 Лідія 29.07.2018, 21:04
Люди не видіться і неприймайте участь у цьому ХАОСІ!
Цей хаос проводять проплачені немісцеві!
Цитата
Andrew
+14 #1 Andrew 27.07.2018, 21:42
Ну що нац корпус, час істини настав, люди побачать, чи не побачать, ваше істине лице, підтримати громаду чи виконати забагагку депутата.
Щось здається блокувати сесію на догоду легше, ніж за просто так підтримати громаду.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі