Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

«Смілапромтранс» готове оскаржити у суді рішення смілянських депутатів про відключення від ЦО

«Депутати перевищили свої повноваження, вони порушили як мінімум два закони України. Не можна було ухвалювати рішення про відключення користувачів від централізованого опалення (ЦО), інакше ми розвалимо ЦО і допустимо хаос у місті. Якщо потрібно – ми готові оскаржувати у суді це рішення депутатів Смілянської міської ради», - сказав директор ТОВ «Смілапромтранс» Володимир Пилипів на оперативному штабі з підготовки до нового опалювального сезону.
Володимир Пилипів підкреслив, що поквартальне або планове відключення – можливе. Але хаотично давати дозволи всім підряд – неможна.
«У тих будинках, де залишилось дуже мало наших абонентів – ми самі їх просимо від’єднатись від ЦО, нам таке теж не вигідно. Але іншу мережу треба зберегти. ЦО – найвигідніший вид опалення. Ми нормально розпочнемо опалювальний сезон. У нас проблем немає, ліміти на газ є. Майже всі будинки, які ми обслуговуємо мають лічильники. Цього року ми плануємо поставити ще 18 лічильників. Також ми готові розширювати зону теплопостачання. Якщо буде згода влади і жителів – ми могли б забрати собі більшу кількість абонентів, і котельню №25 зокрема», - сказав директор ТОВ «Смілапромтранс».

scroll back to top

Коментарі  

Vitaliy
+4 #4 Vitaliy 24.07.2018, 20:19
Якщо надаєте дозволів то відключайте за несплату, договір з вами я не заключав, і платити не збираюсь, тариф мене не устраює, чомю я не маю права встановлювати індивідуальне опалення.... Як на мене це порушення моїх прав....
Цитата
Татьяна
+2 #3 Татьяна 24.07.2018, 17:49
Може це дійсно буде вихід в 2018-2019 опалюальному сезоні для мешканців РПЗ ( котельня 25) ,які мають центральне опалення , якщо КП Смілакомунтеплоенерго не отримає лімітів на газ і у них тариф буде вищий ніж у ТОВ «Смілапромтранс». Чи дійсно вона така не рентабельна, що вже друга пропозиція навколо 25 котельні?. Нещодавно писали,що Харківська фірма хоче її викупити , то ще одна місцева теплопостачальна організація готова забрати її до себе...А доки, чекаємо оприлюдення тарифів від обох смілянських теплопостачальних компаній.
Цитата
Михаил
0 #2 Михаил 24.07.2018, 15:47
И да, згоди не буде.достатьньо того що ці фахівці з Кутом зробили...
Не кажучі за вирубку лісів...
Цитата
Михаил
0 #1 Михаил 24.07.2018, 15:43
"ЦО – найвигідніший вид опалення."????))).
А Вы по жизни чем занимаетесь???))).
У Вас проблемм нет? Верю! У Нас есть...
Такие вот специалисты...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.