Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі немає води через борги перед Обленерго

2018 07 23 немаводи

 

Сьогодні у чергового диспетчера «гарячої лінії» міськвиконкому реально червоний телефон від дзвінків смілян. Всі телефонують і зпитують лише про одне: де вода? Чому немає води? Чергова всім однаково відповідає: води немає тому, що Обленерго відключив електроенергію КП «ВодГео» через несплату боргів. Коли ввімкнуть воду? Як довго буде тривати це жахіття у спекотну пору – нікому не відомо.
Ще у п’ятницю на тарифній комісії, коли в.о.диретора КП «ВодГео» вкотре наголосив, що із Обленерго знову прислали листа з попередженнням про відключення води після 22 липня, всі від нього відмахнулися. Міський голова Олексій Цибко заявив, що він гарантує, що воду у Смілі ніхто не відключить. Про те, що у Обленерго підуть на поступки і готові до діалогу із смілянською владою раніше говорила радниця міського голови Ірина Федорова. Представниця від Черкаської ОДА Алевтина Підкопаєва теж просила від імені облдержадміністрації керівництво Обленерго, щоб були лояльнішими до Сміли. Але очевидно, ніякі прохання не допомагають, - треба гроші.
Наразі представник міської влади та водоканалу перебувають у голови Черкаської ОДА на нараді, вирішують ці питання.
Коли Сміла буде з водою – поки що невідомо.

scroll back to top

Коментарі  

Лана
+5 #5 Лана 23.07.2018, 22:44
Зимой без - тепла, летом без - воды, все логично, не находите? А вот когда осенью и весной без крыш останемся, вот тогда люди и начнут шевелится ...
Цитата
Юлия
+12 #4 Юлия 23.07.2018, 19:34
Где работа МЧС??? Или это не черезвычайная ситуация? Город ,без предупреждения, остался без воды. За что и кому мы платим налоги?
В городе пожилые люди, маленькие дети.
Это порядок в стране?? К какой Европе мы движемся? Или движемся но не все??
Цитата
Віктор
+10 #3 Віктор 23.07.2018, 19:27
Дохазяйнувались. Скільки можна терзати бідних людей і саме місто Сміла. Гнати вас поганою мітлою треба
Цитата
Людмила
+2 #2 Людмила 23.07.2018, 18:20
Виходить, у тому, що НЕ ПОПЕРЕДИЛИ людей про відключення води, винен Цибко? Знав про попередження енергетиків, не повірив і відмахнувся. А тепер його "гарантія" ні з кранів не тече, ні в туалетах не змивається!
Цитата
Мария
+12 #1 Мария 23.07.2018, 17:41
Вы там вообще безпредельщики!!! Богом проклятый город ? Вы что там все творите? Почему куда не глянь во всех сферах доводите ситуацию до критической !!!! А когда уже полная задница тогда только начинаете шевелиться. Сводите только счеты друг с другом .Жителям города, абсолютно все равно на ваши взаимные неприязни!!! Занимаете должности ,так обезпечте жителей водой,светом, отоплением, дорогами. Если, не умеете или не знаете как , то чего вы там сидите. Пусть руководят те кто знает, что нужно делать на своей должности. Как водоканал может в такой ситуации увеличивать штат?.Кто виноват в том ,что они не платили во время налоги? Почему в 2015 везде говорили что 17.50 хватит чтобы быть не убыточному , а за 2 года Водгео накопило сколько долгов? Кому выгодный такой бардак в городе?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Наталія Незнанова

Незнанова

 

Про "Нову українську школу"

 

 

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Танці біля машини, яка рухається, дуже небезпечні

20 серпня 2018, 17:26

2018 08 20 кикиУ мережі набуває популярності світовий флешмоб kiki. Це коли водій на ходу вистрибує з машини і починає танцювати.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.