Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

14Лютого 1

Стрічка новин

Суспільство

У Смілі немає води через борги перед Обленерго

2018 07 23 немаводи

 

Сьогодні у чергового диспетчера «гарячої лінії» міськвиконкому реально червоний телефон від дзвінків смілян. Всі телефонують і зпитують лише про одне: де вода? Чому немає води? Чергова всім однаково відповідає: води немає тому, що Обленерго відключив електроенергію КП «ВодГео» через несплату боргів. Коли ввімкнуть воду? Як довго буде тривати це жахіття у спекотну пору – нікому не відомо.
Ще у п’ятницю на тарифній комісії, коли в.о.диретора КП «ВодГео» вкотре наголосив, що із Обленерго знову прислали листа з попередженнням про відключення води після 22 липня, всі від нього відмахнулися. Міський голова Олексій Цибко заявив, що він гарантує, що воду у Смілі ніхто не відключить. Про те, що у Обленерго підуть на поступки і готові до діалогу із смілянською владою раніше говорила радниця міського голови Ірина Федорова. Представниця від Черкаської ОДА Алевтина Підкопаєва теж просила від імені облдержадміністрації керівництво Обленерго, щоб були лояльнішими до Сміли. Але очевидно, ніякі прохання не допомагають, - треба гроші.
Наразі представник міської влади та водоканалу перебувають у голови Черкаської ОДА на нараді, вирішують ці питання.
Коли Сміла буде з водою – поки що невідомо.

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
0 #6 Сергій 04.09.2018, 17:16
Валити їх треба!!!!!!! Ципко продажна ш*ь, Водгео втопити в Тясмині який вони засрали, обленерго зпалити!!!!!!!
Цитата
Лана
+6 #5 Лана 23.07.2018, 22:44
Зимой без - тепла, летом без - воды, все логично, не находите? А вот когда осенью и весной без крыш останемся, вот тогда люди и начнут шевелится ...
Цитата
Юлия
+14 #4 Юлия 23.07.2018, 19:34
Где работа МЧС??? Или это не черезвычайная ситуация? Город ,без предупреждения, остался без воды. За что и кому мы платим налоги?
В городе пожилые люди, маленькие дети.
Это порядок в стране?? К какой Европе мы движемся? Или движемся но не все??
Цитата
Віктор
+11 #3 Віктор 23.07.2018, 19:27
Дохазяйнувались. Скільки можна терзати бідних людей і саме місто Сміла. Гнати вас поганою мітлою треба
Цитата
Людмила
+3 #2 Людмила 23.07.2018, 18:20
Виходить, у тому, що НЕ ПОПЕРЕДИЛИ людей про відключення води, винен Цибко? Знав про попередження енергетиків, не повірив і відмахнувся. А тепер його "гарантія" ні з кранів не тече, ні в туалетах не змивається!
Цитата
Мария
+15 #1 Мария 23.07.2018, 17:41
Вы там вообще безпредельщики!!! Богом проклятый город ? Вы что там все творите? Почему куда не глянь во всех сферах доводите ситуацию до критической !!!! А когда уже полная задница тогда только начинаете шевелиться. Сводите только счеты друг с другом .Жителям города, абсолютно все равно на ваши взаимные неприязни!!! Занимаете должности ,так обезпечте жителей водой,светом, отоплением, дорогами. Если, не умеете или не знаете как , то чего вы там сидите. Пусть руководят те кто знает, что нужно делать на своей должности. Как водоканал может в такой ситуации увеличивать штат?.Кто виноват в том ,что они не платили во время налоги? Почему в 2015 везде говорили что 17.50 хватит чтобы быть не убыточному , а за 2 года Водгео накопило сколько долгов? Кому выгодный такой бардак в городе?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

З нагоди відзначення 101-ї річниці бою під Крутами

 

ON 245 245 PRO

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
За проекти громадського бюджету вже проголосували 767 смілян

15 лютого 2019, 17:25

2019 02 15 бюджет

З 4 лютого сміляни розпочали голосувати за проекти громадського бюджету. Протягом десяти днів 767 мешканців міста скористався свої правом проголосувати


Цікаво
Як виглядають купе в японському нічному поїзді (фото)

15 лютого 2019, 18:28

2019 02 14 поїзд

Японські потяги вже давно асоціюються з високошвидкісними електропоїздами і експресами на магнітній подушці.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі