Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

У Смілі немає води через борги перед Обленерго

2018 07 23 немаводи

 

Сьогодні у чергового диспетчера «гарячої лінії» міськвиконкому реально червоний телефон від дзвінків смілян. Всі телефонують і зпитують лише про одне: де вода? Чому немає води? Чергова всім однаково відповідає: води немає тому, що Обленерго відключив електроенергію КП «ВодГео» через несплату боргів. Коли ввімкнуть воду? Як довго буде тривати це жахіття у спекотну пору – нікому не відомо.
Ще у п’ятницю на тарифній комісії, коли в.о.диретора КП «ВодГео» вкотре наголосив, що із Обленерго знову прислали листа з попередженнням про відключення води після 22 липня, всі від нього відмахнулися. Міський голова Олексій Цибко заявив, що він гарантує, що воду у Смілі ніхто не відключить. Про те, що у Обленерго підуть на поступки і готові до діалогу із смілянською владою раніше говорила радниця міського голови Ірина Федорова. Представниця від Черкаської ОДА Алевтина Підкопаєва теж просила від імені облдержадміністрації керівництво Обленерго, щоб були лояльнішими до Сміли. Але очевидно, ніякі прохання не допомагають, - треба гроші.
Наразі представник міської влади та водоканалу перебувають у голови Черкаської ОДА на нараді, вирішують ці питання.
Коли Сміла буде з водою – поки що невідомо.

scroll back to top

Коментарі  

Сергій
0 #6 Сергій 04.09.2018, 17:16
Валити їх треба!!!!!!! Ципко продажна ш*ь, Водгео втопити в Тясмині який вони засрали, обленерго зпалити!!!!!!!
Цитата
Лана
+6 #5 Лана 23.07.2018, 22:44
Зимой без - тепла, летом без - воды, все логично, не находите? А вот когда осенью и весной без крыш останемся, вот тогда люди и начнут шевелится ...
Цитата
Юлия
+14 #4 Юлия 23.07.2018, 19:34
Где работа МЧС??? Или это не черезвычайная ситуация? Город ,без предупреждения, остался без воды. За что и кому мы платим налоги?
В городе пожилые люди, маленькие дети.
Это порядок в стране?? К какой Европе мы движемся? Или движемся но не все??
Цитата
Віктор
+11 #3 Віктор 23.07.2018, 19:27
Дохазяйнувались. Скільки можна терзати бідних людей і саме місто Сміла. Гнати вас поганою мітлою треба
Цитата
Людмила
+3 #2 Людмила 23.07.2018, 18:20
Виходить, у тому, що НЕ ПОПЕРЕДИЛИ людей про відключення води, винен Цибко? Знав про попередження енергетиків, не повірив і відмахнувся. А тепер його "гарантія" ні з кранів не тече, ні в туалетах не змивається!
Цитата
Мария
+15 #1 Мария 23.07.2018, 17:41
Вы там вообще безпредельщики!!! Богом проклятый город ? Вы что там все творите? Почему куда не глянь во всех сферах доводите ситуацию до критической !!!! А когда уже полная задница тогда только начинаете шевелиться. Сводите только счеты друг с другом .Жителям города, абсолютно все равно на ваши взаимные неприязни!!! Занимаете должности ,так обезпечте жителей водой,светом, отоплением, дорогами. Если, не умеете или не знаете как , то чего вы там сидите. Пусть руководят те кто знает, что нужно делать на своей должности. Как водоканал может в такой ситуации увеличивать штат?.Кто виноват в том ,что они не платили во время налоги? Почему в 2015 везде говорили что 17.50 хватит чтобы быть не убыточному , а за 2 года Водгео накопило сколько долгов? Кому выгодный такой бардак в городе?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.