Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

Суспільство

У КП «ВодГео» наполягають на збільшенні тарифу на воду

2018 07 23 вода

 

Новий тариф КП «ВодГео» подавало на розгляд у виконком ще у жовтні 2017 року. Його розглядали аж до травня, і затвердили у травні 2018 року. За цей проміжок часу підприємство недоотримало 4 млн грн і впало в боргову яму.
Обленерго знову присилає попередження, що з 22 липня відключить КП «ВодГео» світло. В адміністрації водоканалу турбуються про те, що міська рада не зможе знову швидко виділити ще мільйон гривень, щоб «ВодГео» знову на певний час «відкупилося» від Обленерго.
Один із виходів із кризи для водоканалу – це підняття тарифу, що і було запропоновано розглянути членам тарифної комісії. Після довгої суперечки було вирішено ще раз обговорити це питання наступного понеділка, тому що чергове підвищення вартості води може спричинити соціальне напруження у Смілі.

scroll back to top

Коментарі  

вера
+1 #7 вера 23.07.2018, 22:02
Так в апреле тарифы ведь повысили, что снова мало? И трех месяцев еще не прощло.
Цитата
vova
+1 #6 vova 23.07.2018, 19:40
Питання? Хто конкретно з працівників виконкому був зобов'язаний попередити населення про відключення води з 23.07 ? Яка буде відповідальність ?
Цитата
Людмила
+5 #5 Людмила 23.07.2018, 15:14
Таке просте завдання - попередити людей про "тоді-то не буде води". І з'явилося не вперше. Чому ж сьогодні "не склалося"?
Чергова у міськраді: "Про відключення води вас повинні були попередити голови ОСББ!"
ОСББ: "Нас ніхто про це не просив!"
Крайнього немає, як води у крані. Та й чи варто шукати?
Таке враження, що ситуацію спеціально нагнітають, доводять до ручки, щоб люди, як "єдиний вихід", сприйняли і нові тарифи, і графік подачі води, і чорта лисого. Тільки б вода у кранах з'явилася.
А там трохи перечекати і - знову борги, відключення, ще більші нові тарифи?
Цитата
лора
+3 #4 лора 23.07.2018, 15:07
На Богдана теж немає води.Чому ніхто не пояснить коли буде вода?То вибачаються за незручності,а це вже і не попереджають.
Цитата
Віктор
+17 #3 Віктор 23.07.2018, 12:33
Що означає ,,недоотримало,,? Від кого? Назвіть конкретних боржників і суми їхніх боргів.Скільки можна вже дурити народ вашими побрехеньками? Самі розкрадаєте гроші,а потім шукаєте,як це перекласти на плечі людей.
Цитата
Ксена
+9 #2 Ксена 23.07.2018, 12:08
Минимальную зарплату всем работникам и начальнику,а не повышение тарифа,и так самого большого по Ук
Цитата
Людмила
+10 #1 Людмила 23.07.2018, 11:00
РПЗ. Води немає з 10 годин. Це вже "обіцяне" енергетиками відключення? А людей завчасно попередити важко було???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену