Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

У КП «ВодГео» наполягають на збільшенні тарифу на воду

2018 07 23 вода

 

Новий тариф КП «ВодГео» подавало на розгляд у виконком ще у жовтні 2017 року. Його розглядали аж до травня, і затвердили у травні 2018 року. За цей проміжок часу підприємство недоотримало 4 млн грн і впало в боргову яму.
Обленерго знову присилає попередження, що з 22 липня відключить КП «ВодГео» світло. В адміністрації водоканалу турбуються про те, що міська рада не зможе знову швидко виділити ще мільйон гривень, щоб «ВодГео» знову на певний час «відкупилося» від Обленерго.
Один із виходів із кризи для водоканалу – це підняття тарифу, що і було запропоновано розглянути членам тарифної комісії. Після довгої суперечки було вирішено ще раз обговорити це питання наступного понеділка, тому що чергове підвищення вартості води може спричинити соціальне напруження у Смілі.

scroll back to top

Коментарі  

вера
+1 #7 вера 23.07.2018, 22:02
Так в апреле тарифы ведь повысили, что снова мало? И трех месяцев еще не прощло.
Цитата
vova
+1 #6 vova 23.07.2018, 19:40
Питання? Хто конкретно з працівників виконкому був зобов'язаний попередити населення про відключення води з 23.07 ? Яка буде відповідальність ?
Цитата
Людмила
+5 #5 Людмила 23.07.2018, 15:14
Таке просте завдання - попередити людей про "тоді-то не буде води". І з'явилося не вперше. Чому ж сьогодні "не склалося"?
Чергова у міськраді: "Про відключення води вас повинні були попередити голови ОСББ!"
ОСББ: "Нас ніхто про це не просив!"
Крайнього немає, як води у крані. Та й чи варто шукати?
Таке враження, що ситуацію спеціально нагнітають, доводять до ручки, щоб люди, як "єдиний вихід", сприйняли і нові тарифи, і графік подачі води, і чорта лисого. Тільки б вода у кранах з'явилася.
А там трохи перечекати і - знову борги, відключення, ще більші нові тарифи?
Цитата
лора
+3 #4 лора 23.07.2018, 15:07
На Богдана теж немає води.Чому ніхто не пояснить коли буде вода?То вибачаються за незручності,а це вже і не попереджають.
Цитата
Віктор
+17 #3 Віктор 23.07.2018, 12:33
Що означає ,,недоотримало,,? Від кого? Назвіть конкретних боржників і суми їхніх боргів.Скільки можна вже дурити народ вашими побрехеньками? Самі розкрадаєте гроші,а потім шукаєте,як це перекласти на плечі людей.
Цитата
Ксена
+9 #2 Ксена 23.07.2018, 12:08
Минимальную зарплату всем работникам и начальнику,а не повышение тарифа,и так самого большого по Ук
Цитата
Людмила
+10 #1 Людмила 23.07.2018, 11:00
РПЗ. Води немає з 10 годин. Це вже "обіцяне" енергетиками відключення? А людей завчасно попередити важко було???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.