Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

Суспільство

У КП «ВодГео» наполягають на збільшенні тарифу на воду

2018 07 23 вода

 

Новий тариф КП «ВодГео» подавало на розгляд у виконком ще у жовтні 2017 року. Його розглядали аж до травня, і затвердили у травні 2018 року. За цей проміжок часу підприємство недоотримало 4 млн грн і впало в боргову яму.
Обленерго знову присилає попередження, що з 22 липня відключить КП «ВодГео» світло. В адміністрації водоканалу турбуються про те, що міська рада не зможе знову швидко виділити ще мільйон гривень, щоб «ВодГео» знову на певний час «відкупилося» від Обленерго.
Один із виходів із кризи для водоканалу – це підняття тарифу, що і було запропоновано розглянути членам тарифної комісії. Після довгої суперечки було вирішено ще раз обговорити це питання наступного понеділка, тому що чергове підвищення вартості води може спричинити соціальне напруження у Смілі.

scroll back to top

Коментарі  

вера
+1 #7 вера 23.07.2018, 22:02
Так в апреле тарифы ведь повысили, что снова мало? И трех месяцев еще не прощло.
Цитата
vova
+1 #6 vova 23.07.2018, 19:40
Питання? Хто конкретно з працівників виконкому був зобов'язаний попередити населення про відключення води з 23.07 ? Яка буде відповідальність ?
Цитата
Людмила
+5 #5 Людмила 23.07.2018, 15:14
Таке просте завдання - попередити людей про "тоді-то не буде води". І з'явилося не вперше. Чому ж сьогодні "не склалося"?
Чергова у міськраді: "Про відключення води вас повинні були попередити голови ОСББ!"
ОСББ: "Нас ніхто про це не просив!"
Крайнього немає, як води у крані. Та й чи варто шукати?
Таке враження, що ситуацію спеціально нагнітають, доводять до ручки, щоб люди, як "єдиний вихід", сприйняли і нові тарифи, і графік подачі води, і чорта лисого. Тільки б вода у кранах з'явилася.
А там трохи перечекати і - знову борги, відключення, ще більші нові тарифи?
Цитата
лора
+3 #4 лора 23.07.2018, 15:07
На Богдана теж немає води.Чому ніхто не пояснить коли буде вода?То вибачаються за незручності,а це вже і не попереджають.
Цитата
Віктор
+17 #3 Віктор 23.07.2018, 12:33
Що означає ,,недоотримало,,? Від кого? Назвіть конкретних боржників і суми їхніх боргів.Скільки можна вже дурити народ вашими побрехеньками? Самі розкрадаєте гроші,а потім шукаєте,як це перекласти на плечі людей.
Цитата
Ксена
+9 #2 Ксена 23.07.2018, 12:08
Минимальную зарплату всем работникам и начальнику,а не повышение тарифа,и так самого большого по Ук
Цитата
Людмила
+10 #1 Людмила 23.07.2018, 11:00
РПЗ. Води немає з 10 годин. Це вже "обіцяне" енергетиками відключення? А людей завчасно попередити важко було???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.