Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

13 грудня 2018, 08:21

Суспільство

До Ротмістрівської ОТГ приєднається ще п’ять населених пунктів

Ротмістрівська об’єднана територіальна громада стане більшою. Приєднатися до цієї ОТГ виявили бажання ще п’ять населених пунктів району – Ташлик, Санжариха, Самгородок Макіївка разом з Будо-Макіївкою.
Про це «Сміла.ua» повідомила Олена Ковальська, головний спеціаліст департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації.
За її словами, за ініціативою сільських голів Ташлика, Санжарихи, Макіївки та Самгородка, громади цих сіл надали згоду на приєднання до Ротмістрівської ОТГ. Після цього на сесіях сільських рад депутати проголосували за підтримку такого рішення.
«Тепер ці села подали свої розпорядження та рішення у Ротмістрівську ОТГ, аби тамтешні депутати дати згоду на таке приєднання», – пояснює пані Олена.
Вона каже, що по закону об’єднана територіальна громада не має права відмовити цим населеним пунктам у приєднанні, інакше вона втратить право на державну допомогу.
А після прийнятого рішення ОТГ, документи про приєднання підуть в ОДА. А після висновку облдержадміністрації у селах проведуть останні сесії і матеріали будуть спрямовані в ЦВК, для призначення виборів місцевих депутатів.
«У Смілянському районі ще не визначилися із приєднанням кілька сіл, зокрема, Плескачівка, Сунки, Носачеве, Пастирське і Костянтинівка», – зазначає Олена Ковальська.
Вона наголошує, якщо жителі, приміром, Пастирського й Носачева матимуть намір приєднатися до Ротмістрівського ОТГ, то в 2019 - 2020 роках вони можуть одержати державну субвенцію на розвиток інфраструктури та подавати проекти на фінансування з державного фонду регіонального розвитку, а також брати участь у конкурсах та одержанні різних грантів на розвиток своїх населених пунктів. Водночас Сунки, Плескачівка і Костянтинівка мають самі вирішити, як їм наразі діяти, оскільки чергові вибори до місцевих рад будуть тільки у 2020 році.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Сьогодні – День святого Андрія Первозванного

13 грудня 2018, 12:31

2018 12 13 Андрія13 грудня християни відзначають День святого Андрія Первозванного, який є рідним братом апостола Петра. За дохристиянськими віруваннями українців, саме у цю ніч відбуваються містичні речі та дива.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.