Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

banner 245x245

Стрічка новин

Суспільство

Очільники Нацкорпусу попередили, що уважно стежать за міською владою у Смілі

2018 07 20 нацкорпус

 

Під час сутички у залі засідань, що відбулася замість запланованої сесії, на трибуну кілька разів підіймались смілянський та обласний лідери Нацкорпусу.
Вони говорили про те, що різні мітинги і блокування, присутність активістів та нацкорпусу часто буває під стінами Верховної Ради, у сесійних залах інших міст України. І це не лякає владу, всі продовжують працювати. А у Смілі очільник міста ніби чогось злякався і перепризначив засідання.
«Частина нацкорпусу – мешканці Черкас. Але ми слідкуємо за Смілою. Нам не так далеко – ми можемо приїхати в гості до влади в будь-який момент. Якщо після сьогоднішнього дня буде якийсь тиск на активістів, побиття громадських діячів чи тиск на депутатів через бюджетні питання – то це не залишиться непокараним», - сказав керівник Черкаського осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.
Член виконкому та представник Нацкорпусу Костянтин Рубановський сказав: «Єдина моя мета перебування у виконкомі – відстоювання інтересів громади, особливо молоді, донесення до влади необхідності створення у місті нормальних умов для розвитку підростаючого покоління. Проте ми не відчули підтримки з боку влади і побачили знищення ініціатив молоді. Яскравий приклад – блокування створення у місті молодіжного Арт-центру, на який потрібне було співфінансування з міського бюджету. Через такі дії влади у Смілі поширюється наркоманія і пияцтво, підлітки не знають куди себе подіти, тиняються без діла, потім виїжджають на заробітки за кордон…»
Деякі активісти вважаю, що владі не слід боятися представників Національного корпусу, бо вони за справедливість, за порядок у місті. Завжди підтримують смілян, стояли поруч з ними взимку, коли була боротьба за опалення. Міському голові треба домовлятися з громадою, з Нацкорпусом, а не тікати від людей. Інші ж сміляни вважають, що дії Нацкорпусу проплачені, вони офіційно чинять тиск і займаються бандитизмом, не дають депутатом нормально працювати.

scroll back to top

Коментарі  

Выктор
+5 #10 Выктор 22.07.2018, 13:29
Цитую Семен:
Оказывается , что не только в Смеле сорвана сессия нацкорпусом :
«Сегодня должна быть внеочередная сессия городского совета Черновцов по поводу работы водоканала … на которую просто заявился Нацкорпус и потребовали от мэра города запретить фестиваль равенства. Фестиваль равенства был анонсирован в Черновцах, как собственно и всех регионах, в общем ни места не было указывать, мы со своей стороны как активистки от ЛГБТ-организации не распространяли никакой информации о проведении Фестиваля. В общем, сессия так и не состоялась, мэр не проводил сессию », – сообщилаЗабороне общественная активистка и соорганизаторка Фестиваля равенства, которая попросила не называть публично ее имя.

Фестиваль равенства в Черновцах должен состояться 26 июля.

Если Национальный корпус против ЛГТБ-сообщества, почему они не вышвырнули из зала дупетат горсове, смелянкую Сафо Татьяну Карло?
Цитата
Сократ
+5 #9 Сократ 22.07.2018, 10:09
Ох і Семен, ох і шалунішка пратівний! Це що реклама для голубих? Якщо Національний корпус зірвав сесію із-за них то це добре. І чому ця героїня не називає свого імені. Стидно чи боїться? А може давайте і в Смілі проведемо "марш равенства", а краще будемо проводити його кожну пятницю! Я думаю половина міськвиконкому, депутатського корпусу та інших держ служб будуть регулярно приймати в ньому участь, хтось як пасивний, а хтось як активний учасник....
Цитата
Семен
+8 #8 Семен 21.07.2018, 18:56
Оказывается , что не только в Смеле сорвана сессия нацкорпусом :
«Сегодня должна быть внеочередная сессия городского совета Черновцов по поводу работы водоканала … на которую просто заявился Нацкорпус и потребовали от мэра города запретить фестиваль равенства. Фестиваль равенства был анонсирован в Черновцах, как собственно и всех регионах, в общем ни места не было указывать, мы со своей стороны как активистки от ЛГБТ-организации не распространяли никакой информации о проведении Фестиваля. В общем, сессия так и не состоялась, мэр не проводил сессию », – сообщилаЗабороне общественная активистка и соорганизаторка Фестиваля равенства, которая попросила не называть публично ее имя.

Фестиваль равенства в Черновцах должен состояться 26 июля.
Цитата
Anna
+9 #7 Anna 21.07.2018, 18:40
Цитую Яна:

Замість Арт-центру Рубановський чи Невський ( він так часто змінює прізвища) хоче відкрити філію Нацкорпусу. Цей Рубановський-Невський прописаний в Білозір"ї, то нехай там відкриває що хоче.
Нічогособі . Дуже не добре прикриватись гуртками для інвалідів .Дивує чому ніхто із присутніх в залі не попросив хлопців з нацкорпусу зачекати за дверима , пока закінчиться сесія . Всіх паралізувала присутність молодиків? Яка громада міста їх запросила ? Тепер вся країна побачила ,як міськвиконком співпрацює і вирішує питання з мером міста. НЕ хочуть ці члени міськвиконкому працювати з Цибком, то хай працють інші .Люди в місті самі ,по результату ,побачуть хто чого вартий.
Цитата
євген
+13 #6 євген 21.07.2018, 14:04
нешановна тітушня!! а не пішли б ви на..... зі сміли ? чи не забрали б ви тих баранів - депутатів, які через неприязне відношення до міського голови баламутять разом з вам воду? ви самі нічого крім як гавкати не вмієте. якщо ви такі захисники то пішли на.... в АТО. там показуйте, які ви патріоти. там бийте сєпарів та вказуйте як треба жити. Ваше щастя, що поліція в нас імпотентна. це вам не європа.
Цитата
Яна
+17 #5 Яна 20.07.2018, 23:05
Цитую Andrew:
Організована тітушня, чому не на фронті? Бо там може бути вава?
Який арт-центр дядя, в місті криза по всих напрямках, а йому арт-центр, у вас кожна сесія арт-центр.

Замість Арт-центру Рубановський чи Невський ( він так часто змінює прізвища) хоче відкрити філію Нацкорпусу. Цей Рубановський-Невський прописаний в Білозір"ї, то нехай там відкриває що хоче.
Цитата
Наталья
+14 #4 Наталья 20.07.2018, 18:13
Хто ви такі, щоб стежити за владою у Смілі ! тітушня неадекватна!
На войну, на войну, на войну!
Цитата
Володимир
+17 #3 Володимир 20.07.2018, 18:11
Їдьте недоумки на войну і там показуйте свою силу!
Збирай Кухарчук своїх тітушок черкаських та смілянських разом з Рубановським і захищайте Україну, у тому числі і Смілу за яку ви так вболіваєте, прихватіть і Білецького, який вас недоумків і організував!
А із Сміли геть!
У вас мабуть і мозги в наколках ? тупоголові роботи!
Цитата
Сміла
+17 #2 Сміла 20.07.2018, 16:17
Сміла тоне і їй дуже потрібні інвестори, інвестиції, кошти, злагоджені дії, а не постійні суперечки .Терміно треба щось робити,домовлятись, щоб жд і далі поповнювала бюджет міста. Що це за політика ,щоб за рахунок збільшення тарифу для населення вирішувати проблеми ЖКГ . Згідно закону пропозиції до складу міськвиконкому за міським головою , з одного боку дуже б хотілось подивитись ,що буде при новому складі, тоді б уже точно не було б відмазок говорити ,що хтось заважає працювати .Добре що нац. корпус за смілян, але він не зможе за смілян вирішити всі накопичені роками проблеми. Якщо в міста зараз немає 190 тис. грн на ремонт приміщення для Арт-центру( сама ідея дуже гарна), то може попросити якісь їнші пока приміщення для гуртків Десь писали, що майже за даром здають в оренду Будинок побуду...вихід і компроміси найти завжди можна. Ще пару місяців і Сміла захлебнеться з проблемами так і не відремонтованих доріг і почнуться нові пікети із за проблем з опаленням.
Цитата
Andrew
+18 #1 Andrew 20.07.2018, 15:10
Організована тітушня, чому не на фронті? Бо там може бути вава?
Який арт-центр дядя, в місті криза по всих напрямках, а йому арт-центр, у вас кожна сесія арт-центр.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Сергій Чередніченко

Чередниченко

Відключати від ЦО можна лише цілі будинки

 

Юрій Ткаченко

ткаченко0

Про підготовку до опалювального сезону у Смілі

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

"Я не маю морального права далі працювати у виконкомі..."

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
Сьогодні – Маковія

14 серпня 2018, 13:44

2018 08 14 маковія14 серпня відзначають Маковія, або Медовий Спас. У цей день віряни приносять до храмів мед для освячення.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.