Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

Безробітні знайшли «солодку» роботу

Безробітні знайшли «солодку» роботу

У селі Чорнявка Черкаського району днями провели День відкритих дверей на заводі з виробництва меду ТОВ «БІХАЙВ».

Школярі з Березняків взяли участь у

Школярі з Березняків взяли участь у "Фестивалі писанки-2019"

Березняківська школа активно долучилася до участі у "Фестивалі писанки-2019", який відбувся в Мокрокалигірській ОТГ.

У Смілі збільшилась кількість інсультів

У Смілі збільшилась кількість інсультів

У 2018 році у Смілі було зафіксовано 77 випадків інфарктів міокарду у дорослого населення. Це менша кількість, ніж у 2017 році, бо тоді їх було...

На обласній виставці вихованці інтернату презентували писанки

На обласній виставці вихованці інтернату презентували писанки

На виставці «Інноваційний пошук освітян Черкащини», яка проходила у Черкасах, експонувалося більше 1000 різнопланових робіт, зокрема,...

Затримали підозрюваних у вбивстві 33-річної таксистки

Затримали підозрюваних у вбивстві 33-річної таксистки

Правоохоронці по гарячих слідах взяли двох підозрюваних у вбивстві 33-річної жінки-таксистки з міста Києва, яка займалася приватними...

Судитимуть смілянина, який знущався над дружиною та 5 дітьми

Судитимуть смілянина, який знущався над дружиною та 5 дітьми

До суду спрямовано справу проти 39-річного жителя Сміли, який знущався над своєю дружиною та п’ятьма малолітніми дітьми.

Минулого тижня у Смілі народилося лише двоє малюків

Минулого тижня у Смілі народилося лише двоє малюків

У період з 15 по 21 квітня у Смілі народилося двоє малюків – хлопчик і дівчинка. А позаминулого тижня місто поповнилось 5 немовлятами...

Смілянські танцівниці показали в Одесі 238 танцювальні номери і стали найкращими

Смілянські танцівниці показали в Одесі 238 танцювальні номери і стали найкращими

Минулого тижня в Одесі проходив 13-ий міжнародний фестиваль східного танцю «Піраміда».

СМИЛА МРИЯ

 

Сесія міської ради не відбулась, у залі була штовханина

Сьогодні у Смілі мала відбутися чергова сесія міської ради, на порядку денному якої стояли чотири питання, зокрема, і про розпуск виконавчого комітету.
Але члени виконкому «підготувалися» – запросили на сесію представників Національного корпусу. Тож до сесійної зали зайшло близько сотні чоловіків у сірих футболках з написом «Національні дружини».

 

2018 07 19 сесия

 

2018 07 19 сесия3


Побачивши войовниче налаштованих прибульців, міський голова Олексій Цибко не став проводити сесію. Він заявив, що на нього чиниться тиск і в таких умовах він працювати не буде.

 

2018 07 19 сесия1


Коли міський голова спробував вийти із сесійної зали, члени Національної дружини блокували вихід. 
Пристрасті накалялися, у залі продовжувалась штовханина, кілька разів трохи не доходило до бійки.
Міського голову від Нацкорпусу охороняли до десяти поліцейських.
Тим часом люди гуртом закликали депутатів до праці. Так громада Сміли, яка прийшла на сесію, вимагала початку роботи і вирішення нагальних міських питань.

 

2018 07 19 сесия2


Вхід залишався заблокованим більше двох годин. У залі було нічим дихати і кільком людям стало зле, їх виводили на свіже повітря. Врешті члени Національної дружини розблокували вихід і під крики "Ганьба" випустили з залу міського голову.

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+6 #10 Виборець 20.07.2018, 23:00
Якщо ці національні дружинники такі правдолюби, чому їх н ебуло, коли піднімались тарифи? Чому не розберуться з колишнім начальником водоканалу Олександром Коваленком; начальником Смілатеплокомуненерго Володимиром Прусом.
Цитата
Виборець
+8 #9 Виборець 20.07.2018, 22:57
Цитую Покупець:
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?

Де офіційно працюють жителі м. черкас Кухарчук, Євгенія Гладир (вигнали з Черкас, приїхала в Смілу), та інші. Нехай наводять порядок в Черкасах. Це щш не тиск на владу, коли по периметру зали та за президіумом стоять молодчики. Хто вони такі?Чому поліція їх взагалі пропустила в зал?
Національні дружини поза законом. Чому вони не в зоні АТО?
Члени виконкому дірвалися до влади і не хочуть іти. А хто у виконкомі=безробітні, і т.д.
Цитата
Леонід
+8 #8 Леонід 20.07.2018, 18:01
Не хтось Ірина повинен відповісти, а конкретні організатори Рубановський і Кухарчук!!!
Недай Боже ще раз голосувати за Білецького, недай Боже!
На ньому повна відповідальність за безпрєдєл у Смілі))) і організацію тітушок під назвою "ненаціональний корпус бандил"!
Цитата
Ірина Хроменко
+3 #7 Ірина Хроменко 20.07.2018, 08:23
Навіть соромно дивитися на це все. "Неначе люди подуріли...", - як писав Тарас Шевченко. І ви думаєте, що ТАК можна щось налагодити у місті?! Це шлях в нікуди (а вірніше - в "безодню"!). Потрібна конструктивна робота, а не розхитування ситуації. І хтось має відповісти за порушення громадського порядку та зрив такої важливої сесії!
Цитата
ІВан
0 #6 ІВан 19.07.2018, 23:06
А чи він, той розум, був? Прикро. А про те, треба називати речі своїми іменами і дивитися правді у вічі. Чи взагалі у нас є така традиція серед керівників визнавати, що не моє то, не зміг, і йти. Або хоча б визнавати свої помилки і брати відповідальність, і змінюватися (?). А чи оточення і громада своїми діями, відношенням і переконаннями сприяють цьому? Купа підводних течій, море особистих інтересів, один ліпше іншого. А люба наука і практика говорить, що з того нічого не буде доброго. Хоча історія - "курва-дівка" - говорить, що навіть там, де йде війна, можна вести "бізнес". Якщо зорі запалюються, то комусь це вигідно. Може Смілі пороблено? Та к у нас ще є церкви усіх конфесій,які тільки є. Можливо потрібно провести якусь спільну відправу на добру справу? А ви як гадаєте?
Цитата
Леонід
+13 #5 Леонід 19.07.2018, 22:21
Яка ганьба!!! Це конкретні вибивали в наколках, що вони робили в нашому місті тимпаче на сесії?
Білецькому повинно бути стидно за організацію тітушок! інакше це видовисько не назвеш.
Кухарчук це взагалі дурнувате бандило!
А відповідає за організацію цього бунту нехай Рубановський, яки й їх і притянув.
І придурок слободяник щось там тявкав!
А Цибко дійсно молодець, правильно вчинив.
Цитата
Ірина
+11 #4 Ірина 19.07.2018, 22:14
Цибко молодець ! Достойно витримав і повів себе серед даунів)))
Цитата
Андрій
+8 #3 Андрій 19.07.2018, 15:37
Коли Бог хоче покарати людей, він забирає в них розум.....
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 19.07.2018, 15:31
Анархія..... Безнадійний народ. Замкнуте коло..... Що там далі по нашій "славній" історії? Розбрат, руїна, поневолення сусідами, стукачество, репресії, голодомор, знову репресії, а там дивися стають всі шовковими починають пахати безплатно за трудодні, будують "світле" майбутне вялікой новой могучей родіни. Відлига.... Починаємо гуляти, потихеньку красти, потім більше і більше..... А потім застій, розвал. Свобода!!! А далі? Далі по кругу. По накатаному. Наче тупі вівці. ... Ах, да вибачте, ви ж любите коли вам лицемірно брешуть, що ви розумні, сильні, красиві, трудолюбиві. І ви за таких своїх "лідерів" голосуєте. І довольні..... А як кажуть яка влада такий і весь народ! Коли наші люди кричять - лишенько вбивають, грабують! То кричать вони з сумом не тому, що це погано вцілому, а тому що грабують і вбивають зараз не вони.
Цитата
Покупець
+23 #1 Покупець 19.07.2018, 14:08
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про особливо небезпечне вірусне захворювання

 

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про початок наступного опалювального сезону у Смілі

 

 

Сергій Рудик

Рудикк

 

Про будівництво новенької амбулаторії в Сунках

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У міськраді засідала комісія

19 березня 2019, 12:24

2019 03 18 narada

Днями провела своє засідання комісія міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров'я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації.


Економіка
За кошти міського бюджету співфінансуватимуть ремонт водосховища та інфекційного відділення

19 квітня 2019, 15:23

2019 04 19 grohi

На черговій сесії говорили про те, щоб розподілити один мільйон 549 тисяч гривень із міського бюджету на спів фінансування проектів, які фінансуються із ДФРР.


Суспільство
Безробітні знайшли «солодку» роботу

23 квітня 2019, 17:25

2019 04 23 robota

У селі Чорнявка Черкаського району днями провели День відкритих дверей на заводі з виробництва меду ТОВ «БІХАЙВ».


Цікаво
Показали казкові фото зворотнього боку Місяця

22 квітня 2019, 18:30

2019 04 22 misac

Космічному ізраїльському апарату Beresheet вдалося зняти зворотній бік Місяця


Афіша
У суботу у Смілі відбудеться молодіжний фестиваль з цікавими майстер-класами

12 квітня 2019, 12:24

2019 04 10 konsert

У суботу, 13 квітня, о 12.00 у Будинку культури ім. Т. Шевченка організовують молодіжний благодійний фестиваль.