Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

16-10-2018
Сьогодні у Смілі вчаділи від газу чоловік і трирічна дитина

16 жовтня у нашому місті на вул. Генерала Дерев'янка трапилась трагедія.

Читати далі...

Суспільство

Сесія міської ради не відбулась, у залі була штовханина

Сьогодні у Смілі мала відбутися чергова сесія міської ради, на порядку денному якої стояли чотири питання, зокрема, і про розпуск виконавчого комітету.
Але члени виконкому «підготувалися» – запросили на сесію представників Національного корпусу. Тож до сесійної зали зайшло близько сотні чоловіків у сірих футболках з написом «Національні дружини».

 

2018 07 19 сесия

 

2018 07 19 сесия3


Побачивши войовниче налаштованих прибульців, міський голова Олексій Цибко не став проводити сесію. Він заявив, що на нього чиниться тиск і в таких умовах він працювати не буде.

 

2018 07 19 сесия1


Коли міський голова спробував вийти із сесійної зали, члени Національної дружини блокували вихід. 
Пристрасті накалялися, у залі продовжувалась штовханина, кілька разів трохи не доходило до бійки.
Міського голову від Нацкорпусу охороняли до десяти поліцейських.
Тим часом люди гуртом закликали депутатів до праці. Так громада Сміли, яка прийшла на сесію, вимагала початку роботи і вирішення нагальних міських питань.

 

2018 07 19 сесия2


Вхід залишався заблокованим більше двох годин. У залі було нічим дихати і кільком людям стало зле, їх виводили на свіже повітря. Врешті члени Національної дружини розблокували вихід і під крики "Ганьба" випустили з залу міського голову.

 

scroll back to top

Коментарі  

Виборець
+6 #10 Виборець 20.07.2018, 23:00
Якщо ці національні дружинники такі правдолюби, чому їх н ебуло, коли піднімались тарифи? Чому не розберуться з колишнім начальником водоканалу Олександром Коваленком; начальником Смілатеплокомуненерго Володимиром Прусом.
Цитата
Виборець
+8 #9 Виборець 20.07.2018, 22:57
Цитую Покупець:
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?

Де офіційно працюють жителі м. черкас Кухарчук, Євгенія Гладир (вигнали з Черкас, приїхала в Смілу), та інші. Нехай наводять порядок в Черкасах. Це щш не тиск на владу, коли по периметру зали та за президіумом стоять молодчики. Хто вони такі?Чому поліція їх взагалі пропустила в зал?
Національні дружини поза законом. Чому вони не в зоні АТО?
Члени виконкому дірвалися до влади і не хочуть іти. А хто у виконкомі=безробітні, і т.д.
Цитата
Леонід
+8 #8 Леонід 20.07.2018, 18:01
Не хтось Ірина повинен відповісти, а конкретні організатори Рубановський і Кухарчук!!!
Недай Боже ще раз голосувати за Білецького, недай Боже!
На ньому повна відповідальність за безпрєдєл у Смілі))) і організацію тітушок під назвою "ненаціональний корпус бандил"!
Цитата
Ірина Хроменко
+3 #7 Ірина Хроменко 20.07.2018, 08:23
Навіть соромно дивитися на це все. "Неначе люди подуріли...", - як писав Тарас Шевченко. І ви думаєте, що ТАК можна щось налагодити у місті?! Це шлях в нікуди (а вірніше - в "безодню"!). Потрібна конструктивна робота, а не розхитування ситуації. І хтось має відповісти за порушення громадського порядку та зрив такої важливої сесії!
Цитата
ІВан
0 #6 ІВан 19.07.2018, 23:06
А чи він, той розум, був? Прикро. А про те, треба називати речі своїми іменами і дивитися правді у вічі. Чи взагалі у нас є така традиція серед керівників визнавати, що не моє то, не зміг, і йти. Або хоча б визнавати свої помилки і брати відповідальність, і змінюватися (?). А чи оточення і громада своїми діями, відношенням і переконаннями сприяють цьому? Купа підводних течій, море особистих інтересів, один ліпше іншого. А люба наука і практика говорить, що з того нічого не буде доброго. Хоча історія - "курва-дівка" - говорить, що навіть там, де йде війна, можна вести "бізнес". Якщо зорі запалюються, то комусь це вигідно. Може Смілі пороблено? Та к у нас ще є церкви усіх конфесій,які тільки є. Можливо потрібно провести якусь спільну відправу на добру справу? А ви як гадаєте?
Цитата
Леонід
+13 #5 Леонід 19.07.2018, 22:21
Яка ганьба!!! Це конкретні вибивали в наколках, що вони робили в нашому місті тимпаче на сесії?
Білецькому повинно бути стидно за організацію тітушок! інакше це видовисько не назвеш.
Кухарчук це взагалі дурнувате бандило!
А відповідає за організацію цього бунту нехай Рубановський, яки й їх і притянув.
І придурок слободяник щось там тявкав!
А Цибко дійсно молодець, правильно вчинив.
Цитата
Ірина
+11 #4 Ірина 19.07.2018, 22:14
Цибко молодець ! Достойно витримав і повів себе серед даунів)))
Цитата
Андрій
+8 #3 Андрій 19.07.2018, 15:37
Коли Бог хоче покарати людей, він забирає в них розум.....
Цитата
Едуард
+16 #2 Едуард 19.07.2018, 15:31
Анархія..... Безнадійний народ. Замкнуте коло..... Що там далі по нашій "славній" історії? Розбрат, руїна, поневолення сусідами, стукачество, репресії, голодомор, знову репресії, а там дивися стають всі шовковими починають пахати безплатно за трудодні, будують "світле" майбутне вялікой новой могучей родіни. Відлига.... Починаємо гуляти, потихеньку красти, потім більше і більше..... А потім застій, розвал. Свобода!!! А далі? Далі по кругу. По накатаному. Наче тупі вівці. ... Ах, да вибачте, ви ж любите коли вам лицемірно брешуть, що ви розумні, сильні, красиві, трудолюбиві. І ви за таких своїх "лідерів" голосуєте. І довольні..... А як кажуть яка влада такий і весь народ! Коли наші люди кричять - лишенько вбивають, грабують! То кричать вони з сумом не тому, що це погано вцілому, а тому що грабують і вбивають зараз не вони.
Цитата
Покупець
+23 #1 Покупець 19.07.2018, 14:08
Питання до членів діючого виконкому: яка вартість послуг "Національних дружин"?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Зоя Казанжі

Kazanshi

 

Про громадських активістів

 

 

Володимир Бердецький

Бердецький

 

 

Про те, що у Смілі досі немає ціни на тепло

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про зарплату працівникам СМСЧ№14 та нараду з Уляною Супрун

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні – Свята Покрова

14 жовтня 2018, 10:33

2018 10 14 Pokrova14 жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці.


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили

19 вересня 2018, 14:01

2018 09 19 Етап кубкаПід час Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018, яка пройде у Кропивницькому, стартує Етап Кубка світу зі стронгмену