Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Міський голова і депутат посварились через борги водоканалу

На крайній сесії міської ради депутат Роман Хоменко виступив з трибуни з критикою міського голови щодо діяльності КП «ВодГео». Борги водоканалу почалися з того періоду, коли керівником був Косодрига. Ще в 2016 році депутат Антон Кривко передав тодішньому міському голові Олексієві Цибку акт, в якому йшлося про те, що керівник водоканалу не сплачує податки, ПДВ. Цей акт є в протоколі сесії. Тепер на підприємство нараховують штрафні санкції. Всі борги підприємства почалися через це. Депутати ще тоді просили міського голову звернутися до правоохоронних органів, бо будуть наслідки. Роман Хоменко ще багато чого хотів розповісти, але Олексій Цибко не дав йому договорити.

 

2018 07 13 сварка


Міський голова заперечив: «Я хочу нагадати, що був на посаді всього три місяці. Поки я був міським головою, ніякої катастрофи у місті не сталося. Потім мене зняли і ви два роки керували містом. Це ви знищили місто, довели всі галузі до краю. Тож тепер не заважайте мені працювати і втягувати Смілу з розрухи».
Між депутатом і мером зчинилась перепалка. Кожен наполягав на своєму. Міським обранцям не сподобалось, що міський голова не дає висловитись, сказати свою думку, яка йде в розріз із думкою головуючого.

scroll back to top

Коментарі  

Юрій
+7 #5 Юрій 16.07.2018, 09:02
господи!! де ж Сміляни так нагрішили, що таке "Чудо" як нешановний депутат хоменко приперлось до влади.... весь час воно пропихає лише свої інтереси та корумпованої групки"Сміляни" . всі ініціативи, що могли б розвивати місто ним та його клоунами - депутатами ігноруються або "Гарно обдумуються"..... рома, на водоканалі працював твій корехван коваленко. за час його роботи ти рота не розкривав про борги та проблеми, а якщо й розкривав то так, для виду. потім в кафе з коваленком пили каву та реготали. тільки прийшов Цибко - одразу винен мер. Цибко пропрацював, завдяки тобі та деяким народним засранцям, лише 3 місяці. він нічого не встиг зробити. тому сядь на своєму депутатському місці та не баламуть воду. враховуючи те, що ти й твої прихвостні депутати натворили в місті я навіть не пишу твоє імья з великої букви. до таких як ти слід відноситись з тією ж повагою з якою вони відносяться до мешканців міста.
Цитата
Ігор
+4 #4 Ігор 14.07.2018, 19:41
Вcі ці виродки що зараз "керують" в місті, якщо можна так сказати, це вороги держави та народу це ті що впевненно ведуть нас до рабства, зневіри та вимирання. Якщо не знищити їх, то вони знищать вас.....
Цитата
ігор
+3 #3 ігор 14.07.2018, 16:22
Ви питаєте Ірина що зробив Хоменко? Енергоінвест пропихав весь чей час!!! і зараз пропихає і більше нічого, нічого.
Чому ми сміляни нечули цих розмов Хоменка на сесіях коли містом "правив" Федоренко, чому Хоменко йому про це не говорив, 2 роки було часу????????????????????????????????
ДАЙТЕ ЦИБКУ ПРАЦЮВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Цитата
Ірина Хроменко
+5 #2 Ірина Хроменко 14.07.2018, 12:30
Я підтримую мера Олексія Цибка. Це що ж виходить - депутати знали, що на водоканалі така біда зі сплатою податків (акт є в протоколі сесії) ще в 2016 році, і палець об палець не вдарили, щоб це якось вирулити?!!! То які претензії до людини, якої два роки в місті не було (з вашої ж забаганки)? І звертаюсь до депутата Хоменка Романа. Ви так часто "проти всі", "ні з ким не згодні"... А що Ви конкретно зробили для нашого міста, щоб хоча б загальмувати його падіння в "безодню"? Та ми вже всі втомилися від цього критиканства і ціну йому знаємо - розруха в місті... Припиніть звинувачувати когось, дайте оцінку своїй діяльності (бездіяльності) і почніть конструктивну роботу!
Цитата
Ірина Хроменко
+2 #1 Ірина Хроменко 13.07.2018, 18:39
Прости мені, мій змучений народе,
що я мовчу. Дозволь мені мовчать!
Бо ж сієш, сієш, а воно не сходе,
І тільки змії кубляться й сичать.
Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні.
Злість рухає людьми,
але у бік безодні. (Ліна Костенко)
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Андрій Журіда

Журида

 

Про те, чому Сміла не повинна брати на себе чужі борги

 

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4 

 

Про нинішню і колишню владу

 

Сергій Чередніченко

Чередніченко2

 

Про борги КП «Смілакомун теплоенерго»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На сесії планують розглянути більше тридцяти питань(наживо)

21 січня 2019, 16:14

2019 01 21 стрим

Основний привід зібрання: затвердження схеми теплопостачання міста. 


Економіка
Стартує робота над Стратегією розвитку області на 2021-2027 роки

23 січня 2019, 10:20

2019 01 21 Стратегия

Розпочинається підготовка Стратегії розвитку Черкаської області до 2027 року, за якою житиме найближчі роки.


Суспільство
У минулому році найчастіше одружувались у Балаклеї, Березняках та Костянтинівці

23 січня 2019, 17:27

2019 01 22 одруження2

У 2018 році у Смілянському районі побралося 210 пар.


Цікаво
Легендарна пальма, якій більше 200 років, розквітає чотири десятиліття поспіль

23 січня 2019, 18:32

2019 01 23 пальма

У київському ботанічному саду імені Фоміна розцвіла пальма Ливистона - найстаріше дерево в колекції ботсаду.


Афіша
На День Соборності організують ланцюг єдності та розгорнуть 100-метровий прапор

21 січня 2019, 14:38

2019 01 21 Соборність

Міські заходи з нагоди Дня Соборності України