Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

СМИЛА МРИЯ

 

Суспільство

Міський голова і депутат посварились через борги водоканалу

На крайній сесії міської ради депутат Роман Хоменко виступив з трибуни з критикою міського голови щодо діяльності КП «ВодГео». Борги водоканалу почалися з того періоду, коли керівником був Косодрига. Ще в 2016 році депутат Антон Кривко передав тодішньому міському голові Олексієві Цибку акт, в якому йшлося про те, що керівник водоканалу не сплачує податки, ПДВ. Цей акт є в протоколі сесії. Тепер на підприємство нараховують штрафні санкції. Всі борги підприємства почалися через це. Депутати ще тоді просили міського голову звернутися до правоохоронних органів, бо будуть наслідки. Роман Хоменко ще багато чого хотів розповісти, але Олексій Цибко не дав йому договорити.

 

2018 07 13 сварка


Міський голова заперечив: «Я хочу нагадати, що був на посаді всього три місяці. Поки я був міським головою, ніякої катастрофи у місті не сталося. Потім мене зняли і ви два роки керували містом. Це ви знищили місто, довели всі галузі до краю. Тож тепер не заважайте мені працювати і втягувати Смілу з розрухи».
Між депутатом і мером зчинилась перепалка. Кожен наполягав на своєму. Міським обранцям не сподобалось, що міський голова не дає висловитись, сказати свою думку, яка йде в розріз із думкою головуючого.

scroll back to top

Коментарі  

Юрій
+7 #5 Юрій 16.07.2018, 09:02
господи!! де ж Сміляни так нагрішили, що таке "Чудо" як нешановний депутат хоменко приперлось до влади.... весь час воно пропихає лише свої інтереси та корумпованої групки"Сміляни" . всі ініціативи, що могли б розвивати місто ним та його клоунами - депутатами ігноруються або "Гарно обдумуються"..... рома, на водоканалі працював твій корехван коваленко. за час його роботи ти рота не розкривав про борги та проблеми, а якщо й розкривав то так, для виду. потім в кафе з коваленком пили каву та реготали. тільки прийшов Цибко - одразу винен мер. Цибко пропрацював, завдяки тобі та деяким народним засранцям, лише 3 місяці. він нічого не встиг зробити. тому сядь на своєму депутатському місці та не баламуть воду. враховуючи те, що ти й твої прихвостні депутати натворили в місті я навіть не пишу твоє імья з великої букви. до таких як ти слід відноситись з тією ж повагою з якою вони відносяться до мешканців міста.
Цитата
Ігор
+4 #4 Ігор 14.07.2018, 19:41
Вcі ці виродки що зараз "керують" в місті, якщо можна так сказати, це вороги держави та народу це ті що впевненно ведуть нас до рабства, зневіри та вимирання. Якщо не знищити їх, то вони знищать вас.....
Цитата
ігор
+3 #3 ігор 14.07.2018, 16:22
Ви питаєте Ірина що зробив Хоменко? Енергоінвест пропихав весь чей час!!! і зараз пропихає і більше нічого, нічого.
Чому ми сміляни нечули цих розмов Хоменка на сесіях коли містом "правив" Федоренко, чому Хоменко йому про це не говорив, 2 роки було часу????????????????????????????????
ДАЙТЕ ЦИБКУ ПРАЦЮВАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Цитата
Ірина Хроменко
+5 #2 Ірина Хроменко 14.07.2018, 12:30
Я підтримую мера Олексія Цибка. Це що ж виходить - депутати знали, що на водоканалі така біда зі сплатою податків (акт є в протоколі сесії) ще в 2016 році, і палець об палець не вдарили, щоб це якось вирулити?!!! То які претензії до людини, якої два роки в місті не було (з вашої ж забаганки)? І звертаюсь до депутата Хоменка Романа. Ви так часто "проти всі", "ні з ким не згодні"... А що Ви конкретно зробили для нашого міста, щоб хоча б загальмувати його падіння в "безодню"? Та ми вже всі втомилися від цього критиканства і ціну йому знаємо - розруха в місті... Припиніть звинувачувати когось, дайте оцінку своїй діяльності (бездіяльності) і почніть конструктивну роботу!
Цитата
Ірина Хроменко
+2 #1 Ірина Хроменко 13.07.2018, 18:39
Прости мені, мій змучений народе,
що я мовчу. Дозволь мені мовчать!
Бо ж сієш, сієш, а воно не сходе,
І тільки змії кубляться й сичать.
Всі проти всіх, усі ні з ким не згодні.
Злість рухає людьми,
але у бік безодні. (Ліна Костенко)
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Овчаренко

Ovcharenko3x4

 

Про слабкий фізичний розвиток наших дітей

 

 

Олег Міщенко

2019 03 13 micchenko

 

 

Про рух фур у центрі міста 

 

 

Сергій Чередніченко

Cherednichenko3x4

 

Про складну ситуацію з теплопостачанням в місті

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

17 березня 2019, 14:22

2019 03 17 subsidiyaЯкщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги.


Суспільство
У Смілі встановлять 10 спортивних майданчиків

21 березня 2019, 09:25

2019 03 21maidanchuk

У міській раді відбулася нарада, на якій мова йшла про стан реалізації важливих інфраструктурних об’єктів.


Цікаво
360 років тому народився Іван Мазепа

20 березня 2019, 18:25

2019 03 21 mazepa

Іван Мазепа народився 360 років тому. І вже три століття пропаганда Кремля таврує українського гетьмана


Афіша
У неділю у Смілі відзначать Міжнародний День театру

20 березня 2019, 13:10

2019 03 21 aficha

24 березня о 17.00 у міському будинку культури відбудеться святковий вечір «За лаштунками і на сцені».