Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Група «Друга ріка» співає пісню на слова смілянської поетеси Олени Журливої

2018 07 07 ЖурливаДо 120-річчя від дня народження відомої поетеси Олени Журливої, у центральній міській бібліотеці підготували урочистий захід. Родзинкою свята став відеоролик, виготовлений студією «Тясмин», про цікаві малодосліджені сторінки біографії нашої землячки.
«Журналіст Юлія Харченко зробила пізнавальний фільм про Олену Журливу. Вона знайшла цікаві невідомі факти про поетесу. Наприклад, те, що сучасна група «Друга ріка» виконує пісню на слова Олени Журливої. Присутні на заході на одному подиху подивились розповідь про її важке і непересічне життя, про те, як вона була репресована. Журналісти знайшли спогади людей, які її знали особисто, - розповідає директор ЦМБ ім.О.Журливої Ірина Огус кореспондентові «Сміла.ua». – Олена Журлива була оптимісткою, незважаючи на всі удари долі, навіть коли в останні роки свого життя вона хворіла, її очі завжди горіли, вона ніколи не падала духом. Долю Олени Журливої можна досліджувати безкінечно. Смілянам потрібно пишатися тим, що вона ходила нашими вулицями, на наш базар, жила на вул.Мічуріна, творила у Смілі свою поезію. В Олену Журливу були закохані багато чоловіків, один з них заради неї навіть пішов з життя. Нею захоплювались, шанували, вона була оригінальною особистістю.
Приємно, що цього року повернули молодіжну премію ім. Олени Журливої. Під час святкового заходу ми нагородили переможці . Взагалі ця премія була започаткована ще 10 років тому, але останні декілька років її не вручали, тому що не було коштів. Але сьогодні члени виконкому її знову відновили. Добре те, що влада заохочує молодь до творчості», - сказала Ірина Огус.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.