Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Цієї неділі сміляни перекриватимуть дороги

У неділю, 8 липня, орієнтовно з 8.00 до 20.00 буде проведено акцію протесту проти аварійного стану смілянських доріг. Громадські активісти попередили про це владу і будуть перекривати рух на вул.Соборна, а саме між магазином «Малина» та вул. Софіївською (біля районної лікарні).
Активісти просять усіх небайдужих смілян долучитись до цієї акції: Приходьте! Наша доля лише в наших руках!

scroll back to top

Коментарі  

Дмитро
-1 #4 Дмитро 07.07.2018, 18:10
У неділю побачимо, які ми акивні а не просто балачки!!!
Цитата
Михайло
+6 #3 Михайло 06.07.2018, 13:50
Перекривати потрібно всі вїзди у місто! І не на час чи день, а до конкретного результату у вирішенні проблеми. Фури , лісовози, цистерни їздять вже по внутрішньо міських дорогах, які і так знаходяться в жахливому стані і остаточно знищують міську дорожну інфраструктуру, за за які кошти, хто і коли їх буде тепер робити?!
Цитата
Андрій
+6 #2 Андрій 06.07.2018, 10:41
не можна не вітати ініціативу громади. ці бездарності в ЖКГ та виконкомі вже реально дістали. одним з пунктів акції протесту слід ставити умову до цих клоунів у виконкомі, що дороги мають бути відремонтовані до кінця літа. хоч самі, за власні кошти, купляють асфальт та латають ті колдобини. якщо ні то у вересні їх всих, поголівно, сраною мітлою, на вулицю. нехай там один на одного кивають головами та звинувачують в своїй же тупорилості та закорумпованості.
Цитата
Юрій
+7 #1 Юрій 06.07.2018, 10:34
Давно пора!!
ящо до цих баранів не доходить по нормальному значить виключно мовою ультиматумів та акцій протесту слід розмовляти з даним кодлом. поки люди не перекриють все місто ці барани й надалі будуть один на одного пальцями тикати та казати що "я не винен, це хтось не виготовив документацію, хтось тендер завалив, а хтось взагалі не при ділах".
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Зробіть такі прикраси для ялинки разом зі своїми малюками⠀⠀⠀⠀

08 грудня 2018, 15:53

2018 12 08 играшкиЦя суміш називається «холодна порцеляна» і з неї дуже зручно виготовляти прикраси на ялинку


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.