Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

20-07-2018
Штормове попередження: знову грози

У нашому краї оголосили штормове попередження через ймовірні грози.

Читати далі...

Суспільство

Цієї неділі сміляни перекриватимуть дороги

У неділю, 8 липня, орієнтовно з 8.00 до 20.00 буде проведено акцію протесту проти аварійного стану смілянських доріг. Громадські активісти попередили про це владу і будуть перекривати рух на вул.Соборна, а саме між магазином «Малина» та вул. Софіївською (біля районної лікарні).
Активісти просять усіх небайдужих смілян долучитись до цієї акції: Приходьте! Наша доля лише в наших руках!

scroll back to top

Коментарі  

Дмитро
-1 #4 Дмитро 07.07.2018, 18:10
У неділю побачимо, які ми акивні а не просто балачки!!!
Цитата
Михайло
+6 #3 Михайло 06.07.2018, 13:50
Перекривати потрібно всі вїзди у місто! І не на час чи день, а до конкретного результату у вирішенні проблеми. Фури , лісовози, цистерни їздять вже по внутрішньо міських дорогах, які і так знаходяться в жахливому стані і остаточно знищують міську дорожну інфраструктуру, за за які кошти, хто і коли їх буде тепер робити?!
Цитата
Андрій
+6 #2 Андрій 06.07.2018, 10:41
не можна не вітати ініціативу громади. ці бездарності в ЖКГ та виконкомі вже реально дістали. одним з пунктів акції протесту слід ставити умову до цих клоунів у виконкомі, що дороги мають бути відремонтовані до кінця літа. хоч самі, за власні кошти, купляють асфальт та латають ті колдобини. якщо ні то у вересні їх всих, поголівно, сраною мітлою, на вулицю. нехай там один на одного кивають головами та звинувачують в своїй же тупорилості та закорумпованості.
Цитата
Юрій
+7 #1 Юрій 06.07.2018, 10:34
Давно пора!!
ящо до цих баранів не доходить по нормальному значить виключно мовою ультиматумів та акцій протесту слід розмовляти з даним кодлом. поки люди не перекриють все місто ці барани й надалі будуть один на одного пальцями тикати та казати що "я не винен, це хтось не виготовив документацію, хтось тендер завалив, а хтось взагалі не при ділах".
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 05 04 ани

Дійові особи

Микола Щербаков

Щербаков М

 

Про новий спалах африканської чуми свиней у Балаклеї

 

 

Віктор Овчаренко

Овчаренко

 

Про ремонт доріг

 

Сергій Чередніченко

Чередниченко

 

Про ремонт доріг і чвари

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міський голова розпускає виконком

26 травня 2018, 14:55

2018 05 26 виконкомНа офіційному сайті Смілянської міської ради з'явився ПРОЕКТ рішення "Про розпуск виконавчого комітету".


Економіка
Маєте велику хату – будете без субсидій

02 травня 2018, 11:28

2018 05 02 субсидУкраїнці, які мають у власності авто віком до п’яти років та житло із завеликою, на думку Кабміну, площею, втрачають право на житлові субсидії


Суспільство
Олексій Цибко розповів, що зробив за два місяці на посаді мера

01 червня 2018, 11:27

2018 06 01 цибкоПомітно, що міський голова Олексій Цибко постійно рахує свої дні на посаді міського голови.


Цікаво
В Україні заборонили розрекламований препарат з кальціем

20 липня 2018, 17:34

2018 07 20 кальцийВ Україні тимчасово заборонено до продажу і застосування препарат для профілактики і лікування дефіциту вітаміну D і кальцію.


Афіша
7 липня у Самгородку святкуватимуть Івана Купала

13 червня 2018, 10:46

купала1У суботу, 7 липня, у Самгородку традиційно святкуватимуть Івана Купала.