Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

8 березняNEW

 

Стрічка новин

21 лютого 2019, 18:31

Суспільство

Цієї неділі сміляни перекриватимуть дороги

У неділю, 8 липня, орієнтовно з 8.00 до 20.00 буде проведено акцію протесту проти аварійного стану смілянських доріг. Громадські активісти попередили про це владу і будуть перекривати рух на вул.Соборна, а саме між магазином «Малина» та вул. Софіївською (біля районної лікарні).
Активісти просять усіх небайдужих смілян долучитись до цієї акції: Приходьте! Наша доля лише в наших руках!

scroll back to top

Коментарі  

Дмитро
-1 #4 Дмитро 07.07.2018, 18:10
У неділю побачимо, які ми акивні а не просто балачки!!!
Цитата
Михайло
+6 #3 Михайло 06.07.2018, 13:50
Перекривати потрібно всі вїзди у місто! І не на час чи день, а до конкретного результату у вирішенні проблеми. Фури , лісовози, цистерни їздять вже по внутрішньо міських дорогах, які і так знаходяться в жахливому стані і остаточно знищують міську дорожну інфраструктуру, за за які кошти, хто і коли їх буде тепер робити?!
Цитата
Андрій
+6 #2 Андрій 06.07.2018, 10:41
не можна не вітати ініціативу громади. ці бездарності в ЖКГ та виконкомі вже реально дістали. одним з пунктів акції протесту слід ставити умову до цих клоунів у виконкомі, що дороги мають бути відремонтовані до кінця літа. хоч самі, за власні кошти, купляють асфальт та латають ті колдобини. якщо ні то у вересні їх всих, поголівно, сраною мітлою, на вулицю. нехай там один на одного кивають головами та звинувачують в своїй же тупорилості та закорумпованості.
Цитата
Юрій
+7 #1 Юрій 06.07.2018, 10:34
Давно пора!!
ящо до цих баранів не доходить по нормальному значить виключно мовою ультиматумів та акцій протесту слід розмовляти з даним кодлом. поки люди не перекриють все місто ці барани й надалі будуть один на одного пальцями тикати та казати що "я не винен, це хтось не виготовив документацію, хтось тендер завалив, а хтось взагалі не при ділах".
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Зимова 1

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Анатолій Терещенко

Терещенко3 4

 

 

Про болючі спогади і сумні реалії 

 

 

Юлія Фомічова

фомичова

 

Про материнський погляд на реальність освітянських реформ

 

Микола Стуженко

Стуженко1

 

Про проблеми з фінансуванням пільгових ліків та інсуліну 

 

ON 245 245 URО

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олексій Цибко мріє повернутися на посаду міського голови Сміли

14 лютого 2019, 09:34

2019 02 14 Цибко 

Екс-мер Сміли Олексій Цибко планує повернутися на посаду міського голови.


Економіка
Торік комбінат «Дніпро» отримав надходжень більше 9 мільйонів гривень

08 лютого 2019, 12:30

2019 02 08 дніпро

Смілянський комбінат Держрезерву «Дніпро» за 2018 рік отримав надходжень на загальну суму майже 9,2 млн грн. Такий результат у 1,7 разів перевищив планові очікувані показники, визначені на початку минулого року.


Суспільство
У Смілянських лісах облаштовано 50 підгодівельних майданчиків

21 лютого 2019, 17:26

2019 02 21 годівниці

Смілянські лісівники продовжують підгодовувати диких тварин. Адже в лісах досі чимало снігу, тож диким звірам добувати їжу під снігом непросто.


Цікаво
Зійшли одразу три сонця

21 лютого 2019, 18:31

2019 02 21 німби111

Вражаюче природне явище спостерігали зранку жителі північних провінцій Китаю: замість одного Сонця над землею засяяли три "німби", повідомляє Голос Америки.


Афіша
В Смілі презентуватимуть навчання у Польщі

24 січня 2019, 17:22

2019 01 24 польш16 лютого Українсько-польський центр освіти "UniverPL" запрошує Смілянські родини в яких підростають абітурієнти на презентацію навчання у Польщі