Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

2018 04 26 металобаза2

 

Стрічка новин

25-09-2018
Завтра у Смілі знову можуть відключити воду

КП “ВодГео” отримало чергове попередження від ПАТ "Черкасиобленерго"

Читати далі...

Суспільство

Цієї неділі сміляни перекриватимуть дороги

У неділю, 8 липня, орієнтовно з 8.00 до 20.00 буде проведено акцію протесту проти аварійного стану смілянських доріг. Громадські активісти попередили про це владу і будуть перекривати рух на вул.Соборна, а саме між магазином «Малина» та вул. Софіївською (біля районної лікарні).
Активісти просять усіх небайдужих смілян долучитись до цієї акції: Приходьте! Наша доля лише в наших руках!

scroll back to top

Коментарі  

Дмитро
-1 #4 Дмитро 07.07.2018, 18:10
У неділю побачимо, які ми акивні а не просто балачки!!!
Цитата
Михайло
+6 #3 Михайло 06.07.2018, 13:50
Перекривати потрібно всі вїзди у місто! І не на час чи день, а до конкретного результату у вирішенні проблеми. Фури , лісовози, цистерни їздять вже по внутрішньо міських дорогах, які і так знаходяться в жахливому стані і остаточно знищують міську дорожну інфраструктуру, за за які кошти, хто і коли їх буде тепер робити?!
Цитата
Андрій
+6 #2 Андрій 06.07.2018, 10:41
не можна не вітати ініціативу громади. ці бездарності в ЖКГ та виконкомі вже реально дістали. одним з пунктів акції протесту слід ставити умову до цих клоунів у виконкомі, що дороги мають бути відремонтовані до кінця літа. хоч самі, за власні кошти, купляють асфальт та латають ті колдобини. якщо ні то у вересні їх всих, поголівно, сраною мітлою, на вулицю. нехай там один на одного кивають головами та звинувачують в своїй же тупорилості та закорумпованості.
Цитата
Юрій
+7 #1 Юрій 06.07.2018, 10:34
Давно пора!!
ящо до цих баранів не доходить по нормальному значить виключно мовою ультиматумів та акцій протесту слід розмовляти з даним кодлом. поки люди не перекриють все місто ці барани й надалі будуть один на одного пальцями тикати та казати що "я не винен, це хтось не виготовив документацію, хтось тендер завалив, а хтось взагалі не при ділах".
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

РОБОТА АНИ1

Дійові особи

Ірина Бобошко

Бобошко1

 

Про наклеп і плітки навколо «вишиванки» на тротуарі біля Будинку рад 

Ярослав Березань

березань2

 

 

 

Про створення ОТГ

 

Володимир Овсійчук

овсийчук

 

Про те, що у боргах водоканалу також винна і міська влада

 

реклама АР 1

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Не відбулось засідання виконкому, бо більшість виїхала із Сміли

21 вересня 2018, 09:27

2018 09 21 виконкомВчора мало відбутися чергове засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради.


Економіка
У більшості родин офіційно працює лише одна особа

02 вересня 2018, 14:49

2018 09 02 родиниЗа даними Головного управління статистики у Черкаській області, працюючих осіб у своєму складі мають 60,5% домогосподарств Черкащини


Суспільство
Футбольний Кубок Смілянщини здобула команда «Агро-Рось» із Ташлика

18 вересня 2018, 17:49

2018 09 18 футбол316 вересня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш чергового кубку Смілянщини на призи Всеукраїнського об'єднання «ЧЕРКАЩАНИ».


Цікаво
Сьогодні –День осіннього рівнодення

23 вересня 2018, 13:06

2018 09 23 деньДень осіннього рівнодення припадає на 23 вересня. В цю добу тривалість дня і ночі однакові


Афіша
Смілян запрошують на свято богатирської сили