Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

графський

Стрічка новин

Суспільство

Сміляни вимагають притягнути до кримінальної відповідальності винних за зрив ремонту доріг

На сесії Віктор Овчаренко звернувся до юридичного відділу міськради, щоб юристи попрацювали і подали заяви до правоохоронних органів з метою розслідування та понесення відповідальності тими, хто зірвав і затягнув ремонт доріг у Смілі.
«Всім відомо, що проект на ремонт вулиці Соборна – від в’їзду у Смілу до школи-колегіуму №3 – був зроблений ще у 2017 році. 23 квітня цього року були виділені кошти на корегування цього проекту для співфінансування на 9 млн грн. Фахівці стверджують, що те коригування можна зробити за 3-4 дні, максимум за тиждень. Але чомусь приватний проектант, який сам же робив цей проект у минулому році, тепер затягнув цю справу на два місяці. Є підозри, що це робилося спеціально. Тому що під час корегування ним було зроблено кілька помилок, які державна експертиза не пропускала, повертала… і це все затягувало час.
Останні два тижні цей експерт не виходив на зв'язок, члени міськвиконкому вже хотіли їхати блокувати його кабінет. Склалося враження, що це все робилося навмисно. Ця людина має понести покарання. І юристи міської ради мають звернутися в суд. Затягування проектантом виконання своїх обов’язків – це теж склад злочину. Ми всі від цього постраждали. Потрібно, щоб винні несли відповідальність. Інакше безпорядок у нашому місті продовжуватиметься», - сказав Віктор Овчаренко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

2018 04 26 металобаза2

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Рудикк

 

 

 

Про добрі новини

 

Михайло Семагін

Semagin

 

Про згортання блок-постів

 

 

Олександр Безпрозванний

Безпрозванний

 

 

Як на Смілу повісили борговий зашморг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Звернення про розпуск міської ради – на розгляді у Верховній Раді

24 жовтня 2018, 10:07

2018 10 24 депутатиПісля звернення до Верховної Ради обласних депутатів щодо призначення позачергових виборів міського голови Сміли та депутатів Смілянської міської ради, надійшов лист до обласної державної адміністрації та обласної ради.


Економіка
Підприємства Сміли заборгували своїм працівникам більше 7,5 мільйонів гривень

25 жовтня 2018, 15:27

2018 10 25 зарплатаУ міській раді недавно обговорювали питання про заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міста.


Суспільство
На тарифній комісії ухвалили ціну на тепло – 86,38 грн за квадратний метр

06 листопада 2018, 20:05

2018 11 06 тарифДуже емоційним і напруженим було сьогоднішнє засідання тарифної комісії.


Цікаво
Правило “3-х хвилин”, яке мають виконувати всі батьки

11 грудня 2018, 17:42

2018 12 11 3 хвилиниНаталія Сиротич, практикуючий психолог, керівник Центру роботи з дітьми та молоддю “Карітасу Київ” поділилася з “Українською правдою. Життя” своїм досвідом та розповіла, як дорослим завжди знаходити спільну мову зі своїми нащадками.


Афіша
Київський театр привезе у Смілу комедію «Обережно, жінки!»

07 листопада 2018, 14:28

2018 11 07 комедияСмілянських театралів чекає нова цікава вистава, яку до нашого міста привезуть актори театру «Тисячоліття» з Києва.